Столче за хранене?

  • 3 285
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 183
Здравейте момичета,от кога сложихте бебетата си в столче за хранене?Аз мисля другия месец да купя такова  newsm78

# 1
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 316
Когато синът ми стана на 8 месеца тогава го сложих в такова столче. Преди това се приплъзваше напред и храненето ставаше по-трудно в столчето.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 609
На 8м.Трябва бебето да седи стабилно само. Peace

# 3
  • Мнения: 91
Купих столче още на 6месеца, но тя можеше да стои доста добре. Тези на кенгуру са много удобни за по-малките, които не се крепят добре.з съм на мнение, че навици се създават от малки. Сега си ядем на стола без проблем, даже ако не е на него трудно яде! Joy

# 4
  • Мнения: 1 101
На 10 месеца го сложих за първи път в столче за хранене.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 679
На 8 месеца.

# 6
  • Мнения: 102
На 6 месеца без да прекалявам,разбира се.не го и използвах толкова за хранене,колкото да играе с играчите на табличката,докато аз свърша нещо.

# 7
  • Мнения: 1 273
Я да се запиша, че и мен ме вълува тоз въпрос Peace

# 8
  • Мнения: 653
на седем месеца и половина

# 9
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Когато стана на 5,5 месеца.Слагах го на най-полегналата позиция за няколко минути, защото гърбовете бързо им се изморяват.

# 10
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
Сложих дъщеря ми,когато започна да седи стабилно сама!Столчето ни няма позиции на гърба,но тя седи в него единствено и само,когато се храни!

# 11
  • Мнения: 3 499
На 7 м. В него се научи да седи за 1 седмица.

# 12
  • Мнения: 215
Някъде на 6 месеца, но отначало за по малко, а и с възглавничка зад гръбчето, защото се смъкваше.

# 13
  • Bapнa
  • Мнения: 762
А бихте ли препоръчали марки (ако може линк, снимка и цена )  Peace

# 14
  • Мнения: 2 908
Ние мислим тези дни да купуваме Чиполино или Бертони.

Общи условия

Активация на акаунт