Кога на разходка за пръв път?

  • 2 273
  • 54
  •   1
Отговори
  • Мнения: 266
Здравейте , момичета. Моят син е на 10 дни и много ми се иска да излезем вече на разходка ,защото в тези жеги надвечер навън е по-хладно, но нашият педиатър каза, че детето не трябва да се извежда до 20 ден .На вас какво ви препоръчаха и вие последвахте ли съветите на лекаря? Hug

# 1
  • до канала
  • Мнения: 518
аз знам че 15дни не се излиза

# 2
  • Мнения: 689
И аз знам 15-20 дена.

# 3
  • Германия
  • Мнения: 8 092
Вие сериозно ли Shocked
Аз излязох на разходка с първото на 4-ти ден, с второто на 3-ти ден (и двете след секцио т.е. трябваше аз да се раздвижа)
Моя позната роди нормално и на втория ден таткото излезе с малката навън.

# 4
  • Мнения: 814
 Ама кви са тия глупости Shocked , как 20 дена няма да излизате?  Хич не го слушай тоя вашия педиатър, слагай бебчето в количката и навън Peace. Моето секцио живот и здраве е за 9 август и още докато ме изпишат запрашвам с количката навън. Просто никой не може да ме накара да седя вързана вкъщи 20 дена.

# 5
  • Мнения: 274
И нашата първа разходка беше 3 или 4 ден след изписването.  Peace

# 6
  • Мнения: 1 596
моят син е на 17 дена,педиатърката каза че може веднага,защото е лято,но ние все още нямаме количка пък Sad

# 7
  • Мнения: 2 978
Ако нещо те притеснява, излизай първо на терасата по малко и накрая когато решиш излезте на вън.

Това с дните, никога не съм го разбирала newsm78..особено пък това с 40-те дни.

# 8
  • Мнения: 11 003
За първи път излязохме чак на 13-ти ден, понеже първите 7 бяхме в болницата, а после времето се поразвали.

# 9
  • Мнения: 6 615
На 13 ден излязохме за първи път.

# 10
  • Мнения: 1 531
абсурд  #Crazy
први аклиматизация по 5-10-15-30 мин на терасата 4 поредни дни и после истинска разходка навън
  Peace

# 11
  • In the jungle out there..
  • Мнения: 1 252
Какво значи 20 дни не се излиза?!? На 19-тия не може ли? Пълни глупости са това...Посред лято да държиш бебето вкъщи 20 дни - не е добре...

# 12
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Я си излизайте и не се връзвай на това,времето е горещо затова излизайте сутрин рано или привечер Peace

# 13
  • Мнения: 8 769
Излизайте, толкова е топло! Кога ще намериш такова подходящо време?
Сутрин до 10 и след обяд след 16 ч. - улиците са ваши!  Grinning

# 14
Това са пълни абсурди в това време да не го изведеш още на втория ден сутрин преди 9 и вечер след 20.00.Представям си каква мъка е за детето да стои в тея жеги в затворено пространство.Това пък за 40-те дни направо си граничи с идиотщината,меко казано

Общи условия

Активация на акаунт