Марки епилатори

  • 27 291
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 492
Напоследък чета в различни теми за епилаторите ...
Нека ви препоръчам един модел от собствен опит .
Преди около година си взех ето този на Philips   -  Satin ice

Доста ми се до свидя тогавашната му цена , но все пак го взех - сега сигурно е на половина ...
Приставката , която охлажда ми действа много добре сега в жегите и успокоява кожата - ако я имате ползвайте я !
Самия епилатор захваща и най тънките и къси косъмчета .
А най - ефективната част от този комплект е ето тази бяла приставка , която може да видите на снимката по - долу ... ползва се след епилация , за ексфолиране . Косъмчета не се врастват , а кожата става , като на бебе ... Досега колкото и епилатори да съм ползвала , след епилация има леко боцкане - което е от едни белички , неща излизащи заедно с махането на косъма ... сега като ги мина с тази приставка - всичко е гладко .

# 1
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
А този с дискове ли е или с пинсети,извинявай,но просто от снимката не разбрах,и каква му е парата?

# 2
  • Мнения: 95
Някой друг може ли да се включи и да предложи и епилаторче,замислям се да заменя моя на Филипс Сантинели на една скорост,защото напоследък нещо  не ми се нрави.Тези представки наистина ли играят някаква роля,имам приятелки,които не са доволни от обезболяващи представки,казват,че още повече боляло,а също и от тези с изстудяващ ефект.

# 3
  • Мнения: 1 234
И мен много ме интересува-колко пари е,защото наистина изглежда много добър.

# 4
  • Мнения: 2 196
В Техномаркет струва 149лв.
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09013841
А този е малко по- евтин,защото няма бръснеща приставка:
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09014202

# 5
  • Мнения: 1 234
Ох,никак не са му малко парите,въпреки че най-вероятно ги оправдава Rolling Eyes Ще трябва да почакам малко,докато имам възможност да отделя такава сума за епилатор Tired

# 6
  • Мнения: 2 492
Точно този си взех , но когато аз го купувах беше 179 лв преди една година .
Бръснеща приставка не ви трябва , а тази приставка за ексфоалиация - много е добра , както и охлаждащата приставка . Не намалява кой знае колко болката , но успокоява кожата и не излизат толкова ситни пъпчици , както обикновено .
После се махат - след около 10 часа някъде .
Ако ще ходя на плаж примерно се правя предния ден сутринта и на другата сутрин всичко е наред .
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09014202

# 7
  • Мнения: 1 817
Аз съм за Браун  Peace !

# 8
  • Мнения: 85
От какъв материал е направена тази  ексфолираща глава?

# 9
  • Мнения: 2 492
От какъв материал е направена тази  ексфолираща глава?


Нещо леко грапаво , но не е като шкурка . Grinning

# 10
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Сигурно наистина е комфортно да се "работи" с него, но Браун върши същата работа, ако се поддържаш. Който няма възможност за такъв, нека си вземе и за по-малка сума, в крайна сметка важен е резултата.  Peace

# 11
  • Мнения: 3 211
аз доста години ползвам Браун
първо обикновен с пинсети, а после и с приставка за обезболяване (наистина декства), но за това врастване се замислих наскоро дали няма епилатор, които да го елиминира, ще взема да си купя този модел, ако наистина върши тази работа,моята кожа е много тънка и чувствителна и много врастваш косъмчетата
ей такъв е моят в момента

# 12
  • Мнения: 2 768
Аз миналата седмица си купих Braun Silk-Epil X'elle, двойно по-ефективен (40 пинцети) и с насочваща лампичка (много добра!).
Наистина страшно бързо се епилирам с него, хваща и най-миниатюрните косъмчета!

Взех го само с приставка за деликатни зони, тъй като имам дамска ел. самобръсначка.
Има и обезболяващи масажни рамки, но не съм наблягала на това, епилирам се от 100 години и болка не усещам.

Ето му цената: http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09020562

# 13
  • Мнения: 3 743
Някои ползвал ли е епилатор на Елит, има го в момента в Кауфланд на подозрително ниска цена Thinking - мисля, че около 14лв. С 2 скорости и приставка за бръснене.

# 14
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Аз съм с Браун силк епил, с пинсети.

МОЯТ епилатор!!!

Общи условия

Активация на акаунт