Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 23 юни 2007, 12:59 ч.

Магазини на Marks & Spencer в София.

• 2 457
  • 4
  •   1
Отговори
  • Sofia
Някой знае ли къде другаде в София има магазин на Marks & Spencer освен този в МОЛ-а на Хемус.Харесах си една блуза там ,но докато сe наканих да си я купя моя размер свършил Sad.Понеже сам от едричките трудно си намирам дрехи ,които да ми харесват и да ми стават.Така ,че моля ви помагаите. Rolling Eyes
Мерси  bouquet

# 1
Няма друг. Хубави дрехи по-големи размери има в Бианка в ЦУМ. Вече зареждат и по-младежки модели, не само бабешките както преди.  Simple Smile

# 2
И тук да кажа, че големи размери дънки има в Аутлета на пресечката на Графа с Алабин ( на завоя). Wink

А дамски фешън парцалки в големи размери има на Алабин и Витошка, третия магазин на Алабин от страната на Съдебната палата.  Wink

Just in case, винаги е полезно да имаме резервен вариант.

# 3
  • Sofia
Мерси,тия дни ще мина по тези магазини  bouquet.А да знаете сайта на Бианка,търсих ама нищо не намерих Embarassed

# 4
Мерси,тия дни ще мина по тези магазини  bouquet.А да знаете сайта на Бианка,търсих ама нищо не намерих Embarassed

В Бианка не продават само неща на Бианка, а и на други немски фирми. Но тъй като са тръгнали с марката Бианка, магазинът носи това име. Доскоро имаше магазин и до бившия Дет Маг, но вече го затвориха, не знам защо. Та исках да кажа, че сайта няма да ти помогне.
www.bianca.de

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт