Bellydance

  • 3 748
  • 52
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 386
 #Crazy Аз английския го чувам приглушено, а руският е на макс!  Laughing

Чувствам се като шизофреничка  Crazy

Иначе мерси за линка, зизи, забавлявах се. Но го търся едноезичен, ако може  ooooh!

# 31
  • София
  • Мнения: 462
А пък аз не мога да сваля на Зизи клипчето Sad Що така?

# 32
  • Мнения: X
А пък аз не мога да сваля на Зизи клипчето Sad Що така?
То нарицателно стана Mr. Green, и аз отначало не можех - пробвай по - късно пак  Peace

# 33
  • Мнения: 1 906
#Crazy Аз английския го чувам приглушено, а руският е на макс!  Laughing
...
Аз чувам единствено английски, макар че предпочитам руски. Опитай пак да го свалиш  newsm78.

# 34
  • Мнения: 6 901
Опитай пак да го свалиш  newsm78.
Няма смисъл, нали не мислиш, че ако го изтегли пак ще е на друг език Wink

Всъщност първото клипче е дублирано на руски, а второто си е само на английски.

# 35
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Обожавам да гледам професионални кючекчийки  Grinning Щото за мен това си е чист кючек  Peace Винаги съм се възхищавала на жените с такова чувство за ритъм и такт и с такава гъвкавост.
Много често "тренирам" белиденс у дома- просто пускам подходяща музика и импровизирам, докато не се изморя подобаващо. Зареждащо и освежаващо е.

# 36
  • Мнения: 2 386
Да, второто клипче си е на чист английски, остава загадката с първото  Laughing

М/у другото, започнах и вторите движения да правя, но май ми дойде в повече за първи ден..


Разпространих темата из любимите ми темички и сега има още много привърженички и съмишленички  Blush

# 37
  • Мнения: 1 906
Разпространих темата из любимите ми темички и сега има още много привърженички и съмишленички  Blush
Колкото повече, толкова по-добре! Тъкмо ще споделяме впечатления   bouquet!

# 38
  • Мнения: 238
Виждам,че има доста "запалени" по ориенталските танци.Присъединявам се и аз.Благодаря ви за линкчетата.

И едно въпросче ..
От къде мога да си "дръпна" сериала които даваха по Нова ТВ преди време, КЛОНИНГ ???

Тематиката там е точно такава и единственото което сам запомнила от него са танците,наистина ми останаха очите в това момиче,  Jadi

# 39
  • Мнения: 30
Супер много ме навихте, почвам и аз вкъщи пред компа да кърша снага  Laughing Обаче с моето постоянство.....като се знам каква сам най-много десетина дена ще изтрая. Crazy

# 40
  • Мнения: 1 313
paia4ka, аз съм същата. Все си свалям някакви упражнения и в най-добрия случай ги изпълнявам 2-3 дни Blush Като видях тази тема тръгнах да пиша, че и аз ще почвам, но после реших, че няма смисъл да се самозалъгвам  и ще пиша само, ако наистина започна Laughing

# 41
  • Варна
  • Мнения: 225
Ей, и аз бях много запалена. Свалиха ми от "датата" филмчетата и даже ги правих 1-2 пъти. Беше зимата и дебнех малката да заспи, долу пред тв-то, защото компа беше зает от любимия. После забременях и спрях. Но много ми харесва, малко не успявах да им вляза в ритъм, но явно ми липсваше практика. А между другото, четох някъде , че този танц наистина е само за жени, защото специфичните движения на корема и коремните мускули подпомагали раждането впоследствие.

# 42
  • Мнения: 2 386
Днес три пъти правих упражненията, браво на мен  Laughing

Проблемно ми е само първото филмче за arm тренировката, само то е двуезично, другите са наред...

Сега, преди лягане, пак врътнах едно-две на мъжа ми и той много се впечатли..  Heart Eyes

А за напреднали къде има филмчета, дайте линкове да се амбицираме, моля!   bouquet

# 43
  • Мнения: 1 906
...
А за напреднали къде има филмчета, дайте линкове да се амбицираме, моля!   bouquet
Пак там - http://store4.data.bg/theadmin/Videos/Bodywork/Bellydance%20Fitn … %20Weight%20Loss/   bouquet

# 44
  • Мнения: 125
И аз да кажа че дръпнах филмчетата и съм много ентусиазирана. Вече два пъти ги направих и се чувствам страхотно. Само дано не ми мине бързо ентусиазма, че като се знам каква съм. А тези който се занимават от по-дълго кога забелязаха видим резултат, да се понадъхаме малко начинаещите Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт