Къпете ли се докато децата ви спят?

  • 4 816
  • 141
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 849
И аз съм така .Няма кой да ме смени,чакам да заспи и в банята . Wink

# 16
  • Мнения: 941
къпя се докато спи, но слагам бейбифона в банята до вратата, за по сигурно

# 17
# 18
  • Разград
  • Мнения: 3 110

Ей така и аз правя. Peace

# 19
  • Канада
  • Мнения: 494
Първите 2-3 месеца редовно се къпех,когато той спеше.Слагах бебефона в банята и....баняяяяяяяяяяя   bath1 Сега вече предпочитам да се къпя до като е буден,че спането не му се отдава много много Mr. Green

# 20
  • Мнения: 1 531
да - в шезлонгчето й, което местя до отворената врата на банята  Peace да ми е пред погледа  Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 451
Дори коато е будна се къпя, набързо.

# 22
  • Мнения: 1 877
Онзи ден се изкъпах,докато и двамата спяха...ама мнооооого бързах

# 23
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Кое му е неправилното детето да спи, ти да се къпеш?  Thinking
От новороден гледам Стиви почти сама, къпя се сутрин и вечер докато спи, готвя докато спи, гладя докато спи, пускам пералня докато спи...
Няма друг начин.

# 24
  • Мнения: 1 541
Експресно къпане с бебефон или отворена врата (второто обаче я будеше). Само не оставяй детето на спалнята ви или другаде, къде може да падне. Ако е в леглото си или в кошарата няма проблем....нали ако се събуди ще отидеш веднага  Peace Аз веднъж съм излизала с пяната по себе си, ама какво да правиш.....има и такива моменти  Twisted Evil

# 25
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Ама защо се шашкате толкова много?
Като се събуди докато се къпете, най-много да се разплаче. Нищо няма да му стане на бебето.
Аз никога не бягам при сина ми веднага след като се е събудил - той си пее, играе, обикаля си кошарата.
После ще пуснете тема "не мога и тоалета да отида без детето".
Я го давайте по лежерно  Peace

# 26
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Къпя се,когато спи,когато играе-с две думи къпането ми не е съобразено с детето.То си има стая в която си играе.Бебефони,шезлонги и други такива до вратата на банята тц!

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Аз също не разбирам какъв е проблема. Къпя се, готвя, чистя, пера и т.н. когато имам време и това обикновено е когато спи.

# 28
  • София
  • Мнения: 275
къпя се докато спи, но слагам бейбифона в банята до вратата, за по сигурно

И аз така!

# 29
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Ами да, използвам момента, той ако се събуди почва да вика "Мамооо, мамоооуууу", така че няма да слезе от спалнята преди да дойда.
Сега в жегите влизаме заедно под душа  Wink

Общи условия

Активация на акаунт