Гледах ... ! Хареса ми! Препоръчвам го! - 3

  • 40 095
  • 627
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 216
The IllusionistМного ме изкефи.Тук пише за какво иде реч,,на мен лично приказки с неочакван край много ми допадат
Гледай , The Prestige подобно и хубаво филмче е

# 76
  • Smallville
  • Мнения: 994
Lil_Vixen ,благодаря ти  bouquet,отивам да го търся Hug

Забравих да пиша,че гледах Последния легион,е 2 пъти заспивах,но на инат го догледах,не си заслужава,историята е изсмукана от пръстите....

Последна редакция: пн, 02 юли 2007, 23:38 от danibaby

# 77
  • Мнения: 216
Lil_Vixen ,благодаря ти  bouquet,отивам да го търся Hug
Peace

# 78
  • Мнения: 98
   Препоръчайте ми някой любовен и романтичен филм.Така, че да ме развълнува и разплаче .

# 79
  • Мнения: 1 726
"Cold Mountain"

# 80
  • Мнения: 216
   Препоръчайте ми някой любовен и романтичен филм.Така, че да ме развълнува и разплаче .
The Notebook-ако не си го гледала ЗАДЪЛЖИТЕЛНО Е!

# 81
  • Smallville
  • Мнения: 994
   Препоръчайте ми някой любовен и романтичен филм.Така, че да ме развълнува и разплаче .
The Notebook-ако не си го гледала ЗАДЪЛЖИТЕЛНО Е!

  Peace
Два дни мислих после за този филм.Много ме развълнува и разплака

# 82
  • Мнения: 511
   Препоръчайте ми някой любовен и романтичен филм.Така, че да ме развълнува и разплаче .
The Notebook-ако не си го гледала ЗАДЪЛЖИТЕЛНО Е!

  Peace
Два дни мислих после за този филм.Много ме развълнува и разплака

 Blush Тъкмо да пусна да се тегли и добре че прочетох ревюто, гледала съм го без да знам че така се казва. Преди време го въртяха доста по HBO.
Много ми хареса и също ме разплака. Заслужава си. Peace

# 83
  • Мнения: 98
   Препоръчайте ми някой любовен и романтичен филм.Така, че да ме развълнува и разплаче .
The Notebook-ако не си го гледала ЗАДЪЛЖИТЕЛНО Е!

  Гледах го скоро.Много ми хареса.Вълнуват ме филми точно от този тип.
  Пускам    Cold mountain

# 84
  • Мнения: 1 952
Не си падам по любовни филми изобщо, обаче този ме съсипа направо.

# 85
  • Мнения: 7 091
Гледахме няколко филма последните дни и да си дам скромното мнение:

- Cheaper by the dosen ( как са го превели това на БГ не знам, става въпрос за семейство с 12 деца, ако някой знае да каже)- сериозен проблем поднесен по лековат начин, тук там с елементарен хумор, в общи линии разтоварващ, размислих се след като го гледах, но на мен ми беше много актуален, може би затова.

- Cheaper by the dosen 2- да ме извиняват, но беше боза. АКо на някой му се гледа просто глуповат филм, който не би те накарал да се замислиш за нищо, а само да се захилиш на 2-3 места, това е филма.

- Devil wears Prada  ( "Дяволът носи Прада" на БГ може би?). Като оставим настрана брилянтното изпълнение на Мерил Стрийп, филма беше елементарен за мен. За съжаление дори М.Стрийп не можа да го износи на гърба си, но все пак и само заради нея си заслужава да се гледа.

-The last king of Scotland ( Последнията крал на Шотландия или Последният шотландски крал, не знам как е преведено), Форест Уитъкър абсолютно си заслужава оскара. Много ми хареса филма, особено ако човек е запознат с историческите факти, възприятието  на филма ще е съвсем различно.

- Capote ( Капоте, ясно)- направо ми скри шапката този филм. От доста отдавна не бях гледала филм, който да ми хареса толкова много. Който е запознат с творчеството на Капоте мисля, че ще се наслади 2 пъти повече.

# 86
  • Мнения: 1 434
Тези  дни    гледах тези  филми  ...The   lives of others  -Животът  на другите-хареса ми   Peace,Spring Summer Autumn Winter and  spring  като  цяло   филмите  на Ким  ки  дук много ми харесват   препоръчвам ги   особено  този..   е изпълнен с   красиви пейзажи.

# 87
  • София
  • Мнения: 5 826
Гледах Бандата на Оушън 3, и то на кино, та както казва един приятел - толкова тъп, та чак вдлъбнат, язък за големите имена в него  Close

# 88
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
The IllusionistМного ме изкефи.Тук пише за какво иде реч,,на мен лично приказки с неочакван край много ми допадат
Гледай , The Prestige подобно и хубаво филмче е

ооо, този е класа поне над 'илюзиониста'!

# 89
  • София
  • Мнения: 4 294
Гледах "Умирай трудно 4" с Брус Уилис. Хуваб екшън - трилър в стила му, нищо че е остарял Б.У., мога да го гледам още  Wink

Общи условия

Активация на акаунт