моля за идеи за скриване на тръбите в стаите

  • 18 920
  • 14
  •   1
Отговори
  • софия
  • Мнения: 432
дайте моля интересни идеи как да си скрия тръбите на парното в стаите. сега са с цвета на стените, но ми се иска нещо по интересно.
благодаря!

# 1
  • Мнения: 455
А защо не ги скриете с гипс картон? Така изобщо няма да се виждат - е, разбира се ако не ги ползвате.

# 2
  • софия
  • Мнения: 432
ползва ме ги.

# 3
  • Мнения: 22 520
Щом ги ползвате как ще ги скриеш?

# 4
  • Мнения: 1 391
можеш да сложиш етажерки под тръбите ако са по тавана с цветя по тях - така гледайки отдолу те визуално се скриват

другото е някакъв вертикален параван или етажерки пак с цветя или нещо такова, но да е точно тип параван - т.е. да не са плътно затворени, за да вършат работа  Grinning

# 5
  • софия
  • Мнения: 432
Щом ги ползвате как ще ги скриеш?
с висящи изкуствени цветя или нещо подобно

# 6
  • Мнения: 1 449
Вече са ти дали точните идеи.

Витраж тип параван или решетка с цветя, не спират топлообмена:
http://images18.snimka.bg/003285145-big.jpg
http://images10.snimka.bg/001248718.jpg

# 7
  • Мнения: 4 473
Ползвате тръбите? Shocked Как и за какво ги ползвате, ако мога да попитам? newsm78 За тръбите на парното говориш, нали? Защото скриването им не виждам с какво би попречило на парното. Препоръчвам гипсокартон.

# 8
  • Мнения: 22 520
Ползвате тръбите? Shocked Как и за какво ги ползвате, ако мога да попитам? newsm78 За тръбите на парното говориш, нали? Защото скриването им не виждам с какво би попречило на парното. Препоръчвам гипсокартон.
И аз като теб се позачудих...Ползват ги за отопление,доколкото разбирам.Не искат да ги изолират,за да спрат топлината и на тръбите към парното.

# 9
  • софия
  • Мнения: 25 201
Нашите са "скрити" с гипсокартон и нямаме тръби. Не съм усетила през зимата това да се е отразило на температурите в стаите.

# 10
  • София
  • Мнения: 430
Нашите още от строителя са скрити..ако се отразяваше на топлоотдавнето, мисля че щяха да подходят по друг начин. Гипсокартон и това е...Даже може да боядисате колоната, която ще се получи в друг цвят и да сложиш окачена лампа на нея. От дефекта получаваш страхотен уютен ефект  Peace

# 11
  • софия
  • Мнения: 432
Ползвате тръбите? Shocked Как и за какво ги ползвате, ако мога да попитам? newsm78 За тръбите на парното говориш, нали? Защото скриването им не виждам с какво би попречило на парното. Препоръчвам гипсокартон.
И аз като теб се позачудих...Ползват ги за отопление,доколкото разбирам.Не искат да ги изолират,за да спрат топлината и на тръбите към парното.
да, за тръбите на парното става въпрос. не знам колко топлина отделят, но все пак

# 12
  • На небето
  • Мнения: 5 530

Ей това много ми допада, оригинално, практично, удобно и красиво! Превърни дефекта в ефект.  Peace

# 13
  • Мнения: 1 313
Родителите ми си поръчаха от дърво една конструкция, която ги скрива, но не ги затваря плътно. Честно казано на мен и скрити пак не ми харесват. Радиаторите също. Следващото ми жилище няма да е с централно парно Twisted Evil

# 14
  • Мнения: 22 520
Ползвате тръбите? Shocked Как и за какво ги ползвате, ако мога да попитам? newsm78 За тръбите на парното говориш, нали? Защото скриването им не виждам с какво би попречило на парното. Препоръчвам гипсокартон.
И аз като теб се позачудих...Ползват ги за отопление,доколкото разбирам.Не искат да ги изолират,за да спрат топлината и на тръбите към парното.
да, за тръбите на парното става въпрос. не знам колко топлина отделят, но все пак
Разбрах аз,но отначало се пообърках... Grinning

Общи условия

Активация на акаунт