Гледах ... ! Хареса ми! Препоръчвам го! - 3

  • 40 179
  • 627
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 5 828
филма "Легенда за любовта " !!!

Може ли заглавието на английски, че така не намирам филма. Търсих как се пише на англииски  с Гугъла, но нищо не намерих.

Да не е това Legends of the Fall с Брад Пит, на български беше преведено като "Легенди за страстта".

# 166
  • Мнения: 5 462
филма "Легенда за любовта " !!!

Може ли заглавието на английски, че така не намирам филма. Търсих как се пише на англииски  с Гугъла, но нищо не намерих.

Да не е това Legends of the Fall с Брад Пит, на български беше преведено като "Легенди за страстта".
Да да точно така е заглавието на филма , грешката е в моя телевизор .Извинете ме ...

# 167
  • Мнения: 3 042
филма "Легенда за любовта " !!!

Може ли заглавието на английски, че така не намирам филма. Търсих как се пише на англииски  с Гугъла, но нищо не намерих.

Да не е това Legends of the Fall с Брад Пит, на български беше преведено като "Легенди за страстта".
Да да точно така е заглавието на филма , грешката е в моя телевизор .Извинете ме ...


Благодаря ви!   bouquet

# 168
  • Мнения: 5 462
Я препоръчайте някой друг също толкова разтърсващ филм като Notebook ????????

A Walk To Remember /Незабравимата/.
Ши рева ли ???Щото много обичам да рева на филм.Оххххх снощи такъв рев със глас ревах на Notebook ........И на Легендите на ........ така се тръшках .Ама полезно е де , човек да си пореве. Wink

# 169
  • Мнения: 1 783
Някакви отзиви за "Мария-Антоанета"?
Аз много го харесах, нищо разтърсващо, но добре направен, с хубава музика, интересен. Както и другите филми на София Копола.

# 170
  • Мнения: 1 783
значи е време да видите Thank You For Smoking.


О, аз съм му вдигнала мерника за тази седмица Simple Smile
Тандури, чудесен е, направо чудесен!

# 171
  • София
  • Мнения: 61
Харесвам хубавите филми Laughing. Наскоро гледах
-15 Minutes ( с Робърд Де ниро, стар е филма. Накрая се опитва де предложи на приятелката си да се оженят, но на нея и звънва тел-а и се отказва - отлага го за довечера. Но го отвличат и убиват, така и не успява да и предложи, стана ми гадно...)
-Blow ( с Джони Деп, хубав филм)
- Ограда против зайци (отвличат 3 абуригенчета от Австралия и ги затварят в някакво сиропиталище. Те избягват, пропатуват над 2000км., но успяват да се приберат в къщи - пеша, едното обаче го хващат)
- Pay It Forward (всеки трябва да го гледа този филм, най-добрия е)
- Saw (ужаси, не ви го препоръчвам)

# 172
  • Мнения: 3 042
Я препоръчайте някой друг също толкова разтърсващ филм като Notebook ????????

A Walk To Remember /Незабравимата/.
Ши рева ли ???Щото много обичам да рева на филм.

Много е вероятно.

# 173
  • Мнения: 7 091
Гледах " Volver", много съм пристрастна понеже съм голям фен на Алмодовар, ама ми хареса Simple Smile Не е добър като някой от по-старите му филми, но все пак е пъти по-добър от много филми дето съм гледала наскоро. Имам чувството, че този човек Ну Погоди да снима пак ще ми хареса  Laughing А и Пенелопе Круз въпреки, че не я харесвам особено ( като излъчване, не като актриса), не мога да не и призная, че си заслужаваше адмирациите за филма.  Peace

# 174
  • Мнения: 1 533
Гледах " Volver", много съм пристрастна понеже съм голям фен на Алмодовар, ама ми хареса Simple Smile Не е добър като някой от по-старите му филми, но все пак е пъти по-добър от много филми дето съм гледала наскоро. Имам чувството, че този човек Ну Погоди да снима пак ще ми хареса  Laughing А и Пенелопе Круз въпреки, че не я харесвам особено ( като излъчване, не като актриса), не мога да не и призная, че си заслужаваше адмирациите за филма.  Peace

Пенелопа я харесвам, когато не се напъва да го раздава красавица. Като например в Non ti muovere (2004). Разкошен филм! Страхотна роля направи.

Волвер има уникално начало - женките метат гробове, пушек се вдига. Направо те залепя за стола и няма мърдане Grinning Шапка му свалям и аз на Алмодовар.

# 175
  • Мнения: 3 271
Я препоръчайте някой друг също толкова разтърсващ филм като Notebook ????????

Приготвих си го за тази вечер значи Simple Smile След това добри отзиви и впечетляващата оценка 8 в IMDB

# 176
  • Мнения: 1 783
Аз пък я харесвам Пенелопе, и Волвер беше много хубав. Ще го видя Non ti muovere, четох за него, но не успях да го видя когато беше по кината. Тя се изявява по-добре в европейски продукции, отколкото в американски, където я слагат в глупави латиноамерикански роли само.

# 177
  • Мнения: 216
Аз пък я харесвам Пенелопе, и Волвер беше много хубав. Ще го видя Non ti muovere, четох за него, но не успях да го видя когато беше по кината. Тя се изявява по-добре в европейски продукции, отколкото в американски, където я слагат в глупави латиноамерикански роли само.
Гледай  BANDIDAS - много свежо

# 178
  • Мнения: 1 783
поръ
Аз пък я харесвам Пенелопе, и Волвер беше много хубав. Ще го видя Non ti muovere, четох за него, но не успях да го видя когато беше по кината. Тя се изявява по-добре в европейски продукции, отколкото в американски, където я слагат в глупави латиноамерикански роли само.
Гледай  BANDIDAS - много свежо


поръчвам го!

# 179
  • Мнения: 1 063

 Non ti muovere (2004). Разкошен филм!

Волвер има уникално начало - женките метат гробове, пушек се вдига.

Да, "Не мърдай" е много добър филм на С. Кастелито и Пенелопе разгръща талант. Peace
"Завръщане" на Алмодовар харесах. И точно началната сцена описана от Калин@ ме впечатли. Алмодовар обича така, взема един отрязък момент от живота на човек и проследява този момент в целия филм. Понякога няма нужда от предистория, всичко каквото трябва да се случи се случва - развива, а понякога и свършва  - за няколко дни, седмици, минути. Предпочитана тема от режисьора е връзката майка - дете. Но за мен най-добрият му филм остава "Говори с нея".

В събота (днес) по ББТ - "Калас завинаги" с Дж. Айрънс и Фани Ардан (реж. Франко Дзефирели).
В неделя по бТВ - "Фрида", за който го е пропуснал.

Общи условия

Активация на акаунт