Пътувания

  • 1 253
  • 23
  •   1
Отговори
Здравейте,искам да отида до морето за няколко дни ,а другата седмица ще съм в 35 г.с. Вие до коя седмица най-късно предприемахте по-дълги пътувания с кола?

# 1
  • София
  • Мнения: 1 243
Всичко е индивидуално.По-добре питай доктора си.Аз лично нямах проблеми с пътуванията.но задължително питах лекаря си преди това. Peace

# 2
  • Мнения: 256
Ами да ти кажа аз още не съм стигнала тази седмица, обаче не бих рискувала. Последното ми дълго пътуване (300км) беше в 26г.с и мисля вече да пасувам. Не бих се чувствала спокойна в толкова напреднала бременност да съм далеч от лекарката ми и болницата, където искам да родя. Иначе трябва да си подготвена за мисълта, че може и да ти се наложи да родиш там или пък някъде по пътя Thinking Ако това не те притеснява действай смело  Crazy, ама си вземи документите за всеки случай Mr. Green

# 3
  • Мнения: 983
Наистина като че ли е напреднала бремеността ти..Аз пътувах последно в 33 г.с. до Велинград за няколко дни, всичко с мен беше наред..Дори самия престой там ми се отрази страхотно...Родих в 35 г.с...та за това казвам, че трябва добре да си помислиш  Blush

# 4
  • Мнения: 4 621
Според мен си в доста напреднала бременност за да пътуваш. Най-добре се консултирай с лекара си Peace

# 5
  • Мнения: 1 733
И аз пътувах до последно. Последното ми пътуване беше до Казанлък 4 дни преди да родя.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 423
Всичко е много индивидуално и при всеки е различно. Ако нямаш проблеми и караш лека бременност, според мен можеш да пътуваш. НО най-добре се консултирай с лекаря си  Peace

# 7
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Да, наистина това е доста индивидуално, ти и доктора ти, най-добре знаете как ти протича бременността. Не могат да се правят изводи от другите момичета. Слезнало ли е бебето ниско долу, шийката скъсена ли е, имаш ли контракции, нормално ли е всичко до този момент и т.н. и т.н. - има мн. фактори, от които решението ти зависи, но така или иначе трябва консултация с наблюдаващия те док.
... приятно море евентуално

# 8
  • Мнения: 393
  Наистина си в доста напреднала бременност,но ако се чувстваш добре и нямаш проблеми можеш да пътуваш.Аз последно пътувах на дълъг път в 34 г.с. и всичко беше ОК.

# 9
  • София
  • Мнения: 10 233
Всичко си е индивидуално и зависи от бременността ти. Консултирай се все пак с лекар. но да ти кажа, че и това не винаги е гаравция. Два дена преди да родя се изреди цяла бала лекари да ме гледа и всички бяха категорични - няма да родя скоро... Wink
Във всеки случай бих ти предложила да си носиш багажа за болницата с теб и задължително всякакви документи.
Весело изкарване, ако се решиш, и леко раждане и здраво бебче!   bouquet

# 10
  • Мнения: 221
Строго индивидуално е Naughty Най-добре се консултирай с наблюдаващия те лекар Peace Аз например родих неочаквано в 36 седмица Whistling

# 11
  • Мнения: 497
Най-добре лякарят ти да прецени, но имай едно наум, че може да се роди морско бебе  Party

# 12
  • Мнения: 189
Ами аз всяка седмица до към 36-37г.с. пътувах на около 150км и то с влак и не съм имала проблеми, но зависи ти как се чувстваш, пък и другите са прави, че е най-добре да се консултираш с лекаря ти.

# 13
  • Мнения: 765
38 - София-Варна и обратно

# 14
  • Мнения: 4 555
Аз смятам да ходя на море в 28-ма седмица. Не е кой знае колко екстремно, на фона на останалите.
Иначе мисля, че няма защо да се притесняваш. По морето също живеят хора, също има болници и също се раждат бебета.

Общи условия

Активация на акаунт