Рицарки на бялото кантарче 25.06-1.07.

  • 17 943
  • 565
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 487

   Panasonic  FZ 50 , Силве

# 46
  • Мнения: 2 147
Лека вечер момичета Heart Eyes Heart Eyes Simple Smile

# 47
  • Мнения: 5 873

Ванче, вие пък как я хванахте тази шарка по туй време? Дано бързо мине! И леко, най-важното!


Ох ,незнам ,Пиле,аз си мисля ,че е шарка,и ще се окажа права,вече доста пъпки и излязоха-направо като мехурчета....и по врата, и в косата... Thinking

ама в градината има варицела,има и скарлатина,така,че това е по-малкото зло... Rolling Eyes

лека вечер ,Зетче. Heart Eyes

# 48
  • Мнения: 13 765
Айя, извинявай за въпроса, но кой кой е на тази снимка?

http://yovkov.there4you.org/DrugiFailove/06.jpg

Не мога нещо да се ориентирам Mr. Green

# 49
  • Мнения: 1 183
Айче, хубав избор на фото!
Ванче, ще пратя поздрави ама кога още незнам.

# 50
  • Мнения: 2 487

    Не мога ти каза , Пиле Не се запознахме . Така бях изплезила език , че не можах да си кажа името  Mr. Green

# 51
  • София
  • Мнения: 1 642
Здравейте момичета мили!

Аз се включвам нечела, но с ентусиазъм. Днес пак не съм режимна, но пък мисля да ходя на танци и поне да се раздвижа. Под нережимна имам предвид, че пак не ям, ама много е жега и просто не мога.

Гледам, че тевата е с мерки и теглики, аз пак не съм разбрала и не съм се мерила  ooooh!, но пък ще ставам сериозна и се надявам да имам напредък.

Бети чудесна тема  Peace

Дикеей къде ти е тая снимка дет всички я коментират, пак ли изпуснах! Я пусни на ЛС, че и аз да те видя.

Значи човек три дни да се спаси на село и вече съвсем не е в час - ма поне не ми беше жега  Mr. Green

Последна редакция: пн, 25 юни 2007, 17:53 от jpop4e

# 52
  • Мнения: 2 487

   Здрасти , Джопче  Hug

  Драго ми е да те видя . Laughing

  Аз ще ви изоставвям за малко. Имам още път за ходене днес.  running
  Пък в тая жега  ooooh!

# 53
  • Мнения: 4 447
Здравейте пак!  Laughing
Снимки нямам време да качвам сега. Но ще видите, поне за малко!
Ванче, много ти съчувствам Hug. Нали и мойте скоро се шариха.
Искам само да спомена, че Айя ми скри шапката. Докато аз си събирах червата по пътя, тя проправяше партина. Каза си думата тази пътечка и хилядите навъртяни километри. А мойте глезени пак се надуха. Довечера ще ги държа нависоко.
Не съм се теглила, днес се прибрах от прованса направо в офиса. Обаче почивката беше не само от работа, но и от режим. Ядох и пих всичко, което ми се изпречи на пътя. А един сникърс ми спаси живота в критичен момент Laughing.

Шегата настрана - голямо съм кюфте. Но съм гордо кюфте!

# 54
  • Мнения: 778
Рицарки - на помощ!
Напоследък страдам от ужасно безсъние - от две нощи не съм спала като хората, а преди тези две нощи - вземах лексотан Sick,  за да мога да дремна поне мъничко. Но това хапченце нещо взе да ме притеснява.
Та мисля да пробвам бабешкия метод - прясно мляко с мен. Та въпросът ми е - ако го пия вечер дали няма да си прецакам двумесечната диета?!

Благодаря на всички предварително!

# 55
  • Мнения: 778
Рицарки - на помощ!
Напоследък страдам от ужасно безсъние - от две нощи не съм спала като хората, а преди тези две нощи - вземах лексотан Sick,  за да мога да дремна поне мъничко. Но това хапченце нещо взе да ме притеснява.
Та мисля да пробвам бабешкия метод - прясно мляко с меД. Та въпросът ми е - ако го пия вечер дали няма да си прецакам двумесечната диета?!

Благодаря на всички предварително!

да се поправя - прясно мляко с меД!!!

Горещината ми влияе на Crazy IQ-то

# 56
  • Мнения: 4 447
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=147383
Малко снимки от непрофесионалист.

Последна редакция: пн, 25 юни 2007, 19:40 от tanita_ko

# 57
  • Мнения: 2 956
 Hug страхотни снимки...малеее останаха ми очите в Бъбрека  Shocked аз не съм ходила на РИла от 4-5-6 годишна и съответно нищо не помня  Crazy
Да знаете,че до края на септември със сигурност ще отида поне 1 път до там  Praynig
Тани що заглавната страница пусна  Blush
Силве има още накъде...с дрехи съм добре...с някой чудесно- с други не толкова,но гола има доста какво да се желае още  ooooh!
Попинс айде де  Hug  Heart Eyes в миналата тема на последната или предпоследната страница са снимките  Hug
Розичке мисля,че ако изобщо ти действа млякото с меда няма да си "прецакаш диетата"  Peace пък и като гледам ти остава 1 килце  Hug
За сега толкова. Ще имам гости и ще се ядат свински пържоли и салати с рИкийка  Mr. Green
Утре може и да рева на кантара  Laughing

Тани страхотни снимки  Hug направо ви завидях  Mr. Green

Последна редакция: пн, 25 юни 2007, 19:48 от Дика

# 58
  • Мнения: 5 873
Танюшке Heart Eyes,само мога да ти завиждам за разходката,ако ще и червата да си събирам.....
страхотни сте-всички..... Hug

Да предам- поздрави от Мариетка. LaughingКаза ,че нета не струвал,затова не е могла да си публикува постинга.добре е. Grinning

топло ми е    Close

# 59
  • Мнения: 1 531
сега не ми се смейте, но първо вас да попитам. има ли някой жена, която да ходи да му помага от време на време в къщи? имахме един малък спор със съпруга ми тези дни на тази тема и ми е интересно да чуя мненията ви. ако не смогвате да тичате да работите и да гледате децата, бихте ли платили на някоя жена да ви помогне от време на време в цялостното почистване?
знам, че темата е оф топик.
иначе при мен се чакат розови дни и чакам с тях и течностите да идат във вц-то, че съм се издула като плондир. чак след това ще ви кажа колко тежа. Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт