Отговори
  • Мнения: 1 416
ЕТО НЕЩО ИЗПИТАНО -БАВНО НО ВОДЕЩО ДО - МИНУС КГ В ЛЕТНИТЕ ЖЕГИ .АЗ ЩЕ ПРОБВАМ АКО ИСКАТЕ ОПИТАИТЕ С МЕН ?
1 ДЕН ПОЛУВИН КГ ИЗВАРА С 3 КРАСТАВИЦИ НА СИТНО ЧЕСЪН,СОЛ,ЧЕРЕН ПИПЕР,КОПЪР
2 ДЕН ПАК ИЗВАРА С 3 ДОМАТА ЛЪЖИЦА ЗЕТИН И ЧЕСЪН И СОЛ
3 ДЕН ПЕЧЕНИ ЧУШКИ 3 БР ЧЕСЪН ,ЧЕРВЕН ПИПЕР,ОЦЕТ,ЛЪЖИЦА ЗЕХТИН И СОЛ
4 ДЕН ЗЕЛЕВА САЛАТА С 4 ЛЪЖИЦИ ИЗВАРА
СЛЕДВАЩИТЕ 3 ДНИ СЕ ПОВТАРЯ ИЗБРОЕНИТЕ САЛАТКИ ПО ЖЕЛАНИЕ
НЯМА ОГРАНИЧЕНИЕ НА КАФЕ,ФРАПЕ ИЛИ 3В1 ИЛИ 2В1
АИРЯН СЪС СОЛ КЪМ САЛАТКАТА Е ПРЕПОРЪЧИТЕЛНО
УСПЕХ НА ВСИЧКИ ЖЕЛАЕЩИ АЗ ЩЕ ПРОБВАМ ОТ ПОНЕДЕЛНИК АКО ИСКАТЕ ЕЛАТЕ И ВИЕ ДА ПРОБВАМЕ ЗАЕДНО  newsm10 newsm10 newsm10
[/color]

Последна редакция: пт, 22 юни 2007, 15:18 от мами 73

# 1
  • Мнения: 1 416
Простете за нескопосаната тема,ама толкова се впечатлих от резултатите на комшииката не я бях виждала повече от 2 месеца.Изумена бях колко е отслабнала newsm78 newsm78 newsm78.Женско любопитство питах и тя ми каза:ЗАТОВА РЕШИХ С ВАС ДА СПОДЕЛЯ ,АЗ ОТ ПОНЕДЕЛНИК ЩЕ СЕ ПРОБВАМ .До тогава си оставам на супичка от зеле  Crazy Crazy Crazy

# 2
  • Мнения: 3 453
Мами, много си ти е хубава темичката  bouquet HugПоздравления.Хубава е диетата и не се гладува PeaceИзварата много засища, а комшийката каза ли обезмаслена ли да бъде или може и кашкавалена?Не е ли прекалено дълго 30 дни да се спазва.И месо няма...малко нездравословно ми изглежда за такъв дълъг период.Освен това зависи съседката ти колко кг е имала за сваляне.При теб вече са малко и може да не сваляш по 2 на седмица newsm78

Последна редакция: пт, 22 юни 2007, 17:01 от Kpuccu

# 3
  • Мнения: 4 678
Mахни айрана  bouquet

# 4
  • Мнения: 1 424
А дали може да се замини изварата със сирене?  newsm78  Аз извара не мога да хапна  Sick

# 5
  • Мнения: 4 678
А дали може да се замини изварата със сирене?  newsm78  Аз извара не мога да хапна  Sick

Не,изварата има много малко общо със сиренето.  bouquet
Мами извини ме ,че ти се намесих в темата  bouquet  bouquet  bouquet

# 6
  • Мнения: 1 416
Крисси каза че каквато има в магазина ,значи като си представиш избора в нашия магазин си мисля че не е обезмаслена.Ама разликата е изумителна тя си е едра жена на около 45 години и сигорно 1.70 висока ,може би защото не съм я виждала повече от месец страшна разлика.Ама Крисси ще я пробвам,защото обичам извара а и е нещо на принципа на млечната,а тя най добре ми се отрази.Само тоя чесън навсякаде  newsm78 newsm78 обзалагам се че е вкусно ама хората около мен в тая жега как ще се почустват като се напукам с чесън  #Crazy #Crazy #Crazy.

# 7
  • Мнения: 1 416
И АЗ МИСЛИХ ЧЕ ТОЯ АЙРЯН СЪС СОЛ НЕЩО МИ ИДВА В ПОВЕЧЕ И МЕСИ СИ СЕ КОЛКОТО ИСКАШ ,И ЗА ИЗВАРАТА СИ ПРАВ ИЗВАРАТА СИ Е ИЗВАРА -СИРЕНЕТО СЕРЕНЕ . newsm10 newsm10 newsm10

# 8
  • Мнения: 1 416
ВОДЧИЦЕ МИСЛЯ ЧЕ НЕ МОЖЕ МИЛА ,СИРЕНЦЕТО Е СОЛЕНКО И ПО КАЛОРИЧНО И ЗНАМ ЛИ МОЖЕ БИ ЕФЕКТА ЩЕ Е ПО МАЛЪК  newsm78 newsm78 newsm78

# 9
  • Мнения: 3 405
Мами73, вкусно и обнадеждаващо звучи  Grinning Ще взема да пробвам.

Що пишеш само с главни букви?   Grinning

# 10
  • Мнения: 1 416
Мами73, вкусно и обнадеждаващо звучи  Grinning Ще взема да пробвам.

Що пишеш само с главни букви?   Grinning
Сори понякога покрай малчо от бързане хич не се заглеждам ,ама той пише аз пиша нали копира всичко не е нарочно  Embarassed Embarassed Embarassed

# 11
  • Мнения: 4 678
ВОДЧИЦЕ МИСЛЯ ЧЕ НЕ МОЖЕ МИЛА ,СИРЕНЦЕТО Е СОЛЕНКО И ПО КАЛОРИЧНО И ЗНАМ ЛИ МОЖЕ БИ ЕФЕКТА ЩЕ Е ПО МАЛЪК  newsm78 newsm78 newsm78

Със сирене ефекта ще е напълняване,въобще да не ви минава през главата  bouquet

# 12
  • Мнения: 4 678
Крисси каза че каквато има в магазина ,значи като си представиш избора в нашия магазин си мисля че не е обезмаслена.Ама разликата е изумителна тя си е едра жена на около 45 години и сигорно 1.70 висока ,може би защото не съм я виждала повече от месец страшна разлика.Ама Крисси ще я пробвам,защото обичам извара а и е нещо на принципа на млечната,а тя най добре ми се отрази.Само тоя чесън навсякаде  newsm78 newsm78 обзалагам се че е вкусно ама хората около мен в тая жега как ще се почустват като се напукам с чесън  #Crazy #Crazy #Crazy.

Според мен чесъна е сложен за вкус,понеже изварата сама по себе си е гадна.Спокойно можеш да го махнеш.За трениращи мъже чесъна е добра харана след тренировка-понеже повишава нивото на тестостерон,но на вас не виждам за какво ви е.Вместо чесан сложи лютеница,от нея няма да напълненеш  bouquet

# 13
  • Мнения: 1 416
Ей Поци голяма си скица,с много неща съм съгласна с теб и сега пак през деня без чесън,а вечерта двамата с полувинката като хапнем с чесън тъкмо няма да си пречим а ще се обичаме повече.Аз обаче таз изварка с толкова краставици поне 5 пъти на ден трябва да я хапвам защото маи множко става  newsm78.След диетките дето изкарах за тия 2 месеца доста хапване ми се струва  NaughtyТи съвсем сериозно ли казваш че от сиренето се пълнее  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 14
  • Мнения: 4 678
От всичко млечно се пълнее.
Имат казеин-основна съставка при химията на културистите за покачване на маса Joy
Е ако ядеш по 1 мляко на ден -не.
Но колко години ,така ще изкараш  bouquet

# 15
  • Мнения: 1 416
От всичко млечно се пълнее.
Имат казеин-основна съставка при химията на културистите за покачване на маса Joy
Е ако ядеш по 1 мляко на ден -не.
Но колко години ,така ще изкараш  bouquet
ХЕ-ХЕ ако карам на кофичка мляко на ден 100 години ще изкарам и после с Лилито кафе ще си пием че няма да има други от каменната ера  rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao

# 16
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856

Здравейте!  smile3525
От понеделник съм с вас. Сега съм релакс 2-3 дена , че от диета на диета , та одеве ми призля нещо.  Dizzy Face Но имам резултат за 1месец - 16 кг.   newsm44  Успех!!!  Hug Ако не ме стегне капата и от утре може да започна, че ми трябват още поне 10 кг. да сваля.  Praynig

# 17
  • Мнения: 1 416
Бабче жабче ти ме разби страхотен резултат и аз мисля от понеделник още сърбам зелето не остана утре и други ден и после сменям тактиката .Много се радвам на резултатите ти сменяи гардероба и хаиде на море  travel

# 18
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Бабче жабче ти ме разби страхотен резултат и аз мисля от понеделник още сърбам зелето не остана утре и други ден и после сменям тактиката .Много се радвам на резултатите ти сменяи гардероба и хаиде на море  travel

Аз преди време тъкмо поднових гардероба и се поболях и надебелях , та сега си ме чакат новички.  Crazy Вече си ги нося де , влизам във всичко и съм мнооого щастлива.  newsm68  Сега ще се съвзема малко и с нови сили.  Thinking
А за морето , не го долюбвам , аз ходя на Доспат , там си ми е присърце.  newsm76 На морето само ноШния  живот ми понася.  Party

# 19
  • Мнения: 213
ХА ТАКА ХВАНАХ ВИ Joy Joy Joy Joy Joy JoyЖАБЧЕ ПОГЛЕДНИ ЗЕЛЕТО ДА НЕ ПИША ПАК  bouquet

# 20
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
ХА ТАКА ХВАНАХ ВИ Joy Joy Joy Joy Joy JoyЖАБЧЕ ПОГЛЕДНИ ЗЕЛЕТО ДА НЕ ПИША ПАК  bouquet


  rotfImbo rotfImao rotfImbo Видях и отговорих! Айде почвай диетката или зеле ще рупаш.  Thinking

# 21
  • Мнения: 213
ХА ТАКА ХВАНАХ ВИ Joy Joy Joy Joy Joy JoyЖАБЧЕ ПОГЛЕДНИ ЗЕЛЕТО ДА НЕ ПИША ПАК  bouquet


  rotfImbo rotfImao rotfImbo Видях и отговорих! Айде почвай диетката или зеле ще рупаш.  Thinking
ЖАБКА ДНЕС МИ Е ПОСЛЕДЕН ДЕН   bouquet

# 22
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
ЖАБКА ДНЕС МИ Е ПОСЛЕДЕН ДЕН   bouquet

Айде почивка 2 дена и от понеделник почваме заедно.  Thinking

# 23
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
А зелевата салата колко гр. да е?  newsm78

# 24
  • Мнения: 213
ЖАБКА ДНЕС МИ Е ПОСЛЕДЕН ДЕН   bouquet

Айде почивка 2 дена и от понеделник почваме заедно.  Thinking
САМО КАЖИ КАКВО АКО КАЖЕШ ТРЕВА  И ТРЕВА ЩЕ ПАСА САМО ДА СВАЛЯ Joy  bouquet

# 25
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
САМО КАЖИ КАКВО АКО КАЖЕШ ТРЕВА  И ТРЕВА ЩЕ ПАСА САМО ДА СВАЛЯ Joy  bouquet

Е как к'во ?  Joy Диетата с изварата, виж първо началото на темата .  Hug

# 26
  • Мнения: 1 416
А зелевата салата колко гр. да е?  newsm78
Леле Бабче ,каква съм червена шапчица незнам утре ще ида да питам  Banghead Banghead Banghead

# 27
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Предполагам , че количеството е толкова колкото да се обърка с изварата.  newsm78  Но питай , ако имаш възможност.  Hug

# 28
  • Мнения: 213
САМО КАЖИ КАКВО АКО КАЖЕШ ТРЕВА  И ТРЕВА ЩЕ ПАСА САМО ДА СВАЛЯ Joy  bouquet

Е как к'во ?  Joy Диетата с изварата, виж първо началото на темата .  Hug
ДОБРЕ ОТ ПОНЕДЕЛНИК ПОЧВАМЕ ДИЕТАТА С ИЗВАРА  МОЖЕ ЛИ СОЛ АКО Е БЕЗ СОЛНА СИГУРНО НЯМЯ ДА МОГА ДА Я ЯМ Sick  bouquet

# 29
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Ще свикваме без подправки , само това което е дадено по рецепта.  Crazy

# 30
  • Мнения: 1 416
ЩЕ ПИТАМ С ТОЧНОСТ ЗА ЗЕЛЕТО А ЗА СОЛ МОЖЕ МЪНИЧКО И ЗЕХТИН ЛЪЖИЧКА И ОЦЕТ ТЪЙ ЧЕ ТОВА МИ Е НАЙ СТРАННОТО ЧЕ ХЕМ СИ ГО УВКОСЯВАШ ХЕМ ТАКЪВ РЕЗУЛТАТ  newsm78 newsm78 newsm78

# 31
  • Мнения: 213
Ще свикваме без подправки , само това което е дадено по рецепта.  Crazy
АМА БЕЗ СОЛ Crazy Crazy Crazy SickПОНЕ МЪНИЧКО  PraynigМАМИ КАЖИ МОЖЕ ЛИ Praynig Praynig

# 32
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Поци да даде компетентно мнение, ако не е нахално ...  smile3506

Лека нощ и приятни сънища!  smile3524

До утре на   kaffeetrmker_2 .

# 33
  • Мнения: 213
ЩЕ ПИТАМ С ТОЧНОСТ ЗА ЗЕЛЕТО А ЗА СОЛ МОЖЕ МЪНИЧКО И ЗЕХТИН ЛЪЖИЧКА И ОЦЕТ ТЪЙ ЧЕ ТОВА МИ Е НАЙ СТРАННОТО ЧЕ ХЕМ СИ ГО УВКОСЯВАШ ХЕМ ТАКЪВ РЕЗУЛТАТ  newsm78 newsm78 newsm78
newsm44 newsm44УРА ДА ЖИВЕЕ СОЛТА Joy Joy  bouquet

# 34
  • Мнения: 213
Поци да даде компетентно мнение, ако не е нахално ...  smile3506

Лека нощ и приятни сънища!  smile3524

До утре на   kaffeetrmker_2 .

ТИ ОБЕЩАВАШ АМА ВСЕ БЯГАШ hahaha  bouquetЛЕКА НОЩ ЖАБИНЦЕ  bouquet

# 35
  • Мнения: 1 416
Ще свикваме без подправки , само това което е дадено по рецепта.  Crazy
АМА БЕЗ СОЛ Crazy Crazy Crazy SickПОНЕ МЪНИЧКО  PraynigМАМИ КАЖИ МОЖЕ ЛИ Praynig Praynig
да може мъничко  Peace Peace PeaceНякои беше казал че от солта не се дебелее просто се задържа повече вода в организма и затова по бавничко се свалят кг .Ще помоля Поци ,ако е на ясно били ни разяснил защо всички диети са без сол МОЛЯ АКО ИМАШ МАЛКО ИНФО ПОМАГАИ

# 36
  • Мнения: 213
 НЕЗНАМ ДУШКО ЗА СОЛТА НИЩО ТРЯБВА НЯКОЙ УСТАТ СПЕЦИАЛИСТ КАТО ПОЦИ ДА КАЖЕ  newsm78  Joy  bouquet

# 37
  • Мнения: 213
ЗНАМ ЗА ЗАХАРТА ЧЕ Я НАРИЧАТ КУХО ВЕЩЕСТВО И АКО НЕ СЕ ПРЕКАЛЯВА С НЕЯ НЕ СЕ ПЪЛНЕЕ      ТАКА КАЗВАТ  УЧЕНИТЕ ГЛЕДАХ ВЧЕРА ГОСТИ ПРИ МАРТА ВАЧКОВА  bouquet

# 38
  • Мнения: 1 416
E ЩЕ ТРЯБВА ДА ПОЧАКАМЕ ДО УТРЕ ДА КАЖЕ СИГОРНО СПИНКА ВЕЧЕ  newsm78 newsm78 newsm78
НЕЗНАМ ДУШКО ЗА СОЛТА НИЩО ТРЯБВА НЯКОЙ УСТАТ СПЕЦИАЛИСТ КАТО ПОЦИ ДА КАЖЕ  newsm78  Joy  bouquet
и от мен лека че малчо без мен не ляга  1countingsheep 1countingsheep 1countingsheep[/b]

# 39
  • Мнения: 1 416
Аз пък знам че като ядеш безсолно не задържаш вода и това значи че не мазнини топиш ,а просто не си задържал вода и затова слабееш по бързо  newsm78 newsm78 newsm78

# 40
  • Мнения: 213
 newsm46 smile3524ЛЕКА НОЩ НА ВСИЧКИ МОЯТМАЛЧО ОТДАВНА СПИ  bouquet

# 41
  • Мнения: 1 416
Да ама цял живот безвкусна храна без сол може ли  newsm78 newsm78 newsm78

# 42
  • Мнения: 1 416
лека сладурки  newsm46

# 43
  • Мнения: 213
Аз пък знам че като ядеш безсолно не задържаш вода и това значи че не мазнини топиш ,а просто не си задържал вода и затова слабееш по бързо  newsm78 newsm78 newsm78
МОЖИ И ДА СИ ПРАВА ПОЦИ УТРЕ ЩЕ КАЖЕ ЛЕКА НОЩ smile3524

# 44
  • Мнения: 4 678
Всичко е до количеството.Не забравяйте ,че солта е допълнително йодирана заради гушата.Така ,че не се лишавайте напълно от нея.
http://www.zdrave.bg/index.php?c=n&id=1495
 newsm10

Ето и това
http://dieti.gbg.bg/tema.asp?razdel=9&temaN=51
  bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: сб, 23 юни 2007, 18:39 от Поци

# 45
  • Мнения: 1 416
Здравейте момичета и момчета как я карате в жегата  Crazy Crazy Crazy .Незнам дали ще отслабна стая диета ,обаче едно е сигорно тази вечер направих салатка от 3 краставици на ситно ,300 гр извара ,малко сол ,лъжичка зехтин ,черен пипер и 2 главички чесън.Стана ужасно вкусно ,но не това исках да ви кажа , а че количеството стана 1 голяма купа и всички ядохме и даже остана . Thinking Thinking Thinking

# 46
  • Мнения: 1 416
Ехо сладурки почваме ли от утре, з лично да но понеже количиството ми се вижда много ще бъркам 300 гр извара с краставици и доматки .АКО НЯМА ЖЕЛАЕЩИ ПОЧВАМ САМИЧКА ЩЕ СЕ ПРОБВАМ  newsm78 newsm78 newsm78 СТИСКАИТЕ МИ ПАЛЦИ

# 47
  • Мнения: 36
звучи ми добре, но се чудя как ще ям това на работа ....

# 48
  • Мнения: 46
Някой направи ли я в крайна сметка тази диета.Никой не сподели нищо до къде сте стигнали....
 newsm12

# 49
Звучи добре- 2кг. на седмица! Какво ли е станало? newsm78 Дано някои пише дали има резултат от нея.

# 50
  • Мнения: 46
И аз това питам,но...явно никой не я изпробвал...

# 51
  • Мнения: 729
Аз реших да пробвам,ама от днес.Ще кажа резултат в края на седмицата.

# 52
  • Мнения: 46
Аз реших да пробвам,ама от днес.Ще кажа резултат в края на седмицата.
Пожелавам ти мн минуси   newsm10 .Ще чакаме да кажеш дали има ефект.

# 53
  • Мнения: 46
Аз реших да пробвам,ама от днес.Ще кажа резултат в края на седмицата.
Пожелавам ти мн минуси   newsm10 .Ще чакаме да кажеш дали има ефект.

# 54
  • Мнения: 2 068
ilkmon успех  Wink
и аз се замислям дали да не я пробвам  newsm78

# 55
  • Мнения: 480
добре де ,ама третия ден, само на три чушки ли??? newsm78

# 56
  • Мнения: 2 068
добре де ,ама третия ден, само на три чушки ли??? newsm78
и аз се това се питах  newsm78
сигурно пак има извара  Thinking

# 57
добре де ,ама третия ден, само на три чушки ли??? newsm78


 newsm12Сигурно има и извара, че то иначе си е жив глад само на три чушки.

# 58
  • Мнения: 1 149
Къде отиде авторката newsm78

# 59
  • Мнения: 371
И аз се включвам от днес, обожавам извара и то без всякаква сол Joy  ако има резултат ще докладвам в края на седмицата! Praynig

# 60
  • Варна
  • Мнения: 912
почти стигнах до края на темата, чудейки се къде я видяха тези хора жегата, когато забелязах, че тя темата е от лятото  Laughing
някой знае ли как жабка е постигнала този невероятен резултат?

# 61
  • Мнения: 2 068
вчера се пробвах но ми стана зле  Sick
вече ми идва в повече това ограничаване на въглехидратите  ooooh! вече 4 м
 мисля че няма да мога да я направя  Cry

# 62
  • Мнения: 729
Има резултат- 1,500кг.Но полувин кг. извара са ми много и аз си правя по 300-350гр.Но ще спра за сега защото ми омръзна тая извара.

Общи условия

Активация на акаунт