Гледах ... ! Хареса ми! Препоръчвам го! - 3

  • 40 163
  • 627
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 1 063
Я препоръчайте някой друг също толкова разтърсващ филм като Notebook ????????

За мен лично по-добрият е She's So Lovely (1997) пак на реж. Nick Cassavetes с Шон Пен и Робин Райт Пен.
Alpha Dog (2006) отново на Н. Касавитис, но е вече в друг жанр.)


# 181
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Препоръчвам http://DMCA-removal-from-Google/cat/details.php?i=12823&c=1- Щастливецът Слевин!!

# 182
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
не мога да не го споделя с вас:
http://forums.data.bg/viewtopic.php?t=1027198&postdays=0& … r=asc&start=0

Аз обожавам такива танцувални филми. Божествените и Флашданс мога да ги гледам по 100 пъти на ден  Laughing

# 183
  • Мнения: 985
не мога да не го споделя с вас:
http://forums.data.bg/viewtopic.php?t=1027198&postdays=0& … r=asc&start=0

Аз обожавам такива танцувални филми. Божествените и Флашданс мога да ги гледам по 100 пъти на ден  Laughing
Гледай Step up ,щом ти харесват такива.Хубав е. Wink

# 184
  • Мнения: 1 063

Аз обожавам такива танцувални филми. Божествените и Флашданс мога да ги гледам по 100 пъти на ден  Laughing

Нещо малко по-различно от мен, но танцувални филми - "Саломе", "Танго" или "Иберия", всички са на Карлос Саура.

# 185
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Може вече да е споменат някъде, но последния филм, който ме разтърси из основи е "Трафик на хора" или "Human Trafficking"... много тежък филм  Sad

# 186
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Самсара (The Samsara), май някой го беше споменал по-напред. Има за какво да се поразсъждава  Simple Smile

# 187
  • Мнения: 7 091
Гледах " Deja Vu", супер е филмчето Simple Smile. Много интересна концепция, още си мисля за този филм Simple Smile

# 188
  • Мнения: 1 726
Гледах "Умирай трудно 4", хареса ми доста, има интересни ефекти и чичко Брус е голям сладур ,макар и малко поостарял Peace

# 189
  • Мнения: 216
Гледах Хари Потър 5 и 4естно не ми беше толко впе4атляващ като другите, но си струваше, определено беше забавен PeaceП.П. определено трябва да си гледал и другите- не е толко самостоятелен

# 190
  • Мнения: 3 271
Гледах най-после и аз "The Lost Room". Добро е филмчето, но определено трябваше да ви послушам и да го пусна като имам 4.5 часа на разположение, а не да си лягам в 2:30  Crazy

# 191
# 192
  • Germany
  • Мнения: 2 006
За любителите на сериали с мистерии и загадки - току що изгледах 5 серии от нов сериал Traveler. Излезе и 6-та /от общо 8 запланувани за 1-ви сезон/, но още няма субтитри. Сериалът прилича малко на Prison Break, но без затвора и с повече загадки, много ми харесва, препоръчвам го  thumbsup
Гледам го. Харесва ми. Благодаря ти за препоръката Peace Нямам търпение за последният епизод вече.

# 193
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Lucanka, би ли раздула малко повече за този сериал?

# 194
  • Мнения: 19
Гледах филма по Walt Disney с  Nicolas Cage "National Tresure" Peace и много ми хареса. Очаквам с нетърпение и втората част която ще излезне по Коледа 2007.
Хареса ми и филма  - Fear (De James Foley) (Mark Wahlberg, Reese Witherspoon, William L Petersen, Alyssa Milano) 1996

Общи условия

Активация на акаунт