Гледах ... ! Хареса ми! Препоръчвам го! - 3

  • 40 149
  • 627
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 4 370
Опитах се да гледам "Проблемите на Грейс" ,но такива сладникави филмчета се оказва че не са ми по вкуса.

# 541
  • Мнения: 6 167
The land of women
http://www.imdb.com/title/tt0419843/

Филмът го гледах заради Мег Райън. Бавен е, протяжен е, не разбрах защо е целия този зор и снощи не бих го препоръчала, но днес мисля, че става.  Laughing
Мег си е направила някаква невъзможна интервенция над горната устна, поради което едва движи 1/3та от лицевите си мускули, но пак си е тя по някакъв дразнещ начин, обаче.

# 542
  • Мнения: 1 434
За  тази  вечер сьм си приготвила няколко  филма  The land of women   много  харесвам Мег Раян Simple Smile La  vie  en Rose  -Филма за Едит Пиаф
The Holiday

# 543
  • Мнения: 994
Гледах Chiavi di casa, Le

Тежък филм е, малко муден, но много добра игра и много реален.

Наскоро пак гледах и един мой любим филм, който съм сигурна че е препоръчван, ама и аз да се изкажа Simple Smile Dangerous Beauty

Имам и едно питане за ето този филм.  Някой да го е гледал? Аз го гледах преди години и все още му се чудя. В моята класация заема място като за много тъп филм, но  пък от друга страна ме гложди защо толкова често се сещам за него.  newsm78. Та бих се радвала, ако някой друг го е гледал и иска да сподели

# 544
  • out of space
  • Мнения: 8 573
С мъжа ми имаме закачка...като видим Мег Райън по тв- значи наближава Коледа  Tired

# 545
  • София
  • Мнения: 2 132
Благодаря   bouquet За съжаление този вече съм го гледала.

# 546
  • Мнения: 2 407
 Гледах Captivity,много приятно филмче!

# 547
  • Мнения: 1 783
Гледах случайно за втори път Before Sunset
Много хубави тези филми, не са толкова заради романтиката, колкото заради разговорите и философските размишления. Точно толкова добър, колкото и Before Sunrise
Изобщо филмите на Richard Linklater, които съм гледала много са ми харесвали.

# 548
  • Мнения: 2 254
Да,да,Бистра...само дето актрисата ми е една постна таква....убива ми идеята за филма...(съжалявам)....

# 549
  • Мнения: 1 783
Що бе? Джули Делпи? Аз пък я харесвам. Или пък не съм се замисляла за нея много...

# 550
  • Мнения: 2 254
Що бе? Джули Делпи? Аз пък я харесвам. Или пък не съм се замисляла за нея много...
Мммм..не...не си представям французойката така аз...онази дето да ти осигури тези спомени,изживявания...не,не...да ме извинява Дж.Делпи  Rolling Eyes

# 551
  • Мнения: 7 091
Бистра, абсЕлютно съм съгласна с мненията ти за "Before Sunset" и "Before Sunrise", вкл и за Джули Делпи Simple Smile
Тина, и най-грозния крокодзъбел може да остави такива спомени Wink Въпроса е отсрещната страна с какви очи гледа Simple Smile пък те и пиха все пак  Laughing

# 552
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Гледах Knocked Up (Позабременяла) с Катрин Хайгл. Очаквах повече. Захарен, 100% предвидим, хепи-енд и т.н. Но си помечтaх да съм бременна отново  Grinning

Последна редакция: ср, 29 авг 2007, 09:47 от malina_m

# 553
  • Мнения: 1 371
Филма е ужасен, простоват и глупав. Мое мнение.

# 554
  • Мнения: 1 371
Гледах "The blue wolf" - интересен е (историята за Чангиз хан). Вчера гледах "Протеже" - става. Тези дни само на японски, китайски попадам...  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт