Фолклор за отслабване и спорт - 5та част!

  • 13 587
  • 301
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 277
Запис в новата тема..
Ирка и тя се губи,надявам се вече да е по-добре Peace
Не съм добре, но не пиша, да не ви развалям настроението на хубавите ни бремелинки. Hug
Целувки на всички, обичам ви  bouquet

ААА, Ирке, няма да се разберем така!!! Темата ни може да е ФОЛКЛОР ЗА ОТСЛАБВАНЕ И СПОРТ, но това не пре4и да си изплакваме и мъките, и радостите! За това сме тука!!! Я плачи ако ти се плаче, недей така...  Hug
Ми то вас не ви интересуват и бременелските ни вълнения, ама си говорим и за това. Ти като Мартеа - тя вече не била баш колхозничка... (или нещо такова) ама нямаме ги такива!!!  Naughty 
Hug Hug Hug и целувки!

# 16
  • Мнения: 1 063
Споделям мнението на Цвети Peace Ако не можем да помогнем, поне ще се опитаме да ти повдигнем духа Hug

# 17
  • Мнения: 2 950
Марги, сладурано! И аз ти пращам целувки и поздрави на Ицо, че да не ни биеш, ако тръгнем всички да го целуваме!  Joy

Ирка, какво става с теб? Какво като сме бременелки - може пък точно ние да ти помогнем!  Praynig

Иве, нищо не каза за моет опредложение за кафенце. Аз ти казах за сряда или петък сутринта. Но ако оправяш багажи и се приготвяте, може като се върнете! Ти прецени!

# 18
  • Мнения: 1 063
О Деска,аз не съм разбрала дори, че има конкретно предложение ooooh!, нищо не казах конкретно заради жегата,притеснено ми е да се разкарваш....разбира се,че съм съгласна Peaceоще утре ако кажеш.Няма да чакам да се върна, защото ако са здрави децата няма да е скоро...

# 19
  • Мнения: 634
Ми..
Сигурно е това, Иве, което си мислиш,
разделихме се с Митко.
Много ми е кофти, понеже той ми каза, неща, които много ме огорчиха-че ме е лъгал с години, че ме обича Shocked и всичко, което е правил е било от съжаление Shocked Shocked Shocked, освен това отрих, че е влюбен друга Cry
Изпаднала съм в една дупка и се опитвам да изляза, но е много дълбока Sad
Още повече- имам и РД наскоро и няма да имам с кого да го празнувам Sad
Абе направо- да ми завиди човек.
Цомбе, ти го видя, кажи че е темерут и ще си намеря някой по-добър,така, като за мене Blush Mr. Green
И сега сигурно разбираш защо не се обадих за педикюра, но ще звънна.

Вярвам, че е за добро, но много ме е страх от самотата.

# 20
  • Мнения: 2 950
Ирка, много съжалявам!  Sad Не знам дали е успокоение, но ще ти кажа същото, което казах на една моя приятелка, която скъса с приятеля си след мноооого дълга връзка - по-добре сега, отколкото да го разбереш след много години, когато вече има и деца на хоризонта и нещата се оплитат още повече! Сигурна съм, че не ти помогнах особено, но... Ако мога да помогна с нещо...  Hug

# 21
  • Мнения: 10 758
Ми..
Сигурно е това, Иве, което си мислиш,
разделихме се с Митко.
Много ми е кофти, понеже той ми каза, неща, които много ме огорчиха-че ме е лъгал с години, че ме обича Shocked и всичко, което е правил е било от съжаление Shocked Shocked Shocked, освен това отрих, че е влюбен друга Cry
Изпаднала съм в една дупка и се опитвам да изляза, но е много дълбока Sad
Още повече- имам и РД наскоро и няма да имам с кого да го празнувам Sad
Абе направо- да ми завиди човек.
Цомбе, ти го видя, кажи че е темерут и ще си намеря някой по-добър,така, като за мене Blush Mr. Green
И сега сигурно разбираш защо не се обадих за педикюра, но ще звънна.

Вярвам, че е за добро, но много ме е страх от самотата.
Shocked Shocked Shocked
Баси майката...Ирка...не те познавам толкова, но като ви видях двамата....миличка, той не е за теб.не искам да казвам силни думи, но май верно е темерут.Ти си толкова усмихната, лъчезарна...а той братче, как не се усмихна цяла вечер.За еби го.Сигурна съм, че ще си намериш младеж, който ще те носи на ръце Hug

Кога ти е рожденния ден?Моя е на 3-ти, другия вторник Wink


баси, снощи говорих с една приятелка....роди преди няколко месеца второто си дете....преди седмица мъжа й си събрал багажа и си тръгнал ooooh!

Баси тъпите мъже, баси хората #2gunfireНямам думи, честно.

# 22
  • Мнения: 634
На 11-ти е
Тва пък е баси гадното, че и с дете.
Нашто добре че не стана #2gunfire
От една страна чувствам голямо облегчение, защото всичките ми познати казват, че много се е променил и то в отрицателна насока, но от друга страна такава дупка ми е зейнала в стомаха, направо още не мога да повярвам и нито ми се яде, нито спя добре..Много труден период-и като се сетя, толкова време да ми е загубил в лъжи #2gunfire офффф Sad

# 23
  • Мнения: 10 758
На 11-ти е
Тва пък е баси гадното, че и с дете.

Даже 2 деца.Голямото е колкото Иван( на 2 години и 7 месеца), а малкото се роди сега март месец.
Заеби го, по-добре, че сега си е тръгнал.Колко време сте заедно?
Ейййй, баси идиотите има бе ooooh!
Сигурна съм, че ще съжалява един ден.
Бъди силна, всичко ще се оправи Hug

# 24
  • Мнения: 1 063
Ох Ирка ....за съжаление точно това и предполагах.....но да ти кажа мъчно ми е само заради теб и болката, която изпитваш в момента...а се "радвам",че нещата са приключили на този етап...човек способен да ти наговори такива неща не заслужава да бъде обичан ..надявам се не му се молиш,не прави тази грешка...дори и да боли му покажи, че можеш да се справиш и без него,че си човек, който заслужава да бъде уважаван и обичан.Ще боли сега два,три месеца и после ще утихне,ще започнеш пак да се усмихваш и когато срещнеш някой друг ще осъзнаеш, че не си е струвало Hug
Виж на Цомбето приятелката,с две деца и сама....
За пореден път се убеждавам в несъвършенството на мъжкото племе,егоистични и гадни к......а!

# 25
  • Мнения: 10 758
Ох Ирка ....за съжаление точно това и предполагах.....но да ти кажа мъчно ми е само заради теб и болката, която изпитваш в момента...а се "радвам",че нещата са приключили на този етап...човек способен да ти наговори такива неща не заслужава да бъде обичан ..надявам се не му се молиш,не прави тази грешка...дори и да боли му покажи, че можеш да се справиш и без него,че си човек, който заслужава да бъде уважаван и обичан.Ще боли сега два,три месеца и после ще утихне,ще започнеш пак да се усмихваш и когато срещнеш някой друг ще осъзнаеш, че не си е струвало Hug
Виж на Цомбето приятелката,с две деца и сама....
За пореден път се убеждавам в несъвършенството на мъжкото племе,егоистични и гадни к......а!
Супер PeaceМного добре си го казала Peace
Мъжете не заслужават да пролееш и една сълза за тях.Нараняват много, много гадно Cry

# 26
  • Мнения: 1 063
Ние плачем, а на тях все им е гот нали Цомбе Close

# 27
  • Мнения: 10 758
Ние плачем, а на тях все им е гот нали Цомбе Close
Да,за съжаление Cry
И най-гадното е,че ти говорят и те лъжат в очите.И така те омайват, че почваш да им вярваш.
Пълни мизерници Close

# 28
  • Мнения: 634
Ох Ирка ....за съжаление точно това и предполагах.....но да ти кажа мъчно ми е само заради теб и болката, която изпитваш в момента...а се "радвам",че нещата са приключили на този етап...човек способен да ти наговори такива неща не заслужава да бъде обичан ..надявам се не му се молиш,не прави тази грешка...дори и да боли му покажи, че можеш да се справиш и без него,че си човек, който заслужава да бъде уважаван и обичан.Ще боли сега два,три месеца и после ще утихне,ще започнеш пак да се усмихваш и когато срещнеш някой друг ще осъзнаеш, че не си е струвало Hug
Виж на Цомбето приятелката,с две деца и сама....
За пореден път се убеждавам в несъвършенството на мъжкото племе,егоистични и гадни к......а!
Супер PeaceМного добре си го казала Peace
Мъжете не заслужават да пролееш и една сълза за тях.Нараняват много, много гадно Cry
Наистина много добре казано!
Знам, че скоро или не, болката ще отмине, но много ме е страх от целия този период, с ужасно смачкано самочувствие съм.

Ми в първия момент започнах да му се моля, но избягах при една приятелка и от разстоянието и мислите, които не ме напускаха се върнах и започнах да говоря с болка в сърцето, но самочувствие на лицето.

От 6 години и половина сме заедно, естествено имаме толкова общо и така боли от всичко наоколо. Cry
Даже нашите ме викат да ида при тях, в Италия, да си почина, а аз като знам, че миналата година бяхме там заедно и ме боли дори да ида да си купя билет- един! Cry

И даже не знам как ще обичам повече, едва ли ще мога да се доверя на някого така отново. А явно и мъжете не го заслужават.
Сега чета една много интересна книжка- "мъжете са задници" Mr. Green

# 29
  • Мнения: 1 063
Много сме слаби и раними...аз затова съм станала мним човек,всичко подлагам на съмнение и трудно се доверявам...не искам повече да падам на земята с гръм и трясък.Доста дълго време си мислех, че всички са като мен искрени и добронамерени,но слава богу бързо осъзнах наивитета си.
Затова ми е мъчно за Ирка, защото знам колко много я боли Cry

Общи условия

Активация на акаунт