шезлонг

  • 1 543
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 546
необходимо нещо ли е шезлонгът? и как точно се ползва? може ли да разнасяш с него бебето на консултации или е само за употреба в къщи?

# 1
  • Мнения: 503
Все още се приспиваме в шезлонга(за това аз съм виновна)т.е за мен е подвижно легло Wink ходя на гости с него,сега хапваме в него ,абе глезотия голяма за мама Laughing  но виж,на консултация ходя с количката или кенгурото

# 2
  • София
  • Мнения: 4 585
Ами ние имаме кошница за кола, която ни устройва  и мисля да не купувам шезлонг поне засега, след като кошничката играе същата роля.
Почти през целия ден Ники си спи в нея, а може и навън да се излиза с нея. Peace

# 3
  • Мнения: 1 251
Ако някой ти го подари ще е добре, аз лично подарих такова на моя позната и го ползваха доста дълго. Можеше да спи бебето на него от началото, да го взимат в другата стая при тях, без да местят легълцето или просто да е легнало на нещо по-твърдо, ако ти се наложи да го оставиш за малко в кухнята или в друга стая, където няма легълце, а на теб ти се налага да си свършиш нещо там.

# 4
  • Мнения: 4 970
И при колики върши работа Peace

# 5
  • Мнения: 4 546
значи все пак не може да се ползва да се разнася бебето навън   Rolling Eyes а до каква възраст се ползва?

# 6
  • Мнения: 1 251
значи все пак не може да се ползва да се разнася бебето навън   Rolling Eyes а до каква възраст се ползва?

Ами според мен не е много стабилно за навън, като стои застопорено примерно у вас е стабилно, но иначе като се вдигне да се носи трябва да се придържа малко бебо, поне този модел, който аз към виждала беше такъв. Вдига се за едни дръжки отстрани, които са от плат и според мен не са 100 % сигурни. Пък и бебето няма никаква защита - нито в колата да го сложиш, нито дълго да го носиш в шезлонга на ръце. Това е моето мнение. По принцип ги дават от 0-12 месеца, имат повечето три положения на гръбчето, така че както легнало, така и по-късно седнало може да стои. Но по мои наблюдения 7-8 месец като са се научили вече бебоците да сядат не се задържат много-много-само се въртят и се опитват да слизат от шезлонга /макар и да има колани за бебето/. Но аз лично бих искала да имам шезлонг някой ден живот и здраве.

# 7
  • Мнения: 1 925
На нас ни върши невероятна работа, бебка много обича да стои в него. Като не може да заспи я слагам в него, люшкам 5-10 мин. и заспива. Нашия не става за на вън. Пък и защо трябва да се носи шезлонга на вън ?  newsm78
Ето го нашия - http://stra4iatela.multiply.com/photos/hi-res/6/1?xurl=%2Fphotos%2Fphoto%2F6%2F1 - http://www.fisher-price.com/fp.aspx?st=2011&e=detail&sel … bgb&pid=38320


# 8
  • Мнения: 4 546
ами защото се чудя като ми се налага да влизам в такси сама с бебето как ще го разнасям  newsm78

# 9
  • Мнения: 1 251
ами защото се чудя като ми се налага да влизам в такси сама с бебето как ще го разнасям  newsm78

Е, за излизане и разнасяне се ползват столчетата за кола за новородени. Като това например: http://www.zabebeto.com/shop/product_info.php?cPath=49&products_id=1394

# 10
  • Мнения: 4 546
ами защото се чудя като ми се налага да влизам в такси сама с бебето как ще го разнасям  newsm78

Е, за излизане и разнасяне се ползват столчетата за кола за новородени. Като това например: http://www.zabebeto.com/shop/product_info.php?cPath=49&products_id=1394
не знаех, че може и за пренасяне да се използват.  newsm78 мислех, че са за употреба само в колата.

# 11
  • Мнения: 1 925
Именно, кошниците за кола са за пренасяне, а не шезлонга.  Peace

# 12
  • Мнения: 1 251
Столчето за кола за новородени от 0 кг. до 13 кг. са повечето е супер удобно-можеш навсякъде да взимаш и оставяш бебето /примерно ако не излизаш с количката/. На гости да отидеш и бебчо да си спи в него, на кафе да седнеш и да го оставиш на стола до теб да си стои, в някой магазин да се разходиш-носиш си го легнало с теб и т.н. Според мен е много удобно и съм поръчала живот и здраве такъв подарък на мои приятели да ми направят като се роди бебо.

Вече за по-големите деца наистина се ползват само за кола и не могат да се носят като кошница.

# 13
  • Мнения: 4 546
столче ми трябва значи  Grinning благодаря ви   bouquet

# 14
  • Мнения: 1 251
столче ми трябва значи  Grinning благодаря ви   bouquet

За нищо, радвам се, че помогнахме. И да се похвалиш какво си си харесала.

Общи условия

Активация на акаунт