За пералня+сушилня Аристон AMXXF 149

  • 3 230
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 375
Здравейте купих си такава пералня и искам да знам има ли някой такава и какви са отзивите, до сега в нея прах само пердетата (още не сме се пренесли там досега течеше ремонт) и съм много доволна не ги намачка грам, но все пак искам и вашето мнение Simple Smile

Последна редакция: пн, 25 юни 2007, 16:26 от morgancheto

# 1
  • София
  • Мнения: 11 689
Запис!Мислех да не купувам на този етап нова пералня,ама започвам да се замислям. Досегашната ми е Аристон вече на почти 12 години и...да не ме чува дявола.
А колко струват новите модели на Аристон?

# 2
  • Мнения: 208
И аз искам да си купя Аристон със сушилня, но за вграждане. В момента дори тече някаква промоция. Ето за това говоря аз: http://www.triadaconsult.bg/index.php?show=browse&prodid=55  За 959лв я намерих.
Честито на morgancheto , да си я ползваш дълго и безаварийно!  Grinning

# 3
  • София
  • Мнения: 375
мерси момичета, тази мойта струва 999 лв, ама съжалявам че няма снимки из нета да ви я покажа, някой ден ще я щракна и ще кача снимката. От магазина много ми я пахвалиха, произведена е във Великобритания и е правена за Америка, поне един приятел който работи с бяла техника ми го каза. За сега съм много доволно но още не е свършил ремонта и не сме се нанесли та да започна по-качествена експлоатация Laughing

# 4
  • София
  • Мнения: 375
Намерих един линк http://www.ceneo.pl/showPicture.aspx?productID=149007 ето това е Wink

# 5
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
А откъде си я взе, ако не е тайна??
Много ми се ще да чуя хубави отзиви за такъв уред . Отказах се веднъж заради лоши отзиви за пералня+ сушилня.

# 6
  • София
  • Мнения: 375
А откъде си я взе, ако не е тайна??
Много ми се ще да чуя хубави отзиви за такъв уред . Отказах се веднъж заради лоши отзиви за пералня+ сушилня.

взех си я от магазина на сливница преди техномаркет има надпис на Горение на него техномикс мисля че се казва незнам дали я има на други места, още немога да кажа напълно че съм доволна щото не я ползвам често но до една седмица се пренасяме и почвам smile3508

Общи условия

Активация на акаунт