Ако мъжете ви ги нямаше за малко...

  • 1 977
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 677
Сопрано,все пикантерии търсиш!!! Кажи ти какво би правил ако половинката ти я няма. А за кълчицата ми-паднах от стълба.

Стълба, хммм, извратенячка!
Ако я нямаше половинката щях да си махна главата в някой бар, но тва го правя и да я има, така че разлика не виждам..

# 16
  • Мнения: 843
  Има такива моменти...  , ако ги зная предварително .. се събирам с приятелка.. на чревоугодническо рандеву,   повечето рецепти са от форума,  пък е тя пише тук... та така. Плътно сме с вас.

  Иначе излизам на бира .  Някъде... с някого.., или я пием в двора,  ако дечко е с мен.  
    Намигам на съседа.. не за друго,  ми щот забрави да даде стълбата... / бе битовизмииии, Сопранов/

# 17
  • Мнения: 5 468
Миналата събота мъжЪТ ми взе малкото зверче и отидоха на гости на майкЯ му Tired. Спаха там и си дойдоха в неделя. Станах и не си оправих леглото, веднага се облякох и отидох в центъра на среща с приятелка, пихме кафе в голямата градушка в едно кафене, около 3 чАса. След това се качих на един автобус, спокойно седнах на едно място и запътувах към нас. По навик, постоянно си въртях главата да търся малкото, да не ми се измъкне нанякъде..., ама то го нямаше. Хм... Невероятно. Влачейки краката се прибрах. Хвърлих се на дивана и лежах щастливо сигурно 1 час. Никой не ми вика - Гладен съм, дай вода, имам пиш, пак дай вода, ох, боли ме коремчето, моля ти се бе, моля ти се, да ми изгладиш униформата (за последен път) Close... и т.н., и т.н.... нямаше кой да писка, реве, да се търкаля по земята, да се карат този с онзи... тихоооо... мммм... много обичам. Накрая си надигнах телесата, включих си компютъра, ЗАПАЛИХ ЦИГАРА В ХОЛА Crazy с фрапе и нагло зачетох нетските истории. Мноо ми беше кеф! Малкото се обади 2 пъти по телефона, да реве и крещи, че иска в къщи Crazy, че още са там и че иска при мама СЕГА! Crossing Arms
Тази неделя пак ги пращам до понеделник вечерта Peace.

# 18
  • Мнения: 4 447
Ма моя его е - до мене кърти ...

аз кво? на компа в леглото ...  блещя се втъмното, ма пишатука, ше земадалягам, че... очите ми са кат палачинки...

# 19
  • Мнения: 6 992
Че аз и сега съм си без съпружеското присъствие. Правя същото, като в негово присъствие - излизам с приятели, вися на компютъра Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 295
Ами аз все съм си сама на две седмици си идва за ден два .

# 21
  • Мнения: 71
Уффф, ми то и аз мине-не мине съм сама. Много ми е тъпо, щото не оби4ам така. Ина4е все си правя разни планове, ноооооо уви. НИЩО. Седя си пред компа и тва е. А иначе ми се ще с дружки да направим яко наквасване, без на следващия ден да 4увам мамо, мамо....а да спя, да спя, да спяя Simple Smile

# 22
  • Мнения: 294
Лиске само да не си ПРОтриеш ръцете много,та има да те мислиме после,като не можеш да ни пишеш.. Laughing

# 23
  • Мнения: 10 758
Не ми се е случвало да остана без мъж.Ако единия го липсва, идва другия Twisted Evil

# 24
  • Мнения: 7 474
Ми при мен често се случва и ми е екстра, правя си каквото си зная Laughing, въпросът е какво да го правя като се прибере   Mr. Green

# 25
  • Мнения: 274
Съпругът ми много пътува. Преди да родя и аз перках с него, но сега няма как. Липсва ми и ми е тъпо без него.
Ако не пътуваше, сигурно щях да мечтая за мигове без него. Уви! Tired
Не правя нищо по-различно. Пък и с толкова малко бебе. Rolling Eyes

# 26
  • София
  • Мнения: 3 392
Мъжа ми пътува.
В седмицата два или три дни отсъства.
Тогава вечерям с приятели, обикновено.

# 27
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
правя същото, което правя, когато си е тук Wink

# 28
  • Мнения: 27 524
За колко време иде реч? От това зависят дейностите ми  Flutter

# 29
  • Мнения: 10 758
За колко време иде реч? От това зависят дейностите ми  Flutter
За малко Whistling

Общи условия

Активация на акаунт