за топлината в стаите

  • 1 413
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 877
спи на 22 градуса на климатик, а през деня на 24, но навън няма спасение, само в парка, там се живее, но по пътя до там е ужасно....  ooooh!

# 16
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Седи гол по памперс и аз с едно ветрило му вея, за да не плаче горкото  ooooh!  Когато заспи му мятам една пеленка отгоре

# 17
  • Мнения: 2 978
Освен повечето изброени неща.
Почиствах с мокъер парцал доста често стаите, коридора..абе на всякъде. Махнах дори килимите.

# 18
  • Мнения: 262
Моето момче от както се е родил жеги не понася. Слагам го да спи само по памперс и след като е изкъпан с хладка вода и пак е голямо мрънкане докато заспи.

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 10 819
Спи само по потниче и памперс.Пускам климататика в съседната стая и долу-горе сваля до 28 градуса.

# 20
  • Мнения: 56
Спи само с боди .

# 21
  • Мнения: 1 877
Утре си слагаме климатик   [smilie=smile3521.gif
Иначе досега спеше по пампа,потник и отгоре чаршафче

# 22
  • Мнения: 241
Спи само по потниче и памперс.Пускам климататика в съседната стая и долу-горе сваля до 28 градуса.
И при нас така

# 23
  • Мнения: 1 273
Седи гол по памперс и аз с едно ветрило му вея, за да не плаче горкото  ooooh!  Когато заспи му мятам една пеленка отгоре

Тъй и ние ooooh!

# 24
  • Мнения: 1 564
Спи само по памперс, завит с чаршафче.
Peace Peace Peace

# 25
  • Мнения: 2 096
През деня е с боди потник. Темп в момента е 28 градуса.. По обяд правим двамата хладна баня - взимаме един душ той в коритото при около 33 градуса на водата, а аз под душа.. Освежава ни и ни е забавно.. Когато заспи задължително му мятам една тензухена пелена на телцето. От баба знам че човек като спи се отпуска и трябва да е завит поне с едно чершафче.

# 26
  • Мнения: 377
Моето момченце е само на 18 дни, как да го оставя само по памперс да спи или на вентилатор?! Страх ме е да не настине в тия жеги. Иначе спи по боди и чорапки и пак му е топло. Незнам ....

# 27
  • Мнения: 617
при нас е около 31-31 градуса, по боди сме и с чорапки (краката са му постоянно мокри и студени затова), завит с чаршаф, който е изритан много бързо.
През деня го мокря, но може и да го пускам в коритото.
Или излизам на една детска плошадка, където е прохладно до обяд , а следобед на друга и така!
То в къщи не се стои Mr. Green

# 28
  • Мнения: 1 925
Пускам климатиците на 25 градуса и за сега е добре.  Peace Държа я по боди с къс ръкав.

# 29
  • Мнения: 189
Ами седи по цял ден гол и в стаята е пуснат вентилатор, но горкия пак се е изринал от тия жеги.Слагам го в коритото на обяд и вечер и горе-долу спасяваме положението.Спи гол с тензухена пелена, но я изритва.

Последна редакция: пн, 25 юни 2007, 16:54 от haze

Общи условия

Активация на акаунт