Отговори
# 15
  • Мнения: 141
Привет на всички и от мен.Страхотна нова тема.Поздравления.И мен включете във фитнес групата.Пустите му килца колко лесно се качват пък после свалянето много трудно става.Пък и сега му е времето за сваляне, зимата става по- трудно.

# 16
  • Мнения: 1 063
Добро утро  Laughing

Вие всички на море тръгнахте...хубаво време да имате и незабравимо изживяване Ви желая Hug
Днес тук не е толкова топло,подухва вятър и с децата отиваме да плащаме сметки.

Теди ние го изкарахме миналата седмица този вирус и за съжаление системите не ни се разминаха...казаха да му давам по едно прахче ентерол сутрин и вечер и да пие компот от кайсии разреден с мин. вода, ако много дриска половин ампула гентамицин,но си трябва консултация с лекар, защото не се дава при всички случаи...и строга диета Sad Желая Ви бързо възстановяване Praynig Hug
За цирка аз лично научих веднага от Клюто, една от майките, които е присъствала веднага писа...ужаса и паниката са били неописуеми, но слава на бог няма пострадали,защото служителите на цирка са им казали на време да излизат...паниката сами са си я създали....но не ги упреквам,защото и аз бих се шашнала.Пострадали са общо трима души служители на цирка, а щетите са за 1 млн.лева Sad

Лони ама и вие какво изживяване сте имали Shocked, извадили сте късмет,защото силата на вятъра в Бургас е била страхотна,добре че не е минало и през вас,че не ми се мисли....

# 17
  • Мнения: 7 430
Добро утро дами

Кафенцето и притурка към него Wink

# 18
  • Мнения: 1 063
Муцке аз взимам кафето без притурката, че сега точно тез притурки са ми болна тема.... Close Wink

# 19
  • Мнения: 7 430
....хи хи...знам, кученце иска деТЕто  Hug
Моята братовчедка в петък си взеха мопс, това, което ми е на ник-а...много е сладко, ама много скъпо бе ooooh!

В петък те чакам и веднага те водя на фитнес ... Mr. Green

Ало....  как си Wink

# 20
  • Мнения: 8
Лелеее, колко много сте изписали от последния ми вход. Здравейте на всички!
Тръгнахте на моренце, а! И аз искааам, ама ще ми се размине тази година, че се гледаме с бебата. Аз ги гледах двете деца и затова нямах време за нищо друго 1stroller 1swing piasyk
ама сега каката я пратих на село при баба си и съм само с бебка. Малко ще си отдъхна от натоварването.

Успех на отслабващите

ДуЦКа & МУЦка Много сладко кученце

# 21
  • Мнения: 49
Само запис че ми излезе малко работа(огледче)
До скоро

# 22
  • Мнения: 237
Здравейте, момичета!
Аз съм на работа, съответно и разполагам с повечко време за вас Heart Eyes Hug
За мое успокоение, Алекс днес е много по-добре, не спа много спокойно, но още към 5:30 ми каза, че е гладна Laughing. Ще се гледат вкъщи с тати ( добре че той почива днес и утре), и се надявам да овладеем положението изцяло.
Навън отново е жега, имах малко работа извън офиса и се убедих, че повече не искам да излизам Laughing
Айде, черпя нещо като за горещ ден

# 23
  • Мнения: 1 063
....хи хи...знам, кученце иска деТЕто  Hug
Моята братовчедка в петък си взеха мопс, това, което ми е на ник-а...много е сладко, ама много скъпо бе ooooh!

В петък те чакам и веднага те водя на фитнес ... Mr. Green

Мдааа,как позна  Mr. Green и лошото е, че всички го искат и те пуснаха мухата на детето, а никой не отчита факта, че аз ще го гледам по цял ден...ама то нали седя и си клатя краката, защо пък не  Crossing Arms #Cussing out
И точно за мопс иде реч...но засега съм щастлива, че си глътнаха езиците като чуха цената Mr. Green
А в петък трябва да е през нощта фитнеса Mr. Green, че ние следобед ще пътуваме живот и здраве Praynig

Меси радвам се да те видя  Hug, почини си сега хубаво Party

# 24
  • Мнения: 7 430
...продължавам  bowuu

ТЕс, как е малката днес - дай Боже да има подобрение Hug
А това за бурята си е доста страшно. Ние вечерта очаквахме гости и бях наредила масата навън....не мога да ви опиша с каква скорост със сестра ми и бандата прибирахме чаши, чинии, дрехи ....голяма вихрушка бе Confused

Мама Диди, мама Севи приятно изкарване на моренцето Wink
Да се изплакнете и заради нас Hug

иВЕ, пращам ти телефоните...ще чакам да звъннеш Hug

Лони, големи премеждия  ooooh!
Радвам, че всичко е свършило добре Heart Eyes




# 25
  • Мнения: 525
Ооо!Нова тема!

В събота отпразнувахме рожденния ден на Мима -
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=3247104
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=3247106
http://images18.snimka.bg/003247107.jpg
Вечерта имах гости в къщи,а вчера станахме и отидохме на Каваците да си направим един плаж.Така изгоряхме,като невидели море.Всяка година го правим този номер и не се научихме.На връщане минахме през Созопол.Само там не сме почивали,много ни хареса.

katerina_evro Л-карнитин се продава и във всяка аптека и на различни производители(български,вносни) и тук във форума е коментиран много.Той се ползва като се тренира- пие се половин час преди тренировка и когато тренираш се потиш повече от обичайното.Има различни видове.Как се пие зависи от това колко тежиш.

# 26
  • Мнения: 1 063
Ау Ваня как можах да забравя  ooooh!

Да ти е жива и здрава рожденничката,да расте здрава и красива,много щастлива,да бъде мамина гордост и отмяна!!!



За теб

# 27
  • Мнения: 76
 Да пожелая на всички спокойна нощ!
 Ние днес ходихме на басейн цялата фамилия и сме много доволни. Направихме си и снимки, но ще ги кача утре, че вече съм капнала.
 До скоро, момичета!

# 28
# 29
  • Мнения: 1 063
Bonjour

Хайде на фрапето

Хубав,прохладен и успешен ден на всички!

Общи условия

Активация на акаунт