Цитомегаловирус е сполетял бебето ми вътреутробно

  • 15 119
  • 77
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 809
Моля се от сърце! Бъди силна и вярвай! Чудеса наистина има!

# 31
  • София
  • Мнения: 2 035
zlatina_ZZ, стискам палци да се оправи дъщеричката ти, много, много...!
Моля се всичко да е наред!

# 32
  • Мнения: 2 936
дано всичко се оправи  Praynig

# 33
  • Мнения: 3 914
Боже ,какво отношение към близки хора.Какво е заболяването-ретинопатия ли
Е,стига де,не сте ли чували за свободно отношение и хумор между сестри Wink
Аз съм горда ,че майка ни ни е възпитала така,че да си говорим с хумор въпреки проблемите Peace
И не ,не е ретинопатия,но тук не се говори за моята Виктория сега,така че,да се помолим за малката Виктория Praynig

# 34
  • Мнения: 779
Днес или утре ще я вадят от кувиоза.Това е добре,значи се стабилизираме.А от сряда започваме да даваме аминокисилини,които да стимулират мозъка. Praynig Praynig PraynigДано всичко там е наред ..така се моля...

# 35
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Боже ,какво отношение към близки хора.Какво е заболяването-ретинопатия ли
Е,стига де,не сте ли чували за свободно отношение и хумор между сестри Wink
Аз съм горда ,че майка ни ни е възпитала така,че да си говорим с хумор въпреки проблемите Peace
Това ако е хумор, аз съм трамвай Sick
Иронията е неуместна, когато става въпрос за заболяване на дете. Независимо собствено или чуждо. Мое мнение Peace

zlatina_ZZ, дано нещата при вас вървят все така добре Hug

# 36
  • до канала
  • Мнения: 518
стискам палци -дано се справи добре малката беба

# 37
  • Мнения: 3 116
Златина, това са страхотни новини  Hug Бързо оздравява малкото човече  Hug

Ще чакам да се похвалиш мамче  Heart Eyes

# 38
  • Мнения: 3 914
Боже ,какво отношение към близки хора.Какво е заболяването-ретинопатия ли
Е,стига де,не сте ли чували за свободно отношение и хумор между сестри Wink
Аз съм горда ,че майка ни ни е възпитала така,че да си говорим с хумор въпреки проблемите Peace
Това ако е хумор, аз съм трамвай Sick
Иронията е неуместна, когато става въпрос за заболяване на дете. Независимо собствено или чуждо. Мое мнение Peace

zlatina_ZZ, дано нещата при вас вървят все така добре Hug
Е ,хайде стига де,аз лично ,не виждам никаква ирония в изречение като:*просто си карък скъпа*,за пет години живот с болно дете се научих да гледам по ведро на нещата и да се смея от време на време,ти какво предлагаш да седна да се самосъжалявам ли ,или да плача постоянно,щото ако почна незнам дали ще имам сили да спра.Даже с риск да ме нарочите и мен,ще кажа на Златина-Каквото и да стане сега,не се отчайвай,дори да не се оправи сега,има начини,ще търсиш,ще се бориш.Това ни е орисията на майки,животът никак не е розов Peace

# 39
  • Мнения: 2 070
ВИКИ И МАМАизвинявай ако съм те обидила .не съм целяла това.просто за мен това отношение не пасва м/у сестри. аз така съм възпитана.ина4е съм на мнение 4е ВИКИ и МАМА трябва да се гордеят със себе си.поздравявам ви за куража.това не е по силите на всеки.МОЛЯ СЕ БЕБЕ ВИКИ ДА СЕ ОПРАВИ Praynig,ивси4ките им проблеми да останат само лош спомен

# 40
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289
Това ако е хумор, аз съм трамвай Sick
Иронията е неуместна, когато става въпрос за заболяване на дете. Независимо собствено или чуждо. Мое мнение Peace

Ако знаеш колко помагат иронията и хуморът, било то и черен, понякога...
К`во се впрегнахте толкова?! Две сестри са, ще си говорят както си искат...

Стискам палци на малката Вики! Да е силна като името си и да се справи с болестта!!!

# 41
  • София
  • Мнения: 323
Боже ,какво отношение към близки хора.Какво е заболяването-ретинопатия ли
Е,стига де,не сте ли чували за свободно отношение и хумор между сестри Wink
Аз съм горда ,че майка ни ни е възпитала така,че да си говорим с хумор въпреки проблемите Peace
Това ако е хумор, аз съм трамвай Sick
Иронията е неуместна, когато става въпрос за заболяване на дете. Независимо собствено или чуждо. Мое мнение Peace

zlatina_ZZ, дано нещата при вас вървят все така добре Hug
Е ,хайде стига де,аз лично ,не виждам никаква ирония в изречение като:*просто си карък скъпа*,за пет години живот с болно дете се научих да гледам по ведро на нещата и да се смея от време на време,ти какво предлагаш да седна да се самосъжалявам ли ,или да плача постоянно,щото ако почна незнам дали ще имам сили да спра.Даже с риск да ме нарочите и мен,ще кажа на Златина-Каквото и да стане сега,не се отчайвай,дори да не се оправи сега,има начини,ще търсиш,ще се бориш.Това ни е орисията на майки,животът никак не е розов Peace
Моля за извинение за проявения "неуместен"хумор. Не беше подходящо мястотото, нито времето. Не че има подходящо. Но това между нас е просто начин за оцеляване, който идеално пасва на разбиранията ни, взаимоотношенията ни, себеприемането ни вдъобще. А що се отнася за "взаимоотношения между сестри"- то погрешно сте разбрали. Ние със сестра ми имаме възможно най прекрасните взаимоотношения. Обичаме се, делим си всичко и отглеждаме децата си заедно. Никога между нас не е имало неразбиране, скандали или каквито и да било търкания. Приемаме трудностите и проблемите и търсим тяхната положителна страна, дори и там, където я няма. Някои хора наричат това оптимизъм. Когато надеждата никога не умира, винаги е по-лесно. Когато недостатъка или недъга се приеме като предимство или просто се приеме като факт, тогава същия спира да съществува. Аз никога и по никъкъв начин не съм си позволявала да съжелявам племенницата си. За мен тя по нищо не се различава от моите деца и е толкова прекрасна и съвършена като тях. Гордея се с нея. Гордея се със сестра ми и няма да престана да гледам на живота и с усмивка. Това е. Ще се постарая повече да не допускам неуместни забележки. Още веднъж моля за извинение. Най вече авторката. Целта на темата не беше тази. Бързо възстановяване на малката Виктория и много усмивки в бъдеще.

# 42
  • Мнения: 54
 Бог да е с вас.newsm17 newsm17 newsm17

# 43
  • Мнения: 5 468
Златина, дано се оправи детенцето ти Praynig Hug.

# 44
  • Мнения: 47 981
златина, и аз нямам информация по въпроса, но стискам палци да се оправи   Praynig

Общи условия

Активация на акаунт