ЮЛИ щом на прага чука, скоро още бебчета ще има тука!

  • 12 190
  • 287
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 570
Привет и от мен   wavey

Честито на всички станали майки и на щастливите татковци. да са им живи и здрави бебоците  newsm51

На мен ми е много изнервено днес  tantrum , не знам защо така.  Сега като се прибере таткото, сигурно ще се скараме все за нещо, щото ще си го изкарам на него. Хем знам каква съм овца, ама пусто хормони ли, какво ли...

За тоновете в ТК най-добре отидете след 14 ч., тогава става малко по-спокойно. Аз ще ходя в петък, че тогава е на смяна акушерката, дето ще ми ги запише. Ако има някой да ходи тогава - да свирка  Laughing

sandcastle , пита ли в някоя аптека дали не могат да я доставят. Иначе аз мога да попитам моята позната /мед. лице е/ дали може да намери още една и да ти изпратя от тук ако стане.

# 16
  • sf
  • Мнения: 10 124
alibabali , а плащаш ли нещо или ти си на абонамент? и до колко часа работят тези кабинети?

# 17
  • Мнения: 570
Не съм на абонамент и не плащам нищо, не се водя там и на ЖК. Разбрали сме се да раждам там, но не съм дала досега никакви пари.
Не знам за работно време, но акушерката ми каза, че е най-удобно между 14 и 16ч., макар да е голям пек тогава  Confused

# 18
  • Мнения: 238
ето ви едно бебе
H.KIROVA Е РОДИЛА МОМЧЕНЦЕ АЛЕКСАНДЪР 3100г, 49см - да са здрави, щастливи и скорошно прибиране у дома
Чух се с Мими (Томасе) и тя ми каза новината.
КатиАБВ днес май е с планово секцио, за нея някой нещо знае ли?

# 19
  • София
  • Мнения: 1 724
Не влизам често във форума, но и ние чакаме бебе през юли- най-вероятно в края на юли и със секциио.
записала съм се за нов 3Д видеозон в началото на месеца при д-рМарков от Фемина, исках сда питам през 8-ми и 9-ти месец знаете лви какви изследвания е добре да се направят.
Има ли мама з акрая на юли за секцио в Майчин дом/следи ме проф. Димитров/?

# 20
Здравейте и от мен!

Аз удържах на сватбата вчера и отново съм на линия. Беше много хубаво, в р-т Лебед в Панчарево. Радваха ми се на коремчето и се майтапеха кой ще ме кара към болницата ако се наложи и тръгна да раждам от много вълнения. Аз по принцип карам колата, няма проблеми, но ако почнат контракции незнам дали ще мога да се докарам до болницата  newsm78

Викаха ни на ритуала с тортата, мен малко ме досрамя, защото с такъв голям корем пък от кандидат за сватба двойките  Embarassed Но ние така сме си решили, догодина да правим сватба и бебето да бъде с нас живот и здраве Grinning

За тоновете, на мен ги следят всяка седмица и като ми дойде термина доки ще го гледа на видеозон. Дотогава чакаме  Grinning

# 21
  • Мнения: 4 300
Честито на Х.Кирова  bouquet, добре че си мина и тя с толкова притеснения полрай високото кръвно.
Велева, за 9 месец знам че е добре да се прави Доплер.

Ако щете ми вярвайте, но мисля само за гофретите утре... Embarassed Embarassed

# 22
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 824
Здравейте!
Днес около 13ч мама h.kirova e родила момче Александър, 3100гр, 49см. Нормално, без упойки, с обезболяващи и система окситоцин. И двамата са добре. Сега опитват да се кърмят. Да са живи и здрави и много да се слушкат взаимно!

# 23
  • Мнения: 910
Честито момченце на Х.Кирова!Да й е жив и здрав!

# 24
  • София
  • Мнения: 932
Честито на h.kirova и от мен. Много щастие с малкия бебо и желая от сърце. Да й е жив и здрав   bouquet

# 25
  • sf
  • Мнения: 10 124
Честито на хкирова!
Много радости й пожелавам с малкия бебок!

Цитат
Ако щете ми вярвайте, но мисля само за гофретите утре... 

Рокси,   Embarassed  добре, че го каза, щото аз мислех, че откачам- откакто се разбрахме само слюнки ми течат и си представям каква точно да си избера. и все ме страх някой да не отмени срещата  Embarassed

Томасе, как си? как върви с квартирата в тия жеги?  Hug

# 26
  • София
  • Мнения: 1 175
Ееее,Рени,честито ти момченце!Да ти е жив и здрав!Ама и с какви точни мерки  Party,да е и такъв точен човек като порасне  Grinning
Честито и на Х.Кирова!Браво че всичко е минало добре!
Ками,и аз като теб няколко дни след раждането и забравих,че съм била бременна  Grinning
Само на мен ли не ми е жега  newsm78 Аз си се чувствам добре и то без климатици и вентилатори...
Айде,родилите мами включвайте сеееееееееее!!!

# 27
  • Мнения: 140
Два дни не съм влизала във форума, а то се напълнило с бебета. Да са живи и здрави всички новопоявили се бебоци и техните мами и скорошно гушкане вкъщи с тати.

# 28
  • Мнения: 493
Честито на Рени и на хКирова.Да са им живи и здрави бебоците и само да ги радват..
При мен нищо ново,чакам си датата за секциото.Хапвам си и си почивам.Днес оправих и другите документи-направлението за болницата и картончето за кръвна група и съм готова с бумагите.Кошарката не съм взела още,платена е и стои в магазина,но моя мъж не иска да я взимаме докато не се роди бебето.Немога да го разбера-всичко съм взела,изпрала и изгладила само кошарката  и количката липсват,но за да не се караме си мълча.

# 29
  • Мнения: 129
Честито на новите мами, да са живи и здрави !!!   bouquet

Браво - за два дена големи попълнения - отварям и се пуля  - много сте се разбързали всички  Wink
Аз пък вчера му спретнах един плаж и сега в добавка към всички останали неразположения, си прибавих и болки от изгорелите си крака  Mr. Green Laughing Laughing Само два часа постоях и то без да се излагам на пряка слънчева светлина и хоп - изгорях  newsm78. Днес пък се разсипах да бачкам и да пътувам, че и сега вечерта пак ми се налага, стискайте палци да не родя покрай толкова зор  Praynig Обаче геройски издържах в най-голямата жега да тичам насам натам по задачи  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт