Кого искате да срещнете?

  • 1 954
  • 47
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 271
колибка има всички серии на "Космос",заслужава си да се види.

Имам го отдавна, благодаря ти   bouquet Много го обичах и още тъжа за него. Той и човекът от аватара ми са ми отворили очите за много неща и на тях дължа голяма част от формирането ми като личност.
Наскоро се опитвах да се сетя на колко години съм гледала Космос за първи път, защото се чудех да се пробвам ли да го гледам със сина ми вече, той е на 6. Колко много неща съм му обяснила точно както той ми/ни ги обясняваше на времето... Даже за плоскандците сме си говорили.
Извинявам се за офф топика, но явно ми се говори на тази тема
Благодаря ти, Кифличке  Hug Heart Eyes  bouquet

# 31
  • Мнения: 2 792
Наскоро се опитвах да се сетя на колко години съм гледала Космос за първи път, защото се чудех да се пробвам ли да го гледам със сина ми вече, той е на 6.
  Аз бях на 7-8 години, когато го даваха, със сигурност го помня, защото зимата бяхме на зелено училище в Созопол и аз единствена настоявах да го гледам в неделя, това във втори клас, което означава, че е било 86-87 година. Аз им изчетох, няколко серии на моите и им хареса  Laughing

# 32
  • Мнения: 3 271
Аз бях на 7-8 години, когато го даваха, със сигурност го помня

Аз съм била по-голяма тогава. Но мисля, че за първи път го гледах доста по-рано, това беше 2-рото му излъчване. Първият трябва да е бил към 83-та някъде, била съм на 9-10.
Знаеш ли, четем толкова много енциклопедии, но ме е страх да му пусна Космос. Защото не искам да избързам и да му се види скучен. Имам чувството, че ще ми стане много криво от това. И май покрай този факт все още изчаквам, въпреки, че четем и дискутираме точно нещата, за които там се разказва.
Май ще се преборя със себе си и ще го пусна утре. Поне аз ще му се порадвам отново Simple Smile

# 33
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Като на първо четене се сещам за Милчо Левиев, ...

Аз специално много се разочаровах от срещта си с него. Вярно, че беше на няколко малки тогава... ама хич не останах доволна. По - добре да не го бях виждала...

Иначе съм мераклийка да видя Майкъл Медсън. И не само да го видя, де  Blush

# 34
  • Мнения: 1 813
жоро01  Cry

# 35
  • Мнения: 2 792

Знаеш ли, четем толкова много енциклопедии, но ме е страх да му пусна Космос. Защото не искам да избързам и да му се види скучен. Имам чувството, че ще ми стане много криво от това.
  Не очаквай ентусиазъм, важното е че информацията се възприема и отпечатък остава, не натоварвай детето с твоите емоции, те са преработени и осъзнати с времето,нормално е да няма реакция, което не означава, че не е възприето и запомнено.

Аз специално много се разочаровах от срещта си с него. Вярно, че беше на няколко малки тогава... ама хич не останах доволна. По - добре да не го бях виждала...
   Високи са ти били очакванията вероятно, той си е обикновен джазмен, ама как свири.Обичам музикантите, обичам начина, по който не мерят възрастта, а свиренето, липсват ми джем шесъните от 90-те и в Арт клуба и в ресторанта на Операта...
  Сега ми за липсва и един приятел, който ме въведе в тези среди Rolling Eyes

# 36
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119

Що така забравихме мама Кенга  newsm78

....   Високи са ти били очакванията вероятно, той си е обикновен джазмен, ама как свири....

Свири убийствено. В кръвта му е, уникален талант има. Ама като човек не ми направи добро впечатление  Confused
Иначе музикантите и аз ги обичам. Ау, издадох се  Embarassed

# 37
  • Мнения: 3 271
Не очаквай ентусиазъм, важното е че информацията се възприема и отпечатък остава, не натоварвай детето с твоите емоции, те са преработени и осъзнати с времето

Не е ясно доколко ще я възприеме, ако начина на предаване не му допадне.
А моите емоции няма как да ги предам или спестя в случая Simple Smile
Благодаря за темата и включването!

# 38
  • Мнения: 2 792
 Не го подценявай, децата възприемат всичко, възрастните анализираме и слагаме степени, с времето ще разбереш отражението, което е оставило ако той намери за необходимо да го сподели, защото все пак си му и майка. Аз мисля, че информация не трябва да се пести, както и не трябва да се очаква да се сподели, особено в тази ранна възраст.
 Димана завърши втори клас, а тепърва започва да ми разказва неща от детската градина.
 Както винаги, тотално изместих темата  Embarassed

# 39
Не го подценявай, децата възприемат всичко, възрастните анализираме и слагаме степени, с времето ще разбереш отражението, което е оставило ако той намери за необходимо да го сподели, защото все пак си му и майка. Аз мисля, че информация не трябва да се пести, както и не трябва да се очаква да се сподели, особено в тази ранна възраст.
 Димана завърши втори клас, а тепърва започва да ми разказва неща от детската градина.
 Както винаги, тотално изместих темата  Embarassed

Ако родителите са тъпи детето няма как да стане умно.

# 40
  • Мнения: 2 792
Ако родителите са тъпи детето няма как да стане умно.
Природата познава и този феномен, но процентът е минимален и определено се помни дълго в историческите архиви,  препоръчвам да не се залага на него.

# 41
Ако родителите са тъпи детето няма как да стане умно.
Природата познава и този феномен, но процентът е минимален и определено се помни дълго в историческите архиви,  препоръчвам да не се залага на него.

Да бе, аз за кво търсих умна жена - за да съм с тотално дърво по време на първата си брачна нощ ли? Едва ли.
Познаваш ли гений с тъпи родители. Аз не.

# 42
  • Мнения: 3 271
Не го подценявай, децата възприемат всичко

Не го подценявам в никакъв случай. По-скоро си спестявам на мен разочарованието, ако обикновените енциклопедии се окажат за него по-вълнуващи, от начина, по който аз откривах света преди...

Извинявайте всички за офф-а, но Кифличке, разговорът ни ми донесе голямо удоволствие  Heart Eyes

# 43
  • Мнения: 5 877
Не искам да се запознавам с повече хора, отколкото мога да смеля.
Бих искала да срещна на оня свят изгубените си близки, които се топят в спомените ми като изваяни от лед, но за жалост не вярвам в съществуването му.
Добре тогава, насън да ги виждам по-често.

# 44
  • Мнения: 2 792
 Мерзавецо, аз гении не познавам, само в книгите чета за тях, обикновено родата не е особено споменавана, те принципно са рядко срещано явление и обикновено са обявявани за идиоти от заобикалящия ги свят.
  Ако искаше да играеш за гений, да ме беше питал по-рано, вместо да залагаш на умна жена, сега какво жените ли ще сме ти виновни за кофти разиграването на картите.
 
  Millena и на мен ми беше много приятно , дилемите и аз ги имам, нищо, че звучя убедително Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт