Какво мислите за продуктите на Victoria,s Secrets...?

  • 5 262
  • 69
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 427
Аз имам едно въпросче,за какво време пристигат пратките след като сте ги поръчали?Имам в предвид че официално в сайта видях че отнема някъде около 14 до 20 дни до Италия.Има ли някакви изгледи да пристигне и по-рано или да не се надявам излишно?

# 46
  • Мнения: 1 906
Обувките са страхотни!!!!!!!!
Някой купувал ли си е и има ли разлика в номерата?

# 47
  • Мнения: 156
Обувките са страхотни!!!!!!!!
Някой купувал ли си е и има ли разлика в номерата?

И аз много ги харесвам,имам и на кого да ги поръчам,но ме притеснява евнтуалната разлика в номерацията.
Някой от usa да се включи с компетентно мнение?

# 48
  • Мнения: 3 830
Обувките са страхотни!!!!!!!!
Някой купувал ли си е и има ли разлика в номерата?

И аз много ги харесвам,имам и на кого да ги поръчам,но ме притеснява евнтуалната разлика в номерацията.
Някой от usa да се включи с компетентно мнение?

Да, хайде някой да обясни коя номерация на коя отговаря.  Praynig   bouquet

# 49
  • NY
  • Мнения: 209
Обувките са страхотни!!!!!!!!
Някой купувал ли си е и има ли разлика в номерата?

И аз много ги харесвам,имам и на кого да ги поръчам,но ме притеснява евнтуалната разлика в номерацията.
Някой от usa да се включи с компетентно мнение?

Ето един сайт с номерацията http://www.zappos.com/measure.zhtml
между другото това е най -добрият online store за обувки в сащ, има и страхотни намаления, незнам  обаче дали шипват за чужбина   newsm78

Моля-моля! Виктория Сикрет е една от най-реномираните луксозни марки. Crossing Arms Това е типично американска марка и специално козметиката и парфюмерията и отговарят на характеристиката на американско качество. Парфюмите на Виктория Сикрет са представени в най-елитните парфюмерни бутици за разлика от много други, сред които и някои Шанели, които се намират във всяка крайпътна аптека. До колко Виктория Сикрет се харесва или не е отделен въпрос, но с авторитета на марката не се спори!

Аз лично не си падам особено по парфюмите и, но напоследък западнах сериозно по So in love и това, ще бъде следващата ми покупка на парфюмче. Heart Eyes Харесвам много пудрите и за тяло. Пухчетата към тях нямат равни.

 
Нямам намерение да споря,  исказах  мнение, обосновано на опитът ми, знанията ми за  пазара и защото живея от доста години на американска земя   Peace   bouquet

Ако държиш  да се сдобиеш с ЕЛИТНА американска марка парфюм ,насочи се към Еstee Lauder,Carolina Herrera, Elizabeth Arden......в Ягодка ги има

# 50
  • Мнения: 3 830
Супер! Има и размерите на обувки по различните стандарти. Значи, ако искам да си поръчам обувки, трябва да си поръчам размер 6.5, което по нашите стандарти е номер 36,5 .
А, като си на американска земя, можеш ли да дадеш таблица или сайт за размерите и на дрехите, моля?!
Мерси  Wink

# 51
  • Мнения: 884
VS не съм купувала от години ,т.е. не съм се лъгала от години  Laughing
При все ,че годишното им ревю се чака от мъжете ,като децата Коледа .  Mr. Green
Имам  тук-там попадения  с бикини,но от сутиените съм разочарована -нито са удобни,нито са красиви ! За удобни сутиени любими са ми CK http://www.cku.com/
за секси Agent Provocateur   http://www.agentprovocateur.com/

. Бутнах сайта на дъщеря ми-тийнейджърка да си избере бански и тя пуфтя че всичко било бабешки боклуци... Confused
и повече нищо друго не и хвана око на целия сайт. Обяви ме за полезно изкопаемо едва ли не как може да се заглеждам по подобни неща въобще. Laughing Чудя се аз ли нещо не разбирам или с детето ми нещо не е в ред... newsm78 Роза, гледам и ти имаш тинейджърка, кажи твойта същата ли е особена като вкус? Имам се за модерна майка, но най-тенденциозно ме натикват сред нафталина. Laughing
Не съм Роза ,но да си кажа  Mr. Green
Мисля ,че АЕ ще и се хареса повече http://www.ae.com/ Тениските им не мърдат с години  Grinning.Аксесоарите са страхотни! Изключително младежка   е линията им . Peace

# 52
  • Мнения: 211
Много харесвам гримовете на Викториа Сикрет, много са трайни, най-добрите, които съм ползвала. Лосионите и бялата косметик за мен не са нищо особено, свежи са. Дрехите.... според мен ако не са на разпродажба са много скъпи за качеството и вида си. Специално в Щатите можеш да си купиш белыо на Роберто Кавали, Дона Каран, Келвин Клайн, Москино, на цени по-ниски от Викториа сикрет.

Някой предложи Америка Йигъл-наистина са хубави дрешки, но такъв стил и качество предлагат и Холистър, а за най-добрите дрехи от този стил са на Абер Кромби и Фитч, но и цените са по-високи.

# 53
  • Мнения: 884
Някой предложи Америка Йигъл-наистина са хубави дрешки, но такъв стил и качество предлагат и Холистър, а за най-добрите дрехи от този стил са на Абер Кромби и Фитч, но и цените са по-високи.
Ами дай на жената линк -да ти търси бански за детето!

# 54
  • Мнения: 211
Упс не знаех, че е задължително да дам линк, ето поправям си грешката: http://www.sauvagewear.com/?size=sm

# 55
  • Мнения: 884
Не е задължително,но нали спомена и други марки. Да може да си сравни поне.

# 56
  • Мнения: 122
До сега съм страшно доволна от  бельото им , не бих го заменила с друго- удобно ми е , секси е и не се разваля при пране ....козметиката им е с доста свежи аромати  , но това , че пазарувам от В.С. по никакъв начин не ме ограничава да не пазарувам  примерно от  Еstee Lauder или  Elizabeth Arden  - при мен е въпрос на потребност и  вкус  , не се ограничавам, не робувам на марки - хареса ли ми нещо - купувам. 

# 57
  • Мнения: 1 174
Поръчах си този бански по приятелка, очаквам в най-скоро време да пристигне при мен, защото вече е при нея.Каза ми, че е точно толкова красив, колкото и на снимката!Надявам се само и да ми стане, според дадените размери, че ще се наложи да го продавам.   Simple Smile

# 58
  • Мнения: 125
А с каква карта пазарувате онлайн от сайта? newsm78

# 59
дами, поразгледайте в продавалника има оферта за бельо  на споменатата фирма или пускайте съобщения на freli - има 25 чифта по 15 лева, предимно са размери Л, но има и М.

Общи условия

Активация на акаунт