Плодове и чай с мед - 13 част

  • 17 915
  • 412
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 331
just_a_mamma, а бе аз казах че съм инат (цялата минала седмица кантара се майтапеше с мен: + 200гр., - 200гр.и така цялата седмица  smile3515 пълен застой - кошмар). Е на мен днес ми е 18 ден  newsm78 - май ще трябва да захранвам от неделя  newsm78 - малко обърках дните - Миранди помагай - знам че започнах с теб

matrix весело изкарване - по-малко кг. като се върнеш

# 31
Здравейте плодчета сладки на мен днес ми е 3-ти ден!Обаче нещо ми писнаха тея плодове ,защото много плодове много нещо се плодови диети правя и вече като видя плод и ми се гади! Sick Sick Sick
И мисля да сменя диетката ама нз с коя!

# 32
  • Мнения: 1 817
Привет плодчета!
Аз днес съм на течен ден-сокчета, чайчета и водичка. Освен това започвам да тренирам тае бо с видеото на Били Бланкс  Wink .
Миранди, ти стана турбо-свалячка  Heart Eyes . 78 а? Честито!  bouquet
Успешно плодуване! Hug

# 33
Здравейте момичета,как сме днес.Нещо ми стана вчера с конпютъра та нямах връзка.От утре и аз мисля да съм в вашите редици,така реших да почвам от петък.Ама тези дни дале щото ще ми идва така ми се е надул корема,а иначе съм доста слаба там.А и диня си хапнах доста и не само де ама може и от това да е.Мисля от утре до понеделник тоест 3 дена да карам само на минерална вода а от понеделник да съм на плодове тъкмо първите дни да ги изкарам по леко.По леко имам предвид че на мен по не ми се яде като съм само на течности отколкото и на плод.Далал наистина на снимката изглеждаш супер и с слаби краченца и с много екзотична красота.А и трапчинки имаш-пу пу да не ти е уроки.Целувки на всички и нека килата летят надолу

# 34
  • Мнения: 1 384
Здравейте, милички  Hug
Nadya K веднага ти отговарям на въпроса - супер  Mr. Green Не очаквах така да не ми се яде след вчерашното похапване, но е факт. Днес кафе, ананас в 12 часа за закуска и обяд и после се събрах с колеги и УЧЕНЕ до припадък та едва сега  хапнах един малък грейпфрут.  Mr. Green Вчера много се вбесих, защото ходих да пазарувам, и всички плодове полу изгнили   #2gunfire Взех си няколко яълки, които ставаха, макар въобще да не ми се ядат ябълки  Sick И сега в събота специално за това трябва пак да излизам, а нямам времеее, трябва да учааа ooooh!
Ама какво да се прави  Confused
Гащите започват лека полека да ми се въртят и това така ме нахъсваааааа  Twisted Evil
Миранди, Nadya K, поздравления за минусите  Hug
sweet_angel, ако не можеш повече се ориентирай към сменяне на диетата, ама първо и много важно се захрани!!!!!!!!  Praynig Толкова дни колкото си гладувала е хубаво и толкова да се захраниш  Peace
matrix приятно изкарване и те чакаме после да се хвалиш с много свалени килца   bouquet
Момичета, аз трябв ада изхвърчам сега, до утре  Heart Eyes  bouquet

# 35
  • Мнения: 6 958
Здравейте момичета  Hug

Днес имаше голяма соФра  Mr. Green 1 фреш грейпфрут, 1 ябълка, 1 домат, 2 зелени пиперки  Mr. Green За малко да ям салатка или едни печени пилешки пържолки (така миришеха)  Whistling и прецених, че по добрия вариант е 1 домат (100 гр.) и 2 зелени пиперки (100 гр.) от салата или другите неща... Та го броя за успешен ден 5  bowuu

Надя незнам, кой ден ти е, защото аз прегреших в събота и почнах да броя отначало  Mr. Green Забрави за броенето, а следи само кантарю и всичко ще бъде наред  Hug

Джъст мама, дано след като се изтеглиш всичко се нареди и видиш желания за теб резултат  Hug

Матрикс, не разбрах къде заминаваш, но където и да е това място пожелавам ти весело и приятно изкарване и после като се завънеш да разправяш какво и що и така като ти гледам линийката то тя да показва 6'ца, а защо не и 5'ца  Praynig Wink Hug  bouquet Heart Eyes

Моника малко прекалено ми се вижда 3 дена на минерална вода, но изборът е твой  Hug Успех   bouquet

Крейзи тиква и аз ядох една ужасно сбръчкосана ябълка и грейпфрута ми бе мек... изобщо под всякаква критика бяха нещата и утре пак ще ходя да си пазаря  ooooh! Приятно четене и успешни изпити   bouquet  bouquet  bouquet

Жабке, стискам палци като се изтеглиш на 11 ден, да видиш желания резултат  Hug

Зима, ако сваля до 70 по най - бързия начин еййй тогава наистина ще съм турбо свалячка   Praynig Praynig Praynigbowuu А ти колко свалени имаш до сега и кой ден ти е?!?  newsm78

Кети радвам се да те видя отново, успех мила  Heart Eyes

Суийт ейнджъл направи като мен днес или като Зима, хапни някой път домат, краставица, морков или нешо друго, което обичаш за да си оправиш вкуса малко, ако ли пък това ти се вижда прекалено драстично прочети различните форумски диети и подхващай някоя която ти допада като манджорене  Wink Hug

Лека вечер  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 36
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Хоп Party,да се запиша и тук.
Само си ви 4ета,но то е за настройка Peace
не се сърдите,нали Simple Smile
Браво на вси4ки успели и последователни моми4ета.
Миранди,радвам се за теб.Така по ми харесваш.Бях се притеснила за теб,мили4ка.
ЗиМа,дано вси4ко е наред при теб и притесненията да са напразни. Hug
Лека ве4ер.

# 37
  • Мнения: 1 817
Миранди, ден неизвестен  Laughing . Карах на течности, защото такава муза ми дойде сутринта.
До тук трайно съм се разделила с 6кг  Peace .

Доринда, благодаря ти!   bouquet За съжаление съм доста притеснена, защото дълго се боря с този проблем! Ако не беше лечебното гладуване, да съм закъсала до сега...

# 38
Зима има ли някакъв резултат от иследванията ти?Дано въпроса не е нетактичен.Че от онзи ден още ми е притеснено за теб

# 39
  • Мнения: 1 384
Добро утро, красавици   newsm51
Днес се излюпвам по-рано, че трябява да залягам над книгите, защото това са последни дни преди гадните изпити, които няма да взема така и така   smile3518
Но имам с какво да се похваля от толкова време насам  Mr. Green Днес реших да се премеря, че ще идва една колежка при мен за 2 дни да учим и ме е страх покрай нея да не забърша и аз нещо Rolling Eyes Трябва да я предупредя, да си носи за ядене, че тук ще я уморя само на ябълки  hahaha тя и без друго е скелет няма и 40 кила  ooooh!
Но да си дойдем на думата - днес 60,5 и съм адски щастливааа newsm44  Сега остава само да си държа устата затворена  smile3505 и да се боря да видя така бленуваната от мен 5-ица   smile3531

monika2001, какво става с теб? Почваме ли или  Thinking ???   bouquet

Хайде всички плодчета  бързо тук на отчет  smile3533 Стига спалиии бре  newsm62 smile3534

Толкова от мен засега,  до после  lovekiss Two Hearts
Хубав ден на всички  Two Hearts  Nature Sunny

# 40
  • Мнения: 1 817
Момичета, искам още веднъж да ви благодаря за подкрепата!   bouquet
monika2001, резултати ще има едва след 2 седмици. Тогава със сигурност ще ви споделя какви са! И се надявам да подскачам от радост, а не да плача от мъка   Praynig Praynig Praynig !
Керйзи тиквичке, благодаря и на теб за съчустието!  Hug Ти колко си висока! И аз искам да видя 5ка  Laughing ! На теб кой ден ти е? Успех!   bouquet
Аз от днес съм с вас на плодуване!  Hug Но ще включа и тае бо + моделиращ крем за тяло  Peace ! И при всичката тая дъндания трябва да уча за държавни изпити  Mr. Green ... Whistling

Хайде всички да се отчетат! На на 2ра страница сме още, а вие не пишете!  Naughty

# 41
  • Мнения: 331
Здравейте плодчета - ден неизвестен - кантарът отново показва вчерашните цифри  #Cussing out искам да са по-малко, но това е положението - поне не са повече  Laughing

crazy_tikva, Миранди, аз зарязах черешите и разните др. плодове - не стават за нищо  Sick и карам само на дини и пъпеши м-м-м, май ям повече от необходимото диня но нали тя излиза много бързо  Joy

ZiMa  Praynig,

а колкото до изпитите на теб и crazy_tikva успех  newsm10

Последна редакция: пт, 29 юни 2007, 13:22 от Nadya K

# 42
  • Мнения: 1 384

Керйзи тиквичке, благодаря и на теб за съчустието!  Hug Ти колко си висока! И аз искам да видя 5ка  Laughing ! На теб кой ден ти е? Успех!   bouquet

Хайде всички да се отчетат! На на 2ра страница сме още, а вие не пишете!  Naughty


И аз това викам, къде се спотайват всички  Whistling
 Вискока съм 167.  А кой ден ми е не мога да ти отговоря, не знам  Rolling Eyes Ако броя след прегрешението втори  hahaha Иначе май почнах миналата седмица  newsm78 и ужким за 3 дни, ама нещо ми хареса тук, при вас  Blush   bouquet Heart Eyes
 А на теб пожелавам успешно учене   bouquet Твойте  изпити кога са?
Nadya K, мерси  Hug А ти не се ядосвай, ще мръдне кантарЯ няма къде да иде  Twisted Evil Знам, голяма досада е, като няма промяна, ама стискаме зъби и само напред към заветната цел  Peace
А що се отнася до плодовете, тук черешите са безумно скъпи, така че не съм си купила нито веднъж, дините им са меко казано гадни и какво ми остава- праскови, ябълки (които вече ненавиждам покрай плодуванията  Sick Sick Sick) и ананас, които изисква време и търпение докато бъде обелен, нарязан и изяден, с което в момента не разполагам особено  Tired

# 43
  • Мнения: 6 958
Здравейте банда  Hug

След вчерашния домат и пиперки нулево сваляне днеска  Mr. Green

Нещо съм озверяла за зеленчуци  Crazy Довечера може да повторя същото меню, а утре мисля да лунувам като през деня съм на фрешове от грейпфрут  Rolling Eyes

Зима страхотен резултат, това какво ще рече? Не помня с 6 или с 7 си на кантарю  Embarassed

Крейзи тиква успешни изпити, аз ще ви оставя другата седмица от петък до не се знае кога... имам изпити 5 дена един след друг и после лична работа ще върша и може би ще се позагубя за малко, незнам  Rolling Eyes Ще съм далеч от компа и по градовете...  Mr. Green

Надя не се отчавай не може всеки ден да се сваля за съжаление  Cry Confused Sick

Успешни изпити на всички, които учат    bouquet  bouquet  bouquet и лека работа на работещите сред вас    bouquet  bouquet  bouquet

Лек ден момичета  Heart Eyes

# 44
  • Мнения: 331
crazy_tikva, ананасът е много вкусен плод, който добре че изисква доста търпение и време докато стане готов за ядене, защото иначе се изяжда наведнъж и ако не беше предварителната загуба на време щеше да се яде в неограничени количества. smile3503

Миранди и аз озверявам вече за зеленчуци, та затова заплюх вчерашния ден за 18 та да започна захранването на 01.07 (само не ми казвайте че тогава е луна, че ще трябва да отложа с 1 ден). Колкото до цифричките на кантаря ще видиш 6-ичка непременно  newsm10 newsm51

Общи условия

Активация на акаунт