Говедарци или Белица?

  • 1 401
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 146
Здравейте, всички! Колебая се между тези 2 места - къде да отида през юли. Тъй като съм бременна в 8месец искам да е близо до София и да има басейн. Не съм ходила на нито едно от двете места- Говедарци и Белица, а гледах във нета добри хотелчета и на двете места. Кажете нещо по въпроса. Или пък ми препоръчайте нещо друго Simple SmileБлагодаря Ви предварително

# 1
  • София
  • Мнения: 903
Здравей.
Аз съм родом от Самоков и мога да ти кажа, че в Говедарци не е лошо. Само, че е малко скучно - Говедарци е принципно едно село, без много възможности за развлечения. Но ако искаш да ти е тихо и спокойно - е идеалното място.
Имам роднини и в Белица - и горе-долу и там е същото положението. Въпреки, че се води град,  в Белица ( относно развлечения) е  също както и в Говедарци.
Имай предвид, че Говедарци е по-близо отколкото Белица. Ако аз бях на твое място щях да избера Говедарци - защото е по-хубаво, близо е до Боровец ( където може да се разхождате) и ако , недай Боже се наложи да потърсиш лекарска помощ в Самоков има горе-долу добра болница, а и за по-малко от 1 час си в София.

# 2
  • Мнения: 146
Благодаря ти tania28! И аз така мисля. Избрала съм къща Джамбазски - има басейн. Знаеш ли нещо за нея?

# 3
  • Мнения: 4 915
Почивахме за 4-5 дни при Джамбазки миналата година пролетта. Била съм бременна и аз с второто, без да зная още.  Wink
Басейнът не беше готов още, но вече функционира.
Стаите са приятни.
Стопаните са услужливи.
Готвят каквото пожелаете, правят ви компания до късните часове.
Има колела под наем, ако някой го интересува.
Отсреща е реката, с огромни сенчести поляни, идеални за пикници.
На 15 минути с кола е хотел Мальовица, много е красиво там.
Наблизо е и Боровец.

Бяхме две семейства с дечурлигата, прекарахме чудесно.

# 4
  • Мнения: 1 288
още един глас за говедарци, макар че съм малко пристрастна. невероятно природа, чист въздух, близо до софия, самоков, боровец. идеално е за релакс. белчин също е наблизо, а там има басейн с минерална вода.

# 5
  • София
  • Мнения: 6 541
Този уикенд бяхме в Джамбазки, та вече имам лични впечатления. За хотел тип семеен е много чист - навсякъде (стаи, стълбща, басейн, сервизни помещения, ресторант). Направо ме учудиха. Имат разкошна градина.  Peace Апартаментът също е много удобен за семейства с деца. Представлява коридор, 2!!! бани + тоалетни, стая със спалня + 3- то легло и още една стая с две легла, събрани на спалня. Има и тераса. Готвят много вкусно, но менюто не е супер разнообразно ( всъщност на сайта им го има). Цените са добри. Двамата братя са много любезни, но имаше един възрастен господин, дето все беше нещо дръпнат и се опитваше да прави забележки уж елегантно на децата (да не капят покривката със сладко от боровинки, ми то аз я капя понякога камо ли деца под 3 г.) Rolling Eyes. Тихо е, няма шумни компании.
След малко ще кача и снимки. за тези, които се интересуват.  Идеално е за бягане от София в жегите, но е интересно за макс. 5 дни. Поне с малки деца. Иначе поляни бол, реката е на 200 м. На Мальовица има една огроооооомна поляна и децата търчаха по нея като изоглавени - кеф голям, но има комари като хеликоптери (учудващо за мен, щото е бая високо).На Мальовица само със спрей п-в гадини!!!
ето снимките
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=149290

Последна редакция: нд, 01 юли 2007, 18:06 от bibi

Общи условия

Активация на акаунт