Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 9 март 2005, 02:52 ч.

овче сирене

• 360
  • 4
  •   1
Отговори
Здравейте мами,

Ето ни вече на 8 м. и отново съм изправна пред дилема.Реших да започна да давам попара на моята госпожица,но тъй като не живеем в България,единственното сирене което намерих е овче.
Вече 3-ти ден се чудя да пробвам или не.Търсих нещо по темата,опитах се да получа информация от форума / благодарна съм,че го има,че се гледаме основно по него:)/,но така и не немерих категорично мнение.
И като чета за тези алергии направо страх ме хваща.
Кажете какво мислите вие.
Благодаря предварително

# 1
  • София, Младост 2
Спокойно можеш да го даваш - синът ми беше с алергия към кравето мляко,проявила се в по-късна възраст (на 7 месеца) и с месеци млечните му храни бяха от други млека - козе или овче сирене по препоръка на гастроентеролога.Но като всяка нова храна трябва да я въведеш внимателно и да следиш за реакции - дано да няма Simple Smile
Но ако се притесняваш все пак,имай предвид,че попарата не е особено ценна храна в детската диета - целта й е да подготвя детето да приеме храна с по-груба консистенция,а не  осигурява някакви незаменими хранителни вещества, така че спокойно можеш да я пропуснеш,ако решиш.

# 2
  • London
Можеш спокойно да правиш попарата с овче сирене.

# 3
Можеш да започнеш с овче или козе, след като се притесняваш от алергична реакция към кравето.

# 4
Благодаря би момичета,

много ми помагате,особено сега,когато се чудя с какво да я храня тъй като не е голям любител на яденето.
е,дано сега имам успех.
ако все пак имате някакви други идеи за разнообразно меню,споделяйте  Simple Smile

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт