Плодовите млека на Данон!?!

  • 2 021
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 947
Здравейте, ето го и нашия проблем - от доста отдавна хапваме кисело мляко и това е любимата му храна на бебока. Преди месец започнах да взимам различни плодови млекца - на Данон, но след десетина дена бебе се изрина! Появиха му се едни големи червени петна с пъпчици в средата...След преглед при нашия лекар - било хранителна алергия. Та въпроса ми е - някой от вас давал ли е плодови млека и имало ли е проблеми???Според вас възможно ли е да е от тях? Защото от отдавна се храним от кухня и не ни се е случвало!

# 1
  • Мнения: 27 524
Давам ги, не е имал проблеми. Щом яде отпреди кисело мляко, едва ли в тях е причината.

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Аз също ги давам,но не сме имали проблем.

# 3
  • Мнения: 683
Аз не съм давала на Данон. Какво кисело мляко е яло детето?

# 4
  • София
  • Мнения: 15 198
Аз също ги давам,но не сме имали проблем.
Peace

# 5
  • Мнения: 3 886
ДАвам  данон йогурт и малките данони.Много ги ядеме.Не е имала проблем Peace

# 6
  • Мнения: 7 947
Давала съм кафявото "На баба", след което взимах йогурта на Данон с ягоди и Данонимо - получи се обрива и спрях да ги давам. Да чукна на дърво - от тогава не сме се обривали отново. А дали е възможно да е от детската кухня? Но защо тогава не се обрина от самото начало, а само веднъж - така инцидентно?

# 7
  • Мнения: 4 621
Давам ги, не е имал проблеми. Щом яде отпреди кисело мляко, едва ли в тях е причината.
PeaceТака е Thinking

# 8
  • Мнения: 721
Тези на Данонино се правят с пюре. Припомни си какво си дала на бебока. Това с кайсия, банан, малина или ягода? Може да е направило алергия от ягодата, например..

# 9
# 10
  • Мнения: 5 183
От ягодата може да е.
Алерген се водят.
Нали не се дават ягоди до 2 годинки май, или до 1, не помня  newsm78

# 11
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
От известно време като дам плодово мляко на детето, дупето му става алено червено на червени петна, осеяни с дребни пъпки.Поради тази причина временно спрях даването.

# 12
  • Мнения: 721
Значи е ягодата. Недей да даваш повече от нея. Давай от другите

# 13
# 14
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Намесвам се в темата, за да попитам. Щом вече съм дала кисело мляко, мога ли да давам и от тези плодовите или ни е рано?

Общи условия

Активация на акаунт