огроооооооомни бомби!??

  • 3 144
  • 39
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 663
привет на всички мами. имам страшно голям бюст - 138см, по-принцип ми бе голям а и след две раждания стана огромен #Crazy. сега искам да го намаля дръстично по някакъв начин - има ли такъв въобще ???  newsm78 някакъв ефективен крем или направо естетична хирургия - кой мед. център бихте ми препоръчали, толкова съм слушала за "касапите" в такива центрове #2gunfire, затова ми се ще някой който е бил на мое място или с подобен проблем... 

# 1
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Не съм чувала за крем , които дрЪстично да намалява гърди  Laughing Научна фантастика. Ако сложиш повече, ще вземат да изчезнат.  Joy

# 2
  • Мнения: 2 388
Препоръчвам с чиста съвест 2-мата най-добри пластични хирурзи - д.р Динев и д-р Николай Георгиев. Пусни търсачка и иди на консултация

# 3
  • Мнения: 2 386
Заглавието звучи като хвалбица по-скоро  Mr. Green Laughing

Шегувка.

Иначе не мога да дам съвет, само благородно (кх) ще ти завиждам...

# 4
  • Мнения: 211
Аз имам също огромен бюст и много тежък. Крем няма да то помогне. вариантите са два да сис тегнеш гърдите с много упражнения . Другия вариант е пластичен хирург, който ще ти каже всички варианти.

# 5
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Аз имам също огромен бюст и много тежък. Крем няма да то помогне. вариантите са два да сис тегнеш гърдите с много упражнения . Другия вариант е пластичен хирург, който ще ти каже всички варианти.

какви упражнения ?

# 6
  • Мнения: 211
Ами в повечето фитнес зали има инструктури,които могат да съставят програми, за залата. А също може всеки ден в къщи с някакъв уред или гири, но просто трябва някой, който разбира да състави програмата.

# 7
  • София
  • Мнения: 5 289
Те като са толкова оооооооооогромни,с упражнения няма да се стегнат при положение че са тежки и гравитацията си казва думата.Само оперативно,друг вариант няма,както и за "порасване". Laughing

# 8
  • Мнения: 9
вариантите са два да сис тегнеш гърдите с много упражнения

А ти самата имаш ли наблюдения какви точно упражнения и какъв е резултата? И не се ли стяга само мускула така, а върху самите гърди ефект почти никакъв?  Thinking

# 9
  • Мнения: 1 885
Леле и моите минават за големи, а съм само 105см. Иначе от опит знам, че упражненията не стягат толкова в сми няма да се повдигнат, ами по-скоро предпазват от увисване... превенция някаква!

# 10
  • Мнения: 765
 Shocked Браво бе ! Аз със силикон едва вързвам 90...обаче 138 е множко наистина и колкото и да не искаш друго освен хирург няма да те оправи - нито кремове , нито упражнения . Имам близка с подобен проблем - има едно от най-стегнатите и красиви тела , които съм виждала , но гърдите и са огромни - ген ли е , не знам , но усилените тренировки имат слаб ефект - май трябва да станеш културист , за да ги махнеш , а ти едва ли искаш този ефект . Отивай на хирург , ако имаш възможност и това е .

# 11
  • Мнения: 1 045
При 138 см обиколка нямаш друг вариант освен хирургична намеса  Grinning Влез във  www.tialoto.com форума пластична хирургия ще ти даде много подробна информация  Peace

# 12
  • Мнения: 1 234
Хирургична намеса Peace
Ама как ми се ще да ти имам проблема  Mr. Green -моята гръдна обиколка е значително по-малка,даже мнооого малка май,и така (благородно) ти завиждам...... Hug

# 13
  • Мнения: 4 380
Подозирам, че не са само гърдите, но и цялостно имаш килограми за сваляне.

Колко килограма тежиш?

Повярвай ми от опит...Не ти е нужна никаква пластика! Отслабни до нормални килограми и тогава решавай искаш ли да намаляваш нещо. Защото тогава ще имаш най-секси тялото за което всички мечтаят.

# 14
  • София
  • Мнения: 2 437
Подозирам, че не са само гърдите, но и цялостно имаш килограми за сваляне.

Колко килограма тежиш?

Повярвай ми от опит...Не ти е нужна никаква пластика! Отслабни до нормални килограми и тогава решавай искаш ли да намаляваш нещо. Защото тогава ще имаш най-секси тялото за което всички мечтаят.

Не  е само до отслабване, повярвай ми на мен  Laughing
Когато там кожата се отпусне няма оправия, пък ако искаш отслабвай още толкова. Слаба съм, ама гърдите са огромни и висят. И си се вижда излишната кожа. И с упражнения не става. Гени...

Иначе си права, че повечето жени имат голям гръб, който качва гръдната обиколка Peace

И аз съм решила да се подложа на такава операция след като родя и си върна килограмите.
Още след първото раждане го искам и ровя из форумите. За съжаление има мноого малко инфо за БГ за този род операции.

Следя темата с интерес и дано им аповече мами, които да се включат..дори не от личен опит, а да споделят за някоя приятелка  Peace


Общи условия

Активация на акаунт