За табелките на вратата (към неомъжените/неженените)

  • 1 905
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 423
Бу, не си и помисляй,
че ще те каня повече!

# 16
  • Мнения: 677
Дом Тони Сопрано - пише, хем звучи като Дон, хем като Дом Периньон, хем си е ебало майката.

# 17
  • Мнения: 920
Здравейте!
Ние не сме женени, Но ако търсите мъжа ми -.....цензурирано.Ако търсите мен - 1. за мъж 2 - за жена. 3 - куче или друго.

# 18
  • Мнения: 6 991
Аха, значи ние сме "сем. Михаела Едрева,Христо, ДзверУ и Тони Долутарови". Последните двама са малки, квичащи и бяло-оранжеви.

а христо кой е? фамилия има ли си, м?

Долутаровият. Свинчетата сме ги взимали след сватбата, негови са значи, неговата фамилия носят Joy

# 19
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Свинчетата сме ги взимали след сватбата, негови са значи, неговата фамилия носят Joy
Правилен подход.
"Първото дете го писахме на твое име, мъжо. Сега колата викам - на мое. Второто дете - ПАК на теб го писахме, сега с апартамента е мой ред, на мен да го пишем!"

# 20
  • Мнения: 6 991
Харесва ми тоя подход Mr. Green

# 21
  • София
  • Мнения: 6 999
Когато живеехме с мъжа ми /без брак/ пишеше инициалите на първите ни имена и фамилията на всеки от нас.

Сега като живеем с детето - нищо не пише освен номера на апартамента. /не мога да измъка пластмаската на звънеца, за да го надпиша  Twisted Evil/

# 22
  • Мнения: 142
Пише имената и фамилиите и на двама ни. А пред името на бъдещия ми мъж пише д-р, защото е лекар.

Това е на пощенската кутия, изпринтирано на листче и залепено.

Като станем семейство, ще пише сем. ХХХ Grinning на хубава табелка. Засега няма смисъл да се хабя за табелка.

# 23
  • Мнения: 7 640
може само номер на апартамента

# 24
  • София
  • Мнения: 5 604
Името на домашната ми хлябарка  Crazy Peace
Божкей, хората пари за свестен иконом и камериерка нямат, тя - хлебарка чак...
Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha

# 25
  • Варна.
  • Мнения: 1 101
на звънеца пише Митеви, защото са вече мнозинство.
на пощата име и фалмилия на двамата, детето още не сме го изтипосали, макар, че вече получава лична кореспонденция от ДКЦ-то, предимно покани.

Общи условия

Активация на акаунт