С коя ръка пишете?

  • 4 006
  • 127
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 179
 Thinking...
 Обиновено пиша с лявата, но в училище, когато ме изпитваха на дъската, пишех с дясната (по-удобно ми беше). newsm78  Рисувам с двете ръце. Храня се с лявата, а нож или ножица държа, само в дясната...
 Май съм между двата лагера? Няма как, да разбера, има ли разлика.... Thinking

Стрелям с лявата.... Twisted Evil

Последна редакция: пт, 10 авг 2007, 14:44 от hrus_hrus

# 121
  • Мнения: 184
Тайна.Не казвам.

# 122
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
С лявата.В училище се мъчеха да ме отучат и постоянно ми се караха и ми правеха забележки, докато майка ми не се намеси и накара учителките да ме оставят да си пиша с която ръка си искам.Така и не се научих да пиша с дясната  Laughing

# 123
  • Мнения: 471
С лявата, но не се смятм за гений благодарение на това. Просто съм наследила дядо си.

# 124
  • Мнения: 94
пиша с дясната.Лявата ми е като някакъв придатък,който не мога да използвам за нищо(е освен да се храня с нея,когато е нужно).Пробвала съм да пиша с лявата,но някакси не ми е удобно и ги въртя буквите като първолак.

# 125
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Пиша с дясната.
Ако левичарите са гении, то по тази логика Англия трябва да е пълна с такива  Joy Joy Joy Не съм останала  с това впечатление......
Разликата  е че едно време в Бг ни биеха през ръцете ако  пишем с лявата ръка и щеш не щеш ще се научиш, а тук те оставят да пишеш както ти е удобно.....
Вили

# 126
  • Мнения: 620
Пиша и правя основните неща с дясната.Лявата ми е слаба...добре,че не съм мъж Rolling Eyes Laughing
Сина ми се справя по-добре с лявата и не смятам да го насилвам,че ще ми е съвестно ако му секна гениалността newsm78 NaughtyОпитва се да борави с дясната,но не му е удобно и ги сменя веднага.
Разликата между дяснопишещите и левичарите е,че криминалистите по-лесно ги гепват тези с лявата насоченост Wink Laughing

# 127
  • Мнения: 6 164
С дясната правя всичко, с лявата съм абсолютен "инвалид".
Не ми се разправя какво беше, когато си счупих дясната и се налагаше да правя всичко с лявата. ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт