Търси се детегледачка за 800лв.

  • 9 775
  • 48
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 274
Ако имам възможност бих плащала толкова на жената ,на която съм поверила живота на детето си.
За мен е нормално да плащаш голяма сума, но да си спокоен. Peace

Много хубаво казано   bouquet


 Peace Peace Peace

Мъжът ми не е крупен бизнесмен, но въпреки това даваме една добра част от доходите си за детегледачка. Жамила е най-ценното ни същество, не можем да си позволим да експериментираме. Предпочитам да се лиша от някои неща, но за сметка на тях да бъда спокойна, че дъщеря ми е в сигурни ръце. Не виждам нищо лошо в това заплащането да е по-високо от общоприетото, стига човека да е качествен и родителите да могат да си го позволят. Все пак всеки си знае цената. Нашата детегледачка гледа бебка почасово и й плащам по повече от 3 лева на час - така съм преценила.
Освен това...надали някой може да отрече, че е изключителна рядкост да се попадне на точния човек, който има индивидуално и по-специално отношение към детето ти.
Аз лично я търсих на пълни оборти около два месеца. Бих искала тя да се чувства добре, във всяко едно отношение - включително и финансово, за да мога да съм спокойна, че детето ми е в сигурни ръце и мога почти по всяко време да разчитам на грижите й.

# 46
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Някъде дали съществува зависимост и то правопропорционална, че високото заплащане на детегледачката означава, че полага висококачествено гледане?  Rolling Eyes

# 47
  • Мнения: 274
Някъде дали съществува зависимост и то правопропорционална, че високото заплащане на детегледачката означава, че полага висококачествено гледане?  Rolling Eyes

Надали. Но се опитвам да се поставя на нейно място (колкото и да ми е трудно Embarassed). Предполагам, че ако заплащането е добро - тя ще се старае повече. Първите дни бяхме заедно с детегледачката вкъщи. След това преглеждах камерите. Общото ми впечатление е, че се старае все едно си е нейно. Направило ми е впечатление, че когато Жамила спи - тя е неотлъчно до нея. И това, въпреки че все й казвам да гледа ТВ или да сърфира из нета. Или пък, когато сме до късно на вън, вместо да си легне - тя дреме пак до нея. Имам отзиви и от съседи, тъй като често я извежда. Пее й, говори й много. Какво повече мога да искам!? Heart Eyes

Може би има и изключения. Close Peace

# 48
  • София
  • Мнения: 221
Не съм чела другите мнения, но съм сигурна, че телефона е импулсен. На такива телефони обикновено се пускат обяви с примамливо заплащане.Не се лъжете и не звънете

Общи условия

Активация на акаунт