В памет на Стефани Кулева

  • 10 421
  • 105
  •   1
Отговори
  • Мнения: 485
Ванина, потресох се когато прочетох написаното от теб тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=187851.300
Ето я и самата ужасяваща новина за Стефани :
http://www.monitor.bg/bulgaria/article?sid=&aid=124247&c … d=20&eid=1094

Сигурна съм че всички тук ще се присъединят към  думите ми: искрено съчувствам на цялото ти семейство. Борянка остана без една от любимите си каки, но всички ще имате едно ангелче хранител.  Praynig

Последна редакция: вт, 26 юни 2007, 00:22 от _Zara

# 1
# 2
  • Мнения: 542
...толкова е страшно, ... нелепо... нещо не мога да го проумея ... така да надживееш детето си

Съболезнования за майчицата и семейството. Cry

# 3
  • Мнения: 4 585
Голяма мъка е родител да погребва детето си.
Моите съболезнования, Ванина. Ангелчетата станаха две.




             




                 
                                 

Последна редакция: вт, 26 юни 2007, 01:05 от Wolf

# 4
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Моите съболезнования - много е страшно, ужасно.

# 5
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
съжалявам
нямам думи за това коетоса ви причинили лекарите!

# 6
  • Мнения: 534
Иска ми се да проумея смисъла в тези трагедии.........Как?Кураж на родителите и покой на детската душа! Praynig

# 7
  • гр. Карнобат
  • Мнения: 175
Благодаря на всички за подкрепата, но все още нямам сили да бъда силна.
Стефани беше едно изключително дете. Много трезво разсъждаваше за годините си. Обичаше да помага на хора и животни. Мечтата ти й беше да стане ветеринарен лекар. Нямаше на гарата животно, което тя да не нахрани. Напоследък беше приютила едно много малко кученце, което беше още слепичко. Тя с беберон го хранеше ставаша дори нощно време. Кученцето оцеля под нейните грижи.
Стефи никога неподминаваше познатите за нея хора без да им се усмихне и им пожелаваше приятен ден. Носеше торбичките на възрастните хора до техния дом.
Целият град се стече да се прости с нея. Всички бяха потресени и не вярваха, че тяхното цвете или слънчице вече го няма,Тяхната мис " Коледно настроение".
Това беше тя.......................

# 8
  • Мнения: 1 710
Ванина, съболезнования. Сърцето ми плаче с вас и знам, че каквото и да кажа ще е малко. Дано Бог ви даде кураж и сили да превъзмогнете мъката и Стефани да остане като ангел-хранител над цялото ви семейство. Съжалявам и се  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 9
  • Мнения: 4 414
 Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose
 Praynig мир на душата и Praynig

# 10
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Не е истина. Не, нееееее...  Cry  Cry  Cry и не е честно.....

Мир на малката душичка  Praynig

# 11
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
мила Ванина, откакто още преди време се регистрира, винаги съм се чудела защо Господ праща толкова много мъка на някои хора...
понякога си казвам - има си своя промисъл не го виждам аз...
но днес след твоята история - след този пореден кошмар в живота ти...нямам ни мисъл в главата, ни нищо
не разбирам и не знам дали искам да разбера
знам само че сърцето ми е смазано от толкова болка, а не знам как твоето продължава...може би както пееше Селин Дион  - продължава, защото само така и чрез теб и малката голяма кака ще продължи да живее - до сетния ти сдъх - с теб и близките си
голяма е мъката ти, огромна е загубата...надявам се да намериш примирение, утеха и достатъчно вяра зада продължиш напред и ти и семейството ти
дано Господ ви прати поне някаква утеха и примирение

# 12
  • Мнения: 474
Боже ужас,моите най-искрени съболезнования Sad Cry.Нека почива във мир малката душичка и да бъде ангел хранител за вашето семейство.

# 13
  • Мнения: 3 537
Ужасно е това! Sad
Съболезнования!

# 14
  • Мнения: 263
Искрено ви съчувствам и аз!
Съболезнования!

Общи условия

Активация на акаунт