Какъв цвят на косата?

  • 8 532
  • 32
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Русе
  • Мнения: 90
Момичета,
дайте съвет какъв цвят на косата да избера.
Досега винаги съм била с кестенява или червеникава коса, но сега лятото реших да я поосвежа малко и да избера цвят в по - светлата гама.
С пъстри очи съм.

Предварително благодаря!  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 819
Шарени кичури - червени, руси, тъмнокестеняви, стои много хубаво на пъстри очи Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 3 159
Аз бих избрала лешник или някое тъмно русо, но без червено. В последно време не е на почит в тенденциите като че ли. Или поне в моите, всъщност.

# 3
  • София
  • Мнения: 819
Е, то зависи и от дължина на косата все пак Hug

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Аз бих избрала лешник или някое тъмно русо, но без червено. В последно време не е на почит в тенденциите като че ли. Или поне в моите, всъщност.

Така е, червеното е демоде.
Аз самата бях с червена коса, но я направих черна наскоро.
 Кичури на червена основа никога, никога не са ми изглеждали добре..

# 5
  • Мнения: 1 881
Аз бих избрала лешник или някое тъмно русо, но без червено.

Да, и аз това бих избрала. Към момента се опитвам да изчистя червения цвят и да постигна шоколадов /тъмна кестенява е естествената ми коса/.

Последна редакция: вт, 26 юни 2007, 23:39 от Небесна

# 6
  • Мнения: 2 936
Шарени кичури - червени, руси, тъмнокестеняви, стои много хубаво на пъстри очи Peace

kичурите седят добре в началото  Peace....но когато израсте косата и стане време за поддръжка  ooooh!

не казваш в момента какъв е цвета на косата ти? !

# 7
  • Варна
  • Мнения: 3 415
и аз бих предложила кичури или тъмно русо... но в никакъв случай не се прави черна  Peace

# 8
  • Варна
  • Мнения: 102
Лешник или светло кестеняв.Но да няма червеникав или оранжев отенък.

# 9
  • София
  • Мнения: 562
Меден?

# 10
  • Мнения: 4 733
Заради факта, че някога си била червенокоса ще ти е трудно да смениш цвета. Нещо в гамата на карамеленото може би, но русо и нюансите му са почти невъзможни за постигане Peace

# 11
  • Мнения: 1 952
Карамелено, лешник, тъмно русо...кичури недей.

# 12
  • Мнения: 302
Лешник или светло кестеняв.Но да няма червеникав или оранжев отенък.
newsm10

# 13
  • Мнения: 836
Момичета, аз също съм такъв типаж, като авторката и замислям смяна на цвета на косата. Досега не съм я боядисвала  в по-светло, единствено преди години съм правила кичури и това е. Интересува ме този цвят, лешника например, веднага ли се постига. Или трябва няколко пъти да се ходи на фризьор.

# 14
  • Мнения: 4 733
Лешника, поне този с който аз съм се правила е от русите нюанси и се остига след неколкократно боядисване. Щ трябва да изтраеш различни отенъци дорде дойде крайния резултат Simple Smile

# 15
  • Мнения: 836
Лешника, поне този с който аз съм се правила е от русите нюанси и се остига след неколкократно боядисване. Щ трябва да изтраеш различни отенъци дорде дойде крайния резултат Simple Smile
Така си и мислех  Sad
Но, ще има търпи бабо за хубост... Grinning

Последна редакция: ср, 27 юни 2007, 10:43 от SilIli

# 16
  • Мнения: 4 733
Внимавай да не те опърлят, защото се опасявам че ще трябва да ти обезвенян косата за да смъкнат тоновете Peace

# 17
  • Мнения: 836
Внимавай да не те опърлят, защото се опасявам че ще трябва да ти обезвенян косата за да смъкнат тоновете Peace
Как знаеш какви са ми притесненията, само!
Това от какво зависи-да не ме опърлят, най-ме е страх, да не ми изгорят косата. Извинявам се за малоумните въпроси, но аз нямам опит в боядисването  Embarassed

# 18
  • Мнения: 4 733
Аз защото опит имам голям и заради това съм толкова компетентна Laughing. От гарвановочерна минах през всички възможни цветове за да стана руса и не се харесах. От къдрава коса до кръста ми остана едва чуплива до раменете. Умната и отиди при професионалист. В никакъв случай не си прави експерименти в домашни условия Naughty.

# 19
  • Мнения: 836
Аз защото опит имам голям и заради това съм толкова компетентна Laughing. От гарвановочерна минах през всички възможни цветове за да стана руса и не се харесах. От къдрава коса до кръста ми остана едва чуплива до раменете. Умната и отиди при професионалист. В никакъв случай не си прави експерименти в домашни условия Naughty.
При специалист ще ходя, но и на тях нещо нямам доверие. Та, затова питам, нещо да не изпусна  Simple Smile
Ще рискувам при един такъв.  Flutter
А в домашни условия-абсурд, само маски за коса  Wink

# 20
  • Мнения: 1 174
Цвета на косата, който ще избереш трябва да е съобразен и с тена на кожата ти.Аз бих обърнала внимание и на оттенъците в очите,топлите такива и бих избрала цвят, който е близък или еднакъв с тях.Мисля, че за лятото е много подходящо да е малко по-светъл нюанс...
Найстина ще е добре да се вземе предвид и дължината на косата, прическата. Simple Smile

# 21
  • Мнения: 836
И това е важно, така е.  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 17 407
Дай снимка, за да получиш адекватни съвети Peace Шарени кичури не ти препоръчвам.

# 23
И аз като теб много се чудих какъв цвят да избера. Очите ми също са пъстри дори бих казала жълти Simple Smile Оранжевото много ми допадна, на слънце дори лъщи  Laughing Пробвай,няма какво да губиш Simple Smile

# 24
  • Мнения: 27 524

И аз съм за медено, много го харесвам. И кичури  Stop

# 25
  • Мнения: 1 417
Явно не съм единствената с тази дилема Wink
И аз от червена искам да сменя цвета, очите са ми пъстри-зеленика/к/ви Mr. Green
Косата ми адски пада, а пък и след обезцветяването - дали ще остане нещо за боядисване newsm78 за това кичурите ги изключвам като вариант, чудя се за черна, но пък тя в повечето случай доста състарява, тоя лешник - какъв всъщност цвят е ?

# 26
  • Мнения: 17 407
Не е вярно, че черното състарява- просто или ти отива, или не. За себе си разбрах, че това е моят цвят Peace

# 27
  • Мнения: 1 234
Лешник Peace.Невероятен цвят е Hug

# 28
  • Мнения: 27 524
Не е вярно, че черното състарява- просто или ти отива, или не. За себе си разбрах, че това е моят цвят Peace

Наистина черното е много придирчив и винаги актуален цвят. От наблюденията ми общо взето, оставам с впечатлението, че черното е за по-мургави дами и за по-заоблено лице. Топчесто носле, плътни устни, наличието на бузки, много тъмни или много светли очи. Този цят рядко стои добре на прекалено бели кожи и на остри черти на лицето, защото ги изостря още повече - дълъг нос, остра брадичка, резки скули, слабо лице  Stop . Капризен цвят е, трябва да се подхожда внимателно. На мен например ми прибавя доста годинки отгоре и ставам леко зловеща. На моя приятелка седи перфектно, няма по-добър цвят за нея. Абе, трудно е човек да си уцели цвета и прическата...   Confused

# 29
  • Мнения: 17 407
Блонди, не знам..., на мен пък много ми харесваш с черна коса. Аз съм с бяла кожа на лицето( не е заоблено, нямам бузи и плътни устни), но въпреки това черното ми отива. Съгласна съм, че не е за всеки този цвят, да Peace

# 30
  • София
  • Мнения: 2 381
Аз не съм много в час с наименованията на различните цветове в боите, но може нещо тъмнорусо, лешниково или светлокестеняво. Хем е модерно, а и мисля, че ще ти отида, щом си с пъстри очи. И аз съм с такива.  Wink

# 31
  • Русе
  • Мнения: 90
Момичета,
днес ходих на фризbор и избрахме цвят - тъмно русо ще бъде, което на моята коса ще бъде лешниково.
Няма да рискувам да се боядисвам сама вкъщи, за да не стане гаф.
Ще дам снимка, да ме видите преди промяната,

и после след нея.  bouquet



# 32
  • Мнения: 1 941
Кичури в два цвята, но без червено...

Общи условия

Активация на акаунт