Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 25 юни 2007, 10:21 ч.

"Мляко от легендарната кърмачка"

• 2 822
  • 58
  •   1
Отговори
# 45
  • във фурната
Браво,поздравления за дългото кърмене,голям пример и насърчение си за всички нас  bouquet

# 46
Шапка ти свалям! Кърменето при мен в началото не потръгна гладко като по учебник, въпреки че ми е второ кърмаче. До голяма степен твоят споделен опит във форума ме надъхваше да не се отказвам, за което благодаря. Примерът ти със сигурност е стимул и за други. Желая всичко добро и на двете ви и скоро да се сбъдне желанието на най-дълго кърменото бебе в България /поне в наши дни/ да си има сестричка и пак да има мляко за бебето.

# 47
Живи и здрави  Hug

# 48
Уговаря ме да й родя сестричка и като се роди сестричката - пак щяло да има мляко за бебето  Laughing
Кърми си мечките и куклите на поразия - възпитаваме бъдещо поколение кърмачки от ранна детска възраст  Grinning
И така, всичко имаше естествен и щастлив за двете ни край  Grinning

Не е край Laughing
Тя ще носи това през целия си съзнателен живот Simple Smile
Сега е най-естественото нещо да играе на това, и ще и бъде най-естествено да кърми когато и дойде времето!
А ти само се ослушваш за сестричката Mr. Green

# 49
О, мое кърмаческо гуру!
Пускай мускалчетата  Joy

Честито за плавното отбиване!
Да сте живи и здрави и все така лични и Убави! пу-пу-пу!

П.С. Подаръкът ви вече влезе в употреба! носи се с кеф!

# 50
  • под жаркото слънце
Браво, брависимо!!!

# 51
  • София
живи и здрави!!!
нали ще следиш форума, тук има нужда от теб Simple Smile    bouquet

# 52
  • София
Естествена история с естествен край! Какво по-приятно от това!
 Браво за подхода, браво за успеха, браво за силата да стоделиш и да дадеш пример!

# 53
  • София
Чудесна история! Възхитена съм. Дано се случва по-често.

# 54
Поздравления за естественото ви отбиване и дългия стаж Laughing

Дано и аз опровергая всички, които в момента ми казват, че " това дете вече е голямо и е толкова пристрастено, че никога няма да се отбие само", само го тормозя. За сега няма шанс това стане, но се надявам Wink  bouquet

# 55
страхотен кърмачески край, много хубаво.  bouquet

аз тепърва ще се боря с предразсъдъците. отсега ме уговарят като стане на 10 месецда я отбивам  Rolling Eyes
само не мога да разбера какво им пречи на хората, не някоя майка кърми....

# 56
Честито естествено отбиване и на двете ви smile3525 smile3501 smile3525 smile3501 smile3525 smile3501
И госпожице Бу, искам да Ви кажа, че за мен сте пример за подражание! Благодарение на Вас и подопечния Ви форум кърмя успешно вече няколко месеца (въпреки всички предразсъдъци около мен) и се надявам да кърмя още много време, за което още веднъж сърдечно благодаря newsm51

# 57
Честито! Ти си ми пример, а и на всички тук предполагам. Когато човек е уверен в това което прави, сякаш всичко се нарежда много по-лесно.

П.С Сега ще спаднат наполовина поне пиперливите реплики за дългото кърмене из другите подфоруми  Laughing Отпадна интригата  Laughing

# 58
Честито, Бу! Радвам се на всяко кърмаче, което се е отбило по естествен път. Целувки на двете ви! Желая ти мечтата на Мая за  едно братче или сестриче скоро да се сбъдне.  Hug

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт