Рицарки на бялото кантарче 25.06-1.07.

  • 17 944
  • 565
  •   1
Отговори
# 555
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Момичета процедурно предложение имам  bowuu
Някой да пусне нова темичка,че да не ни  ignore2 от форумското ръководство  Rolling Eyes
Даже,ако нямате нищо против, без да проявявам творчество (че няма време) само ще копна на Бети заглавния пост без мерките и да пишем на чистичко  Thinking
Ми къде е Бет, гледам че се е мяркала по някое време тук  newsm78

# 556
  • Мнения: 1 183
Хайде направи го!
За новата тема съм 83 кг, талия 90, ханш 110 бедро 69, ако е с мерки де!

# 557
  • София
  • Мнения: 8 348
Аз съм си същата, старата.

# 558
  • Мнения: 2 956
Аааа без ще е...то няма да можем да ги съберем...след седмица-две сигурно...ще има и корекции от тази със сигурност. Писах на Бети,ако прочете дали ще пусне...ще я изчакаме малко  Simple Smile

# 559
  • Мнения: 5 873
Диче,пиши ме 76. Peace

# 560
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
 Embarassed Embarassed Embarassed Диче, прочела съм само първата половина от поста ти дали да не пуснем темата. И се притесних да не би да мислиш че имам нещо против да я пуснеш ти, просто нали съм недоскив съм го пропуснала. #2gunfire  Давай  Peace

# 561
# 562
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 373
И аз олекнах с 4-5 кила  Laughing Де да беше наистина.
Махнах лентичката, щот ми казаха, че ми голям подписа и сига ша си ривъъъъ! Ама пък няма да виждате до де съм я докаралааа!
Едва успях да ви изчета, ама . . вече съм в час. И работна, че и по-често ще идвам на работа, понеже спирам нета в нас за неопределено време. Явно имаме проблем с компютъра и трябва да го преинсталирам, за да върви като хората, ама то време не остава. Дано успеем да намерим пари за морето, че имаме запазена карта, йофтенка, ама колата ще глътне 5-600 лева преди тръгването  Cry И довечера съм на поредния изпит, нестудентски. Вече почнах да се чудя що се хванах с тоя курс, ама сега за да се откажа, трябва да се изкарам супер некадърно. Което освен че не егот, ми е и трудно  Twisted Evil .
 Ако някой е в час - не по темата - подписах договор, но нямам екземпляр от него. Освен това, другата страна не е съвсем коректна, меко казано. Ако аз го разваля - подписала съм за неустойка. Ама след като те не си изпълняват уговорката  newsm78

Не ми се яде нищо, наблягам на водата. и една купешка баничка сабахлян. 2 кафета и 2 литра вода. С малко мляко. Гледах подписа на Ванчето. Що телесни течности загубих, докато ги гледах . . . дано се отрази и на кантаря другата седмица.  Mr. Green Ама аз ще правя една от тортите й. Синът ми беше МНООООГО ВПЕЧАТЛЕН! А има скоро повод да му направя. Да пусна ли после и аз картинка . . .  Mr. Green?

# 563
  • Мнения: 5 873
...Да пусна ли после и аз картинка . . .  Mr. Green?

Че как?

Чакаме.

# 564
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Съвсем набързо. Втори ден вече съм 55 кг  Shocked
Ънбъливъбъл. Спирам да искам да слабея, че току виж верно скоро стана 39  Rolling Eyes

# 565
  • Мнения: 9 865
Съвсем набързо. Втори ден вече съм 55 кг  Shocked
Ънбъливъбъл. Спирам да искам да слабея, че току виж верно скоро стана 39  Rolling Eyes



Uma, новата темаааа!!!! ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт