Не ми идва...

  • 3 444
  • 39
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 183
Здравейте момичета,притеснявам се,че не ми идва менструацията,закъснява ми вече 10 дена,а не съм бременна защото днес си правих два теста и са отрицателни,а пък и с мъжа ми от два месеца го правим само с презерватив.От както съм родила ми е идвало два месеца подред и точно на датата,а сега трябваше да е за трети...Какво мислите  Rolling Eyes ,на някой случвало ли се е?

# 1
  • Русе
  • Мнения: 2 354
да,
на мен последния път ми закъсня с 1 седм. - отдадох го на жегата, на нерви- имах 2 тежки изпита в университета...
Като мина всичко, се поуспокоих и нещата си дойдоха по местата

# 2
  • Мнения: 323
Не се притеснявай,може да е от времето.И аз съм имала такива аномалии.Изчакай малко и ако не ти доиде ,се консултирай с лекар.

# 3
  • Мнения: 1 949
Здравейте момичета,притеснявам се,че не ми идва менструацията,закъснява ми вече 10 дена,а не съм бременна защото днес си правих два теста и са отрицателни,а пък и с мъжа ми от два месеца го правим само с презерватив.От както съм родила ми е идвало два месеца подред и точно на датата,а сега трябваше да е за трети...Какво мислите  Rolling Eyes ,на някой случвало ли се е?

Да, на мен! Дойде ми на 3 месец след раждането, въпреки че кърмех и си имах съвсем точен и редовен цикъл. Месеца след като спрах с кърменето ми закъсня. Ходих на лекар. Имах 1 задържан фоликул. Имаше вероятност да ми бият инжекция за предизвикване на М, но ми се размина. Дойде ми на 24 ден от закъснението. Отиди на лекар, за да те видят на ехограф. Успех!  Peace

# 4
  • Мнения: 2 309
На мен ми трябваше година след ражданет,докато ми се нормализира цикъла

# 5
  • Мнения: 1 273
Здравейте момичета,притеснявам се,че не ми идва менструацията,закъснява ми вече 10 дена,а не съм бременна защото днес си правих два теста и са отрицателни,а пък и с мъжа ми от два месеца го правим само с презерватив.От както съм родила ми е идвало два месеца подред и точно на датата,а сега трябваше да е за трети...Какво мислите  Rolling Eyes ,на някой случвало ли се е?

Ох, ние с теб все едни и същи проблеми  ooooh!
Аз обаче не съм правила тест още, защото  се пазехме с моя мъж  newsm78
Мисля да отида на лекар тия дни. Но моя цикъл си е бил винаги нередовен и е пропускал след много жега и студ. Tired

# 6
  • София
  • Мнения: 1 423
Не се притеснявай, според мен е нормално. Все пак не се е нормализирал още цикъла. А и топлото време си оказва влияние  Peace

# 7
  • Мнения: 520
На мен пък изобщо не ми е дошло, въпреки че спрях да кърмя преди два месеца ?!  Thinking

# 8
  • Мнения: 388
И аз минах по този път,6 месеца след раждането ми идваше като по часовник и след това не ми дойде 3 месеца(сигурна бях,че не съм бременна),ходих на лекар,изписа ми лекарства,за да ми предизвика цикъла и той потвърди,че няма бременност,но с тях нищо не стана и тъкмо щях да ходя пак на лекар и ми дойде(след 3-и месечно закъснение),сега този месец пак ми закъсня с 15-20 дни,но при мен това се дължи на поликистозни яйчници и сигурно ще си карам така,освен ако не пия хормонални лекарства,с които временно да нормализирам нещата.

# 9
  • Мнения: 13 804
ох, тази тема и на мен ми е болна...
досега ми дойде ми два пъти - вторият път с 2 дена закъснение, което приех за нормално... но така и не ми дойде трети път- закъснява ми вече 25 дена, а аз поначало съм с много редовен мензис - идва ми като по часовник ...  Мислех да ходя на лекар, но знам че не съм бременна, а понеже кърмя не мога да пия лекарства.. добре че има някой друг като мен че да се успокоя...

# 10
  • Мнения: 1 919
мисля, че е нещо от хормоните. newsm78

# 11
  • Мнения: 314
Явно има доста мами с такива проблеми ,аз също кърмя дойде ми 3 мес. след раждането и сега 2 мес не ми е идвал цикъла ,притесних се правих си тест но е отрицателен , а по принцип съм с нередовен цикъл ,консултирах се с гинеколог но ми каза че щяло да ми дойде да не се притеснявам .

# 12
  • Мнения: 941
ами аз идвам точно сега от гинеколога си по същата причина.На ехото се видя някакъв фоликул,нямаше кисти и други проблеми.Той каза,че вече трябва да ми дойде,забравих да спомена,че датата ми беше 12 юни и досега нищо.На ако все пак го няма до 1 седмица,ще ми го предизвика

# 13
  • Мнения: 4 700
На жените, които кърмят име zавиШен хормонът пролактин, който продуцира кърмата. Това води до липса на овулация и нередовен цикъл. А и след раждане хормоните и беz това са доста объркани, така че не се притеснявайте.  Peace

# 14
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
На мен веднъж ми се случи да ми закъснее  две седмици Confused

Общи условия

Активация на акаунт