Когато качеството не съпътства количеството...(носталгична)

  • 3 154
  • 65
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 41
прощавай, побратиме...  Wink

админите трябва да ти присъдят награда за цялостен принос в развитието на форума, и Клюкарника в частност...  Grinning

# 61
  • София
  • Мнения: 3 099
и извинявай, но твоето присъствие по никакъв начин не повишава интелектуалното ниво на този форум... /и моето също, ама аз не бих се засегнала от този факт.../

и за кво ревеш въобще, живот ли си нямаш, та си зависима от писаниците на некфи виртуални 30000 посестрими?

О, аз от малко хора се засягам и, уви, ти не си между тях. Прибързваш с изводите - индикация за нервност (причините няма да тълкувам)

Защо трябва да "си нямам живот" и кое ме прави зависима? Много си суфистицирана - може би от същата тази нетълкувана нервност. Постингът ти наподобява крясък на блатна птица над зейналата паст на алигатор.

# 62
  • Мнения: 41
пишеш по начин, в който хумора е понятен единствено и само на теб...

позабавлявай се тогава на воля с моята нервност, можеш да ми поставиш и диагноза шизофрения...

но последното, което искам е да те засегна - избора за това е единствено и само твой...

мислиш се за остроумна, но си обикновена и тъжна...

аз отивам да живея, а ти продължи да си съществуваш... в създадената и обитаема единствено от теб действителност...

би хепи...  Grinning

# 63
  • Мнения: 677
agent_provocateur, моля те, сложи си подходящ аватар, от кога те моля!

# 64
  • София
  • Мнения: 3 099

И ти не ме убеди за пълноценният, разноцветен, щастлив и изобилен живот, който водиш, но аз не пръскам зелена плюнка.

До сега съм чувала разни неща за себе си, но"обикновена" и "тъжна" ми е сефте.

Хайде, чиба с обидните квалификации, пльоснати в простодушен текст. Цапаш ми темата.

# 65
  • Мнения: 8 769
Аз се извинявам, че се включвам тука, щот съм нова, ама искам да питам!  Simple Smile
Защо някои хора в клюкарника, вместо мнение пишат думичката "запис"? Това нещо като "заключване" против уроки ли е? Що се прави?
Joy Joy Joy Joy Joy Точно затуй е  Grinning
Цъкни горе в ляво Нови отговори на моите публикации в инфо центъра.....

Общи условия

Активация на акаунт