Откъде сандалки Rider?

  • 1 765
  • 12
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 162
Доколкото знам са бразилски. Много ми харесват и мисля лятото дъщеря ми да изкара с такива, но незнам къде има избор на модели и номера.

# 1
  • Мнения: 1 230
Всички магазини на Булдозер

# 2
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Всички магазини на Булдозер

  newsm78 И такива не знам къде има?

# 3
  • Мнения: 246
Булдозер в подлеза на кръстовището на бул. България и Гоце Делчев има, работя в района, днес ще мина да видя дали има такива снадалки. И аз много ги харесвам, миналата година ги купих от един спортен магазин на Солунска, беше някъде м/у Витошка и Славейков, но не помня точно къде.

# 4
  • Мнения: 568
в подлеза на ндк има голям и зареден магазин за спортни обувки-от страната на подлеза с трамвай 9 и базар София

# 5
  • София
  • Мнения: 1 162
 а някъде в района на Младост има ли , че ми е по- близо.Аз й купих един чифт от пазара на Дружба1, но нямаше други момичешки с нейния номер, продавача каза , че се купуват като топъл хляб едва ли не, и че за съжаление само един път в годината през май ги внасят от Бразилия и толкоз.А ми трябва още един чифт, защото тези ще идат в детската за ходене вътре.

# 6
  • Мнения: 138
Има в РУМ - Младост 2. Магазина на Булдозер

# 7
  • София
  • Мнения: 1 162
Благодаря, точно там мислихме да отидеме следобед, но не бях сигурна дали ги има там.

# 8
  • Мнения: 1 881
В Младост ги има в Търговски център "Лилиян" /магазина на Булдозер/. Намира се до Китайския ресторант в Младост 1А, в близост до пътеките на 43 - ти блок:)

# 9
  • Мнения: 15
а базар "София", базара пред ндк ли беше?
дето се слиза по едни стълби, един дълъг?
с ескалатор за качване?

# 10
  • Мнения: 2 197
а базар "София", базара пред ндк ли беше?
дето се слиза по едни стълби, един дълъг?
с ескалатор за качване?
Да, това е

# 11
  • София
  • Мнения: 659
Има и в един детски магазин на Графа, но почти не са останали номера. Като тръгнеш от бул.Васил Левски към Славейков магазина се пада от дясно и е преди пазарчето. Цената им е 17лв.

# 12
  • Мнения: 689
И аз накупих такива на дъщеря ми. При нас цената им е 17.80лв. Страхотни са.

Общи условия

Активация на акаунт