Когато спорите ...

  • 2 119
  • 38
  •   1
Отговори
Когато спорите с половинката си зачеквате ли и стари прегрешения?
Аз се опитвам да не го правя,но ако съм много ядосана започвам да го дера и за стари (уж вече решени) проблеми.  Twisted Evil
Как постъпвате вие и мислите ли,че е правилно ??

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Много се старая да не го правя. Не само мисля, ами направо съм сигурна че не трябва да се подхващат наново и доизясняват теми които са останали в миналото.

# 2
  • Мнения: 2 353
  Когато спорим не, но когато се караме изваждам кво ли не.

# 3
  • Мнения: 1 583
........ (уж вече решени) проблеми. 


Ние се стараем да решаваме проблемите.Защото ако са "уж вече решени"......какво му е решеното,само се въртим в кръг

# 4
  • Мнения: 1 715
Когато спорите с половинката си зачеквате ли и стари прегрешения?
Аз се опитвам да не го правя,но ако съм много ядосана започвам да го дера и за стари (уж вече решени) проблеми.  Twisted Evil
Как постъпвате вие и мислите ли,че е правилно ??
Охх,вси4ко изкарвам от архивите Flutter,знам,4е не съм права,но ядосам ли се,устата трудно ми се затваря!А той преди не го правеше,но сега сигурно от мен се е нау4ил Laughing

# 5
  • Мнения: 451
Аз не го правя,дори понякога се дразня, че не успявам да си спомня нещо от миналото и да го използвам в свой интерес. Мъжът ми обаче успява Mr. Green. Все пак твърде рядко стигаме до такива спорове.

# 6
  • Мнения: 15 619
Когато спорите с половинката си зачеквате ли и стари прегрешения?
Аз се опитвам да не го правя,но ако съм много ядосана започвам да го дера и за стари (уж вече решени) проблеми.  Twisted Evil
Как постъпвате вие и мислите ли,че е правилно ??
Никога!!!
Обсъждаме само настоящия проблем...
И не ми е проблем..., защото забравям...

# 7
# 8
  • Мнения: 552
Майка ми продължава да ми навира в лицето истории от преди 20 и повече години и да ме тормози заради минали грешки, та знам каква психическа травма нанася такъв вид общуване. Не го допускам във взаимоотношенията в моето семейство. Даже след решаване на даден проблем, приключваме с думите "за това повече няма да говорим, но всеки си е направил нужните изводи". Или пък ако има създадена ситуация, търсим начин да се излезе от положението, а не да разчопляме защо, как можа така да направиш, виновен си, защото.... и т.н. Така успяваме да запазим достойнството си и да сме готови да преодоляваме следващите препятствия, без да се въртим в омагьосан кръг.

# 9
  • Мнения: 516
При нас той е злопаметния. Понякога се сеща за неща отпреди 5 год. Добре, че не му се връзвам. В такива случай просто напомням, какво обсъждаме в момента и връщам разговора към темата.

# 10
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
Не, нито един от нас не е злопаметен. Минало - свършило.
Пък и ние спорим за дребни неща, не стават скандали.
Мъжът ми е доста търпелив и спокоен по характер. Трудно нещо го изкарва извън нерви. За 3 години - само 2 пъти съм го виждала ядосан и то не на мен.

# 11
  • Разград
  • Мнения: 3 110
При нас аз съм злопаметната,понякога хапя,но само понякога.

# 12
  • Мнения: 1 849
Ако ровиш в миналото, значи проблемите не са решени. Ние решаваме проблемите, правим изводите, прощаваме си и забравяме. Иначе горчилката ще ни съсипе. Миналото е тежък воденичен камък, който няма смисъл да мъкнем.

# 13
  • Мнения: 1 800
Не, не го правя, миналото е минало, всеки  е правил грешки, няма да ми харесва той да ми напомня моите...Ако си простил нещо на някой трябва и да го забравиш, иначе не  е простено.
Иначе и аз бях много емоционална в предишни връзки, но мъжа ми е толкова спокоен, че мен си ме  е срам да повиша тон. Kогато имаме различни мнения говорим спокойно, и тогава имам време да се контролирам.

# 14
  • Мнения: 619
Когато спорите с половинката си зачеквате ли и стари прегрешения?
Аз се опитвам да не го правя,но ако съм много ядосана започвам да го дера и за стари (уж вече решени) проблеми.  Twisted Evil
Как постъпвате вие и мислите ли,че е правилно ??
По абсолютно същия начин,а той моя миличкия все уж... гледал напре и той почва да се връща бая назад Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт