Гледах ... ! Хареса ми! Препоръчвам го! - 3

  • 40 168
  • 627
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 7 091
Гледах ": The curse of the golden flower"- честно казано освен пищните костюми и декори за мен нямаше кой-знае каква стойност.

Не ми стигна търпението да го изгледам.  Rolling Eyes Заспах без гузна съвест.


Аз бях на път, ама стоически издържах Simple Smile

# 136
  • Мнения: 1 533


Препоръчвам много добър руски филм "Завръщане" (2003) на Андрей Звягинцев - http://www.imdb.com/title/tt0376968/


Страхотен филм, в някоя от по-старите теми бях писала за него. За съжаление, Владимир Гарин - момчето, което играе ролята на по-голямото братче - малко след снимките се е удавил в същото езеро, където са снимали филма.
Чудесен филм, много тъжен, но така добре направен и изигран. те не спечелиха ли май голяма награда във Венеция?


Nominated for Golden Globe. Another 28 wins & 11 nominations

http://www.imdb.com/title/tt0376968/awards

# 137
  • Мнения: 3 491


Препоръчвам много добър руски филм "Завръщане" (2003) на Андрей Звягинцев - http://www.imdb.com/title/tt0376968/


Страхотен филм, в някоя от по-старите теми бях писала за него. За съжаление, Владимир Гарин - момчето, което играе ролята на по-голямото братче - малко след снимките се е удавил в същото езеро, където са снимали филма.
Чудесен филм, много тъжен, но така добре направен и изигран. те не спечелиха ли май голяма награда във Венеция?


Nominated for Golden Globe. Another 28 wins & 11 nominations

http://www.imdb.com/title/tt0376968/awards
Още един глас за него. Peace

# 138
  • Мнения: 3 271
Най-после успях да изгледам "The Number 23". Хареса ми много. Само Джим Кери може да я изиграе така тази роля. Много интересна визия имаше освен това. Особен, може би не за всеки вкус, но се сещам за него вече 4-ти ден, което рядко ми се случва.
Утре ще ходим да гледаме Трансформерите. Не е за момче на 6, нали? Сина ми много си пада по анимационните, голям фен на роботи от всякакъв вида Simple Smile Но този мисля, че не е за деца май?

# 139
  • Мнения: 7 091
Най-после успях да изгледам "The Number 23". Хареса ми много. Само Джим Кери може да я изиграе така тази роля. Много интересна визия имаше освен това. Особен, може би не за всеки вкус, но се сещам за него вече 4-ти ден, което рядко ми се случва.
Утре ще ходим да гледаме Трансформерите. Не е за момче на 6, нали? Сина ми много си пада по анимационните, голям фен на роботи от всякакъв вида Simple Smile Но този мисля, че не е за деца май?

Миленче, много страшен ли е Number 23? Много искам да го гледам, ама ужаси не ми понасят, затова питам? newsm78 ( ако може да го сравниш с някой друг страшен филм, че да знам дали да го вземам)

# 140
  • Мнения: 67
Първороден грях  Heart Eyes - сатро, но много добро филмче Peace Ще си позволя да препоръчам i "Ocean's 13". Скоро излезе по кината. Не съм го гледала, но много ми го хвалят и ще взема да го изгледам.  Naughty

# 141
  • Мнения: 1 533

Миленче, много страшен ли е Number 23? Много искам да го гледам, ама ужаси не ми понасят, затова питам? newsm78 ( ако може да го сравниш с някой друг страшен филм, че да знам дали да го вземам)

И аз се плаша да го почна. Гледах Джим Кери преди премиерата при Джей Лено и още тогава ме заинтригува, ама пусто шубе!

# 142
  • Мнения: 7 091
И аз се плаша да го почна. Гледах Джим Кери преди премиерата при Джей Лено и още тогава ме заинтригува, ама пусто шубе!

И аз там го гледах Кери Simple Smile Беше много сладък като Хорейшио Кейн  Joy

# 143
  • Мнения: 6 164
"The greatest game ever played" - "Най-великата игра" - действителен случай, по НВО го дават - вече два пъти го гледах, онзи ден за последно. Много готино филмче.

# 144
  • Мнения: 216

Миленче, много страшен ли е Number 23? Много искам да го гледам, ама ужаси не ми понасят, затова питам? newsm78 ( ако може да го сравниш с някой друг страшен филм, че да знам дали да го вземам)

И аз се плаша да го почна. Гледах Джим Кери преди премиерата при Джей Лено и още тогава ме заинтригува, ама пусто шубе!
Не е страшен никак даже, на мен дори не ми и хареса толко- Става за видео.

# 145
  • Мнения: 216
Най-после успях да изгледам "The Number 23". Хареса ми много. Само Джим Кери може да я изиграе така тази роля. Много интересна визия имаше освен това. Особен, може би не за всеки вкус, но се сещам за него вече 4-ти ден, което рядко ми се случва.
Утре ще ходим да гледаме Трансформерите. Не е за момче на 6, нали? Сина ми много си пада по анимационните, голям фен на роботи от всякакъв вида Simple Smile Но този мисля, че не е за деца май?
Нямаше нищо неприли4но, или кърваво, мисля 4е ще му хареса, ако е о'к с последното мимзи или костенурките и спайдермен- няма да се притесняваш, звуковите ефекти в киното ще са по-проблем........ Peace

# 146
  • Мнения: 7 091
Гледах " Littel Children", хареса ми. Накара ме да се замисля, макар, че сюжетът беше малко предсказуем, но нестандартния начин, по който беше представен ми допадна.  Peace

# 147
  • Мнения: 1 063
Константин Лавроненко от "Завръщане" спечели награда в Кан 2007 за най-добра мъжка роля в "Изгнание" на А. Звягинцев.
(Много тъжно за малкият актьор, който се е удавил - написаното от Калин@).

Гледах на Аки Каурисмаки последният филм "Светлини в здрача"(Lights in the Dusk), 2006 . Прекрасен е. http://www.imdb.com/title/tt0458242/
Препоръчвам и другият му филм "Човекът без минало" (The Man Without a Past ), 2002.

# 148
  • Мнения: 3 271
Миленче, много страшен ли е Number 23? Много искам да го гледам, ама ужаси не ми понасят, затова питам? newsm78 ( ако може да го сравниш с някой друг страшен филм, че да знам дали да го вземам)

И аз се опасявах като видях, че го водят и трилър освен всичко останало. Не, не е страшен, по-скоро има някои неприятни, т.е. кървави моменти, но не е нещо шокиращо. От както съм майка станах супер чувствителна към насилие във филмите и прага ми на търпимост към такива е много нисък, но тук не ме притесни особено, така че мисля, няма да е проблем и за теб. Не искам да коментирам много в момента, защото мисля, че е добре човек сам да си проследи фабулата. Визията ми хареса много, бих го сравнила донякъде с тази на SinCity, макар че "23" си е филм, другото е 99% нарисувано и насилието е много откровено, 23 не е така.
Ако мога да помогна с друго инфо - кажи.
Аз като цяло рядко харесвам филми в последно време, но този определено ми допадна.
Ако харесваш странните филми на Джим Кери като "Eternal Sunshine", мисля, че би харесала и този. Но както казах особен е, т.е. едва ли е масово харесваем

# 149
  • Мнения: 3 271
Утре ще ходим да гледаме Трансформерите. Не е за момче на 6, нали? Сина ми много си пада по анимационните, голям фен на роботи от всякакъв вида Simple Smile Но този мисля, че не е за деца май?
Нямаше нищо неприли4но, или кърваво, мисля 4е ще му хареса, ако е о'к с последното мимзи или костенурките и спайдермен- няма да се притесняваш, звуковите ефекти в киното ще са по-проблем........ Peace
[/quote]

Благодаря ти много за инфото. Реших да го гледаме вечерта с мъжа ми, ако се окаже, че е ОК за детето, ще го заведа допълнително. Малко се опасявам, че не голям екран и игрален вариант може би нещата ще изглеждат доста по-истински, това ме притеснява в известна степен.
На Спайдермен не го заведох,гледа анимационни версии и е фен, разбира се  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт