Гледах ... ! Хареса ми! Препоръчвам го! - 3

  • 40 158
  • 627
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1 726
Цитат
Ако харесваш странните филми на Джим Кери като "Eternal Sunshine",
Мразех Джим Кери докато не гледах този, за сефте го видях да не се прави на идиот и играта му е супер на ниво , а и филма е интересен. Цялото му име е "Eternal Sunshine of the Spotless Mind".

# 151
  • Мнения: 2 401
За тези, които харесват трилъри - Мистър Брукс. Много добър!

# 152
  • Мнения: 3 271
Цитат
Ако харесваш странните филми на Джим Кери като "Eternal Sunshine",
Мразех Джим Кери докато не гледах този, за сефте го видях да не се прави на идиот и играта му е супер на ниво , а и филма е интересен. Цялото му име е "Eternal Sunshine of the Spotless Mind".

A аз го преоткрих по-късно отново покрай моята любима група dredg, един техен албум се синхронизира с филма, който е невероятен.

Както и да е, извинявам се за офф топика

# 153
  • София
  • Мнения: 2 846
Утре ще ходим да гледаме Трансформерите. Не е за момче на 6, нали? Сина ми много си пада по анимационните, голям фен на роботи от всякакъв вида Simple Smile Но този мисля, че не е за деца май?
  Rolling Eyes що бре анимационните Трансформъри си се гледат от сина ми, мисля, че на твоят като по-голям ще му е по-интересно даже


някой да знае има ли вече субтитри Sicko  Sunglasses

# 154
  • Мнения: 750
Цитат
Ако харесваш странните филми на Джим Кери като "Eternal Sunshine",
Мразех Джим Кери докато не гледах този, за сефте го видях да не се прави на идиот и играта му е супер на ниво , а и филма е интересен. Цялото му име е "Eternal Sunshine of the Spotless Mind".

Я! Не сме ли го споменавали до сега?! И да сме, не ми пречи горещо да го препоръчам! Много горещо!!!

Изгледах най-сетне и Stranger Thаn Fiction.  Не е шедьовър, но мога да го препоръчам спокойно. Оригинален, странен, подбуждащ размисли.

Ако "Да разлаеш кучетата/Wag the Dog" ви е допаднал, значи е време да видите Thank You For Smoking.

# 155
  • Мнения: 7 091
значи е време да видите Thank You For Smoking.


О, аз съм му вдигнала мерника за тази седмица Simple Smile

# 156
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Някакви отзиви за "Мария-Антоанета"?

# 157
  • Мнения: 5 462
   Препоръчайте ми някой любовен и романтичен филм.Така, че да ме развълнува и разплаче .
The Notebook-ако не си го гледала ЗАДЪЛЖИТЕЛНО Е!

  Peace
Два дни мислих после за този филм.Много ме развълнува и разплака
Много , много ама много хубав филм "Notebook" .Разтърсващо хубав .Много много плаках снощи. CryПо същия начин се чувствах като гледах  филма "Легенда за любовта " !!!

# 158
  • Мнения: 5 462
Я препоръчайте някой друг също толкова разтърсващ филм като Notebook ????????

# 159
  • Мнения: 3 271
Утре ще ходим да гледаме Трансформерите. Не е за момче на 6, нали? Сина ми много си пада по анимационните, голям фен на роботи от всякакъв вида Simple Smile Но този мисля, че не е за деца май?
  Rolling Eyes що бре анимационните Трансформъри си се гледат от сина ми, мисля, че на твоят като по-голям ще му е по-интересно даже

Да, анимационните са много хубави, и игралният не беше лош, но доста агресивен за дете на 6, така че няма да го гледа и много ме е яд. Защото е добре направен, но според мен не са уцелили таргет групата добре, не знам за каква възраст е правен. А съм сигурна, че сина ми мноооого би харесал да гледа роботите "живи", но заради други неща не става Sad

# 160
  • Мнения: 216
Утре ще ходим да гледаме Трансформерите. Не е за момче на 6, нали? Сина ми много си пада по анимационните, голям фен на роботи от всякакъв вида Simple Smile Но този мисля, че не е за деца май?
  Rolling Eyes що бре анимационните Трансформъри си се гледат от сина ми, мисля, че на твоят като по-голям ще му е по-интересно даже

Да, анимационните са много хубави, и игралният не беше лош, но доста агресивен за дете на 6, така че няма да го гледа и много ме е яд. Защото е добре направен, но според мен не са уцелили таргет групата добре, не знам за каква възраст е правен. А съм сигурна, че сина ми мноооого би харесал да гледа роботите "живи", но заради други неща не става Sad
Рейтват го PG13- зна4и за деца над 13 ама тук с тези рейтинги се самозабравят Peace

# 161
  • Мнения: 3 271
Рейтват го PG13- зна4и за деца над 13 ама тук с тези рейтинги се самозабравят Peace

Да, да, видях това, но имам предвид, че самият филм според мен не беше уцелен като възрастова група - хем достатъчно детски и наивен, хем як екшън, пуканици, огньове и като цяло доста агресивен за очите, за да е И детски.
Това имах предвид. И затова не посмях да заведа детето въпреки, че е страшен фен на филма и роботите по принцип и както казах съжалявам, че не е направен да става за него.

# 162
  • Мнения: 216
Рейтват го PG13- зна4и за деца над 13 ама тук с тези рейтинги се самозабравят Peace

Да, да, видях това, но имам предвид, че самият филм според мен не беше уцелен като възрастова група - хем достатъчно детски и наивен, хем як екшън, пуканици, огньове и като цяло доста агресивен за очите, за да е И детски.
Това имах предвид. И затова не посмях да заведа детето въпреки, че е страшен фен на филма и роботите по принцип и както казах съжалявам, че не е направен да става за него.
Може би ако го гледа на видео в къщи няма да е толко страшно, както предцениш аз ли4но не го намерих неподходящ за 6-годишно но то си зависи и от детенце Peace

# 163
  • Мнения: 3 042
Я препоръчайте някой друг също толкова разтърсващ филм като Notebook ????????

A Walk To Remember /Незабравимата/.

# 164
  • Мнения: 3 042
филма "Легенда за любовта " !!!

Може ли заглавието на английски, че така не намирам филма. Търсих как се пише на англииски  с Гугъла, но нищо не намерих.

Общи условия

Активация на акаунт