Гледах ... ! Хареса ми! Препоръчвам го! - 3

  • 40 091
  • 627
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 413
Момичета, кажете ми,моля ви, как гледахте Завръщане?Без субтитири ли? Разбирам руски,но все пак предпочитам да се потопя във филма, а не в превода!Помогнете със субтитри, плийз Hug

# 406
  • Мнения: 1 533
Момичета, кажете ми,моля ви, как гледахте Завръщане?Без субтитири ли? Разбирам руски,но все пак предпочитам да се потопя във филма, а не в превода!Помогнете със субтитри, плийз Hug

http://www.opensubtitles.org/en/search/imdbid-376968/sublanguageid-auto Тук има английски субтитри, ако ти вършат работа.

# 407
  • Мнения: 216
Снощи гледахме звезден прах- МНОГО ЯКА ПРИКАЗКА- страхотно, горещо го препоръ4вам като излезе( Робърт ДеНиро- гей- направо гений) и другият беше Час Пик3= много смях - пропоръчвам горещо

# 408
  • Мнения: 2 407
Снощи гледах "Пропукване" с Антъни Хопкинс - много е интересен, заслужава си да се гледа
Страхонет филм  bouquet
И от мене един глас!

# 409
  • Мнения: 2 249
момичета,много искам да намеря онзи сладурски фолм с бебетата"ВИЖ КОЙ ГОВОРИ"-
НЯКОЙ ДА ИМА ИДЕЯ ОТ КЪДЕ ДА ГО ДРЪПНА? ТЪРСИХ..ТЪРСИХ И НИЩО Sad
много ще съм благодарна ако някой ми помогне
и по видеотеките го няма #Cussing out

# 410
# 411
  • Мнения: 2 249
невероятна си-страшно ти благодаря  bouquet
зарадва едно 11 год. сладурче мнооого(братовчед ми Wink)

# 412
  • Мнения: 4 111
The Condemned / Осъдените (2007)
Гледах го тази вечер, страхотен филм.
Не знам дали е описван преди мен-
Продуцент изпозва затворници с доживотни присъди за живо предаване в интернет, последният оцелял печели свободата. Малко е жесток, не се препоръчва на бременни и хора със слаба психика.

# 413
  • Мнения: 526
The Condemned / Осъдените (2007)
Гледах го тази вечер, страхотен филм.
Не знам дали е описван преди мен-
Продуцент изпозва затворници с доживотни присъди за живо предаване в интернет, последният оцелял печели свободата. Малко е жесток, не се препоръчва на бременни и хора със слаба психика.
Това ми звучи интересно.Влизам в Замунда да го тегля,пък ще го гледам утре,че сега по Нова ТВ почва "Аз съм Сам" с любимия ми Шон Пен и искам да го гледам.

# 414
  • Мнения: 19
момичета,много искам да намеря един филм комедия- hahaha "Nobody's Perfect" .Ставаше въпрос за едно момче, което е готово дори да се облича като момиче(така става Стефани) стига да бъде близо до момичето което каресва...търся филма от доста време и все попадам в задънена улица ...някой може ли да ми помоне Praynig
ето и линк към снимката и филма http://www.imdb.com/title/tt0097994/

# 415
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
The Condemned / Осъдените (2007)
Гледах го тази вечер, страхотен филм.
Не знам дали е описван преди мен-
Продуцент изпозва затворници с доживотни присъди за живо предаване в интернет, последният оцелял печели свободата. Малко е жесток, не се препоръчва на бременни и хора със слаба психика.

И на мен ми хареса филмът при все, че не си падам по точно такъв стил и го бях свалила за мъжът ми. Аз съм корава бременна и не се плаша лесно, даже напоследък все филми на ужасите ми дай Simple Smile

# 416
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
The Condemned / Осъдените (2007)
Гледах го тази вечер, страхотен филм.
Не знам дали е описван преди мен-
Продуцент изпозва затворници с доживотни присъди за живо предаване в интернет, последният оцелял печели свободата. Малко е жесток, не се препоръчва на бременни и хора със слаба психика.
На този филм му бях гледала картинката само и ми се стори, как да кажа, не за мен.
Но щом казвате, че е хубав, дърпам го и аз сега.

# 417
  • Мнения: 985
Fracture(2007)-страхотен филм с Антъни Хопкинс  Peace

# 418
  • София
  • Мнения: 1 941
Mr. Brooks
Premontion
Fracture

# 419

Общи условия

Активация на акаунт