Подходящ подарък за новородено?

  • 6 198
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 251
И според мен попитай, защото може да се съберат доста излишни неща, а в същото време майката и бебето да имат нужда от нещо конкретно. Аз лично също бих желала живот и здраве да ме питат, а не да се носят дрехи за едногодишни, които не е ясно дали ще му станат като му дойде сезона, или пък да събера 5 албума, 3 дневника за бебето и т.н.

# 16
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
Албум-дневник, нещо като това:



Това е чудесен подарък-скъп спомен за цял живот Peace

ДА, но пове4е от един не ти е необходим, а аз събрах 4  Rolling Eyes Shocked

ами пускай ги в продавалника, де
на по-ниска цена, всеки ще се нареди  Simple Smile

# 17
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
Аз от моя колежка полу4их много интересна рамка за снимка "Моята първа година" - овална - с 11 отвора за сним4ици по края за всеки месец и една голяма ценнтралн - за снимката от първия РД.
Подариха ми и възпоменателна сребърна монета, издадена в годината на раждането му, златна конска глава (украшение) - роден е в годината на коня.


Ауууу - супер подаръци
Страхотно! Невероятни идеи!
Тези рамки, с дванадесетте снимки, къде ги има?
Публикувай снимка поне да ги видим...

# 18
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Винаги можеш да попиташ от какво имат нужда!

# 19
  • София
  • Мнения: 4 588
На мен ми подариха този дневник и е доста оригинален. Peace
Сигурно ще се зарадват, стига да не съм им подарили вече.
Най-добре питай от какво имат нужда. Peace

# 20
  • Мнения: 17 407
ЗА бебе специално аз предпочитам практични подаръци. АКо ми подарят албум, дневник, кутия пр, така ще си събират прах. За тъпо намирам и да ми подаряват по- големи дрешки( с каката събрах доста, така и не ги е носила). Хора разни, затова аз задължително питам и казвам какво искам.

# 21
  • Мнения: 804
А може и сребърна лъжичка да си го хранят после с нея, но най ми допада идеята за възпоменателна монета (сребърна от 2007 год.).

# 22
  • до канала
  • Мнения: 518
най -добре питай от какво има нужда

# 23
  • Мнения: 472
Наистина е най добре да я попитам от какво има нужда ,но на този въпрос обикновенно ми казват:
-от нищо не се притеснявай
Първо бебче им е(роди се преди няколко дена)- много чакано(след доста проблеми) и сега всички баби и роднини са и на главата с много съвети и акъли,затова си мисля за книга. Освен книгата на др.Спок (с която съм се съветвала с моите деца),не знам за други полезни книжки.

# 24
  • Мнения: 3 695
Ако се спряла на това да е книга:
"Книга за кърменето", Хана Лотроп
"Хранене на детето от ражднето до 3-годишна възраст", Хеда Уелфорд

# 25
  • София
  • Мнения: 5 285
И аз считам, че е най-добре да се пита.

Според възможностите според мен подходящо (освен посоченото до тук) е:
- Въртележка за леглото (само с питане!)
- Комплект чаршафи - трябва само да се проучи размера - бебешко-детските легла се ползват понякога и до първи клас, т.е. все ще влезе в употреба
- Бебешка гимнастика (само с питане!)
- Комплект сребърни прибори за бебе (специални) - били антибактериални
- На близки хора - парички за памперси (не е ясно каква марка ползва детето и дали ще му понесе, ако купиш някакви, дори и да са квалитетни)
- На близки хора - комплект качествени шишета, козметика и т.н. - само с питане!

# 26
  • Мнения: 17 407

Това са най- смислените предложение до момента(за мен).

# 27
  • София
  • Мнения: 5 285
Цитат
Това са най- смислените предложение до момента(за мен).

Благодаря  bouquet Просто най-близките ми приятелки родиха сравнително скоро и дълго мислих по въпроса. Естествено, че питах и се уточнихме предварително, за да няма дублаж с другите подаръци Embarassed За двамата ми племенника подарих на сестра ми... парички, колкото и грозно да звучи, но така е, когато не съм край тях да знам какво имат и какво нямат. Да не казвам, че за единия рожден ден пратените парички отишли за... дърва - но какво от това - все е за децата, това е най-важното според мен.

# 28
  • Мнения: 1 919
Винаги можеш да попиташ от какво имат нужда!

# 29
  • Мнения: 27 524
Алмуби-дневници събрах 4  Rolling Eyes Първият попълвах с голямо удоволствие, вторият - вяло, другите събират прах  Sad
Аз съм за хубави бодита, много се ползват, задължителни са, но това е тип практичен подарък.
Другото на което аз се радвах много беше една голяма, памучна, красива пелена. С бродерии, много красива. Ползвах я и я позлвам непрекъснато. Остава за спомен и се ползва с години. И за второ бебе  Grinning
Красиво бебешко меко одеалце също е добре.
Комплект красиви чаршафи, на Дисни например. Също се сменят често и се ползват много.
Детски албум за снимки.

Общи условия

Активация на акаунт