От вълнение спокойствие няма в коремчето на НОЕМВРИЙСКАТА мама

  • 10 535
  • 281
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 205
Коремно е, Карамелче  Shocked Всъщност вагиналния ехограф май се ползва само в началото, когато не се вижда добре с обикновен сърцето. С вагинален тази бременност мен въобще не са ме гледали, защото отидох в девета седмица. Предния път отидох в шеста и само тогава ме гледаха - един-единствен път. Това дали е 3д или 4д не е свързано с начина на гледане, а с изображението, което виждаш.

Данче, варицелата може да повтори, но мноооого рядко, ако е карана мнооооого отдавна и ако имунитетът е мноооого слаб. Освен това между третия и шестия месец защитата на бебето е най-добра - плацентата е най-трудно проходима за бактерии и вируси. Така че аз на твое място не бих се притеснявала.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 838
Добро утро и от мен, момичета! Чудесна нова тема!

Добре дошли на новите мами в темата! Hug Ох, толкова много неща обсъждате, че вече забравям какво исках да ви пиша.

Както и да е. Днес сънувах, че имам момиченце. Приличаше много на сестра си, ама беше с тъмна косичка. Ха дано сънят ми да се сбъдне, защото предпочитам пак да имам момиченце!  Praynig Иначе за приликите - моята дъщеря ми е одрала кожата, няма грам на баща си. На моя приятелка пък и двете момченца са досущ като баща си и свекърва й. Така че нищо не се знае!

Хайде, хубав ден и дано да не е много горещо!

# 17
  • Мнения: 343
Здравейте момичета
как сте в тия жеги ? от утре дават малко дъждец дали ще познаят
Клер аз също сънувах че си имам момиченце даже го видях русичко
а сега сто процента мъж записали сме го на диск на фм на който и да пусна клипчето
всеки вижда че е момче така че при нас грешка няма да има
сега мислим мъжки имена

# 18
Много благодаря момичета, успокоихте ме  Hug че дребното /то хич не едребно вече де, ама аз така си му викам/ само пита кога сме на преглед и няма търпение и той милия. Пък за приликата той си 100% мой син  Wink случвало се е дори да ни бъркат за брат и сестра  Joy Аз тази нощ сънувах, че е момче. А дано е обратното  Simple Smile Вие как сте със сънищата? Аз напоследък не пропускам бебешка нощ, все такива ми се въртят, когато успея да заспя

# 19
  • София
  • Мнения: 51
Здравейте!

 Дес, благодаря ти, че си ме включила в списъка, на 29г. съм (за да е по-пълна информацията).

Момичета, днес следобед съм на фетална морфология при д-р. Румен Димитров във "Фемина" и съм ужасно напрегната, стискайте палци всичко да е наред. Резултатаите от БХС ми са на границата 1:238 и ми препоръчаха първо да направя ФМ и чак ако се види нещо обезпокоително да решавам за амниоцентезата.

# 20
  • Мнения: 3 412
Ха добър ден и от мен! То не,че аз не бях будна около 3-4 сутринта,ама си викам да не влизам да пиша,че ще ме помислят за луда Joyдруг път ше знам като не мога да заспя от горещините ще си пускам сама постове и ще си отговарям Shocked hahaha
Чудесно оформление Дес наистина!
А триъгълника си го оформям все още само с  бръснача...

# 21
  • Варна
  • Мнения: 208
здравейте и от мен момичета  Heart Eyes

днес на пук на всички прогнози във Варна май ще е най-голямата жега.


Azade аз мисля докато мога да работя -  стига да се чувствам добре. Е ако ми натежи или ме хване щурото че няма да имам време да се подготвя за бебето може и по-рано да излезна отпуска или болничен.

# 22
  • Мнения: 8
Здравейте, сладурки! Ама мноооого сте приказливи бре! Не може човек да ви изчете  Laughing

Мнооооооого ви благодаря за страхотните пожелания, дано и на вас ви се случват само и единствено хубави неща!!!   bouquet
Деееееес, вече може и на мен да ми сложиш едно рооооооооооозово щъркелче, явно работят по поръчка  newsm44 newsm44 newsm44 Всичко на бебка и е наред, има си всичко и много, ама много ме ритка вече. То милото и то откача в тези адски горещини. Вчера тръгнахме в 4:30 сутринта към Созопол и в 7:30 вече не можеше да се диша, каква е таз работа... И като пристигнахмеее.... цамбурррррррррр в моренцетоооо....  smile3521 Заливам терасата с ледена вода по сто пъти на ден, и все едно нищо... Завиждам на дребосъците, че могат да перкат голички  Laughing
А за епилирането - аз ползвам епилатор и в книжката му пише да не се ползва по време на бременност, защото е много по-болезнено. И при мен си е точно така  Confused и понеже и аз вече не си виждам триъгълника, милото съм го натоварила с тази задачка  Mr. Green
Добре дошли на новите мамита!
Прегръщам ви всички и ви желая прекрасен ден!  Hug  bouquet

# 23
  • Мнения: 3 412
Честито розово щъркелчеnunka   bouquet Moжe би най-накрая ще има баланс м/у сини и розови щъркелчета Joy Завиждам ти за смелостта да идете на море...аз не се престраших..пък и всики около мене ме разубеждават да не рискувам.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 208
Юлче много ти сладко патето.

Пу - пу да не му е уроки. Ще го гледам от време на време - нали казват че бременните трябвало да гледат хубави неща.

nunka   Честито ти мома хубаво е че ще имате това което желаете

Ееех тази вечер и аз може да направя цамбур в моренце след работа. Лошото че централния плаж е ужасен. А нали продадохме колата и сега пешеходим. И никой не ще да идва с мене - луда жена съм била. Crossing Arms

# 25
Честито nunka и от мен  Simple Smile
И аз умирам за едно моренце, ама ще ми се размине, дено дребното успея да изпратя поне. А ако искате да ни видите какви сме образи, качих една снимчица дето сме се снимали самостоятелно двамата с него  Mr. Green

# 26
  • София
  • Мнения: 51
Мамчета, завиждам ви за моренцето!

Така ми се иска и на мен, ама няма да стане това лято, мноооого далече ми се вижда, май се настройваме с таткото да отидем някъде на планина в някое хубаво хотелче с басейн, та дано се поразхладим малко Rolling Eyes
Ако знаете някое готино местенце с хубави условия ще се радвам да споделите.

# 27
  • София
  • Мнения: 2 437
Мдааа..значи не съм само аз така с колата маска. Малко ми поолекна Laughing Проблем си е...особено с голям корем. Миналия път помня, че много се мъчех да заобиколя някак корема, но ръчичките ми все бяха къси. Ще пробвам с депилатоар.
Иначе и на мен прага на болка ми падна рязко след раждането. Повече ме боли на зъболекар, на кола маска, ако се ударя...шантава работа.

И ние сме ранобудни и сега се връщаме от разходка. Сутрин се става в 7ч, вечер се ляга в 22ч...аз едвам гледам от този режим. Следобяд не мога да поспя, щото дребока спи само 40мин. Tired

Тиха вода, много кофти случка...добре, че не си имала разни сантименти или много пари. Ужасно е да те оберат Confused
Данче, аз изкарах варицелата два пъти. Бях на 20г., когато ме повтори.
Карамелче, само в началото гледат с вагинален. После и да искат нищо няма да видят от там. Заведи баткото спокойно.
Мечтание, аз така си сънувах момченцето с черна косичка, мургавко и накрая като ми го показаха едно русо и бяло, щях да падна от масата Laughing

Взех си вчера резултатите от БХС и риска е 1:1200, просто прекрасно Simple Smile

Ох, само броя дните до завръщането на таткото...започвам да изнемогвам от умора вече Tired

# 28
  • Мнения: 112
Здравейте майчета!

ДЕС Браво за красивата темичка!!!

Аз днес закъснях за работа, а вие вчера не само,
че сте изписали старата но и новата сте започнали... smile3501

Да ви се оплача, малката ми принцеса е болна.
Вчера я водихме на лекар и разбира се не казаха какво и е...просто лекарката и предписа широко-
спектърен и доста силен антибиотик  Confused малката и снощи и тази сутрин повръща след приема му...
та съм ужасно притеснена...дано не е нещо сериозно  Praynig
Аз довечера съм на преглед и може би бебчо да се разкрие, но сега се моля само да
е здраво детенце... newsm17

# 29
  • Мнения: 3 412
tedi@az,хайде отивай на доки и на тебе да ти слагаме едно щъркелче! Heart Eyes
Стискам палци всичко да е ок!

Общи условия

Активация на акаунт