фимоза- добър детски уролог????

  • 2 579
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Моля, препоръчайте ми добър детски уролог от София. Предстои ни операция за фимоза. Има ли майки, които са имали същия проблем и децата им са оперирани успешно? И ОТ КОГО?

# 1
  • Мнения: 2 763
Една, може би ако опишеш малко по-подробно какъв точно е проблема при вас и колко е голямо детенцето, ще ти отговорят повече майки.
Не съм сигурна дали точно това имаш предвид, но при синът ми кожичката не беше отделена и когато беше на 8 месеца получи малко възпаление. Тогава го отведохме на хирург и той каза, че е наложително да му забели главичката. Манипулацията трае съвсем кратко, но е доста неприятна.
Можеш да прочетеш повече в закованата тема за фимозата тук.
Иначе добри са уролозите в Пирогов. Д-р Момчилов е завеждащ детската урология и преглежда в приемния кабинет на отделението всеки ден до 1 след обяд. Когато е на операция, понякога се налага да се чака с часове, а има доста дечица за преглед.
Лично аз предпочитам детската хирургия пак в Пирогов. Там лекарите също са много добри.

Последна редакция: нд, 24 юни 2007, 17:38 от Mama Svetla

# 2
  • Мнения: 7
Благодаря за отговора. Детето ми е на 7г., а когато беше на 4 г.един уролог му забели главичката като му разкъса кожичката на няколко места..... Тече много кръв...  Детето пищя два дена... Не можеше да уринира от болка...Получи  се тежко възпаление....Беше ужас и за мен и за детето. В резултат на това  "професионално" забелване се получи настоящата тежка фимоза. При нас операцията е неизбежна / провели сме многократни консултации /, но в нашия град няма детски уролог. И аз вече чух добри думи за д-р Момчилов. Надявам се и други майки да споделят впечатления.

# 3
  • Мнения: 5 531
Аз бих ти препоръчала детските хирурзи в Пирогов - доц. Бранков, д-р Стоилов. Ако решиш да се обърнеш към тях пиши ми на лични, ще ти дам координати.

Общи условия

Активация на акаунт