Гледах ... ! Хареса ми! Препоръчвам го! - 3

  • 40 181
  • 627
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 7 091
Гледах "The Forgotten" ( Забравените" може би на БГ?), много яко филмче Simple Smile На DVD-то имаше и алтернативен завършек, на мен много ми хареса( не алтернативния завършек обаче!) Simple Smile. Малко психарийка, ама съвсеееем малко Simple Smile  bouquet

Последна редакция: пт, 06 юли 2007, 06:13 от Tandoori

# 91
  • Мнения: 3 491
Тези  дни    гледах тези  филми  ...The   lives of others  -Животът  на другите-хареса ми   Peace,
Много хубав филм!

# 92
  • Мнения: 3 491
- Devil wears Prada  ( "Дяволът носи Прада" на БГ може би?). Като оставим настрана брилянтното изпълнение на Мерил Стрийп, филма беше елементарен за мен. За съжаление дори М.Стрийп не можа да го износи на гърба си, но все пак и само заради нея си заслужава да се гледа.

-The last king of Scotland ( Последнията крал на Шотландия или Последният шотландски крал, не знам как е преведено), Форест Уитъкър абсолютно си заслужава оскара. Много ми хареса филма, особено ако човек е запознат с историческите факти, възприятието  на филма ще е съвсем различно.

- Capote ( Капоте, ясно)- направо ми скри шапката този филм. От доста отдавна не бях гледала филм, който да ми хареса толкова много. Който е запознат с творчеството на Капоте мисля, че ще се наслади 2 пъти повече.
100% мнението ми съвпада с твоето и за трите филма!

# 93
  • Мнения: 7 091
100% мнението ми съвпада с твоето и за трите филма!

Значи препоръчай ти някой филм сега  Laughing

# 94
  • Smallville
  • Мнения: 994
Гледах "The Forgotten" ( Забравените" може би на БГ?), много яко филмче Simple Smile На DVD-то имаше и алтернативен завършек, на мен много ми хареса( не алтернативния завършек обаче!) Simple Smile. Малко психарийка, ама съвсеееем малко Simple Smile  bouquet
На мен също ми хареса филмчето,но ми е интересно,какъв е алтернативния завършек?

# 95
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Тази вечер приключвам със сезон 4 на Кръцни/Срежи, и още отсега съм притеснена какво ще гледам всяка вечер. Препоръчайте ми някакъв сериал с повечко серии и сезони.

# 96
  • Мнения: 3 042
Тази вечер приключвам със сезон 4 на Кръцни/Срежи, и още отсега съм притеснена какво ще гледам всяка вечер. Препоръчайте ми някакъв сериал с повечко серии и сезони.

Вероника Марс - http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0%B5%D1%80%D0%BE%D0%BD%D0%B … D0%B0%D1%80%D1%81.
Три сезона са излезли до сега.
Аз първият го изгледах. След като изгледам няколко филмчета препоръчани тук ще продължа с него.

The Notebook вчера го изгледах и много ми хареса.

Минисериалът The Lost Room също ми хареса.

# 97
  • Мнения: 7 091
Гледах "The Forgotten" ( Забравените" може би на БГ?), много яко филмче Simple Smile На DVD-то имаше и алтернативен завършек, на мен много ми хареса( не алтернативния завършек обаче!) Simple Smile. Малко психарийка, ама съвсеееем малко Simple Smile  bouquet
На мен също ми хареса филмчето,но ми е интересно,какъв е алтернативния завършек?

Ами показаха на жената детето и, все едно си е в неговата стая, казаха и, че за него живота си продължава по същия начин, все едно тя е там. Тя не можеше да го стигне, защото я удряше ток ако се опиташе да влезе в стаята. Лошият и каза, да не се опитва да влезе, че ще умре, но тя крещеше и се блъскаше в невидимата стена, накрая успя да влезе и припадна. Лошият и вземаше спомените един по един ( не само както в оригиналния завършек за раждането), но тя накрая пак успя да си спомни, че е била бременна и му го каза. Той и каза- Ти ще си единствената, която помни и тогава тя се върна в къщата си. Видя дрехите на детето, отиде на площадката..и оттам нататък се повтаря с оригиналния завършек.
Честно казано оригиналният повече ми харесва, другия беше леко забозял.

# 98
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
"The Forgotten" скучен, муден и чак тъп ми се стори. Не ми хареса.

# 99
  • Мнения: 526
Гледах "Умирай трудно 4" с Брус Уилис. Хуваб екшън - трилър в стила му, нищо че е остарял Б.У., мога да го гледам още  Wink

Аз чакам да пуснат торент с хубаво качество,че дотука имаше само некви,дето все едно ги е снимал някой от терасата на блока срещу киното и е бил болен от паркинсон Sad
Не че съм фен на екшъните,ама ми се е догледало нещо,дето не изисква много мислене и съсредоточаване.

# 100
  • Smallville
  • Мнения: 994
Гледах "The Forgotten" ( Забравените" може би на БГ?), много яко филмче Simple Smile На DVD-то имаше и алтернативен завършек, на мен много ми хареса( не алтернативния завършек обаче!) Simple Smile. Малко психарийка, ама съвсеееем малко Simple Smile  bouquet
На мен също ми хареса филмчето,но ми е интересно,какъв е алтернативния завършек?

Ами показаха на жената детето и, все едно си е в неговата стая, казаха и, че за него живота си продължава по същия начин, все едно тя е там. Тя не можеше да го стигне, защото я удряше ток ако се опиташе да влезе в стаята. Лошият и каза, да не се опитва да влезе, че ще умре, но тя крещеше и се блъскаше в невидимата стена, накрая успя да влезе и припадна. Лошият и вземаше спомените един по един ( не само както в оригиналния завършек за раждането), но тя накрая пак успя да си спомни, че е била бременна и му го каза. Той и каза- Ти ще си единствената, която помни и тогава тя се върна в къщата си. Видя дрехите на детето, отиде на площадката..и оттам нататък се повтаря с оригиналния завършек.
Честно казано оригиналният повече ми харесва, другия беше леко забозял.
Хм,имали са повечко заснети кадри явно,благодаря ти  bouquet
Аз за миг си помислих,че става въпрос за друг край на филма,като приказките на Джани Родари с по 3 края всяка  Laughing Laughing

# 101
  • София
  • Мнения: 5 828
За любителите на сериали с мистерии и загадки - току що изгледах 5 серии от нов сериал Traveler. Излезе и 6-та /от общо 8 запланувани за 1-ви сезон/, но още няма субтитри. Сериалът прилича малко на Prison Break, но без затвора и с повече загадки, много ми харесва, препоръчвам го  thumbsup

# 102
  • Мнения: 7 091
Днес ми попадна един световно неизвестен ( за мен поне) филм, който много ми хареса!
Казва се  The girl in the cafe, страхотна игра на Bill Nighy! Операторът на филма също е страхотен! Сценаристът е този, който е правил  Love Actually и Четири сватби и едно погребение.
Препоръчвам го с две ръце! Peace

# 103
  • Мнения: 1 783
Днес ми попадна един световно неизвестен ( за мен поне) филм, който много ми хареса!
Казва се  The girl in the cafe, страхотна игра на Bill Nighy! Операторът на филма също е страхотен! Сценаристът е този, който е правил  Love Actually и Четири сватби и едно погребение.
Препоръчвам го с две ръце! Peace
И на мен много ми хареса.

# 104
  • Мнения: 7 091
Ей сега свърших да гледам "Quinceanera"( идея нямам как е преведено на БГ, така се казва празнуването на 15-тия рожден ден на момичетата при мексиканците), актьорите добре подбрани, не бяха чак толкова лоши, идеята на филма беше добра, но като цяло изпълнението на идеята беше боза.

Общи условия

Активация на акаунт