В коя г.с. се вижда сърчицето с "коремен" ехограф?

  • 10 872
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 493
И при мен се видя към 7г.с.

# 17
  • Мнения: 552
при мен в 7г.с.Всъщност онзи ден,кгато и зазбрах за бремеността.
Някой знае ли какви са нормалнитеразмери на плода в 7г.с?И какво значи CRL 1.3...доколкото знам е нещо за размера

# 18
# 19
  • Мнения: 58
В 6 г.с. Дори нашия доктор ни го пусна и го чухме как бие... Flutter

# 20
  • Мнения: 14 133
6-7 г.с.

# 21
  • Мнения: 68
И при мен беше някъде там 6-7 г.с., а после в 10 г.с. пак с вагинален ехограф доки каза момченце ще е, но не съм още 100% сигурен.....на феталната морфология в 19г.с. само ми потвърдиха пишльото, но може би апаратът е бил хубав.

CLR- е размерът на плода

# 22
  • Мнения: 79
При мен се чу в 7г.с. и пет дни - така пише на снимката от ехографа. Защо не отидеш при друг лекар с по-добър апарат за да се успокоиш и да не си внушаваш глупости?

# 23
  • Мнения: 1 081
На моето бебе се видя в 9-тата г.с. с коремен, но това, защото не отидох по рано. Отиди на вагинален, хем ще си по-спокойна хем, ще можеш да си го видиш като хората. Успех!

# 24
  • Мнения: 3 069
При мен започнаха в началото на 5-я месец, защото съм с обърната матка, а при нормална по време на 4-я месец.

# 25
# 26
  • Мнения: 8 505
В 7г.с. се видя сърдечната дейност.

# 27
  • Мнения: 568
az i dvata puti otidoh na lekar v kraja na 3 mesec ot bremennosta, tochno za da ne se pritesnjavam izlishno, che tova ne se chuvalo, a onova ne se vijdalo.

# 28
  • Мнения: 8 505
az i dvata puti otidoh na lekar v kraja na 3 mesec ot bremennosta, tochno za da ne se pritesnjavam izlishno, che tova ne se chuvalo, a onova ne se vijdalo.

Аз бих се притеснила повече от това да не отида на лекар (т.е. да отида късно),отколкото да не се види,защото е рано.Представи си,че е става въпрос за анормална бременност-колкото по-рано се установи,толкова по-добре.

# 29
  • София
  • Мнения: 3 789
извинявайте за въпроса, но не разбрах- преди прегледа трябва да се пие много вода, за да се "види" сърчицето, така ли? newsm78
Защото аз след 10-ина дена съм на преглед, първи след положителните тестчета и това не го знаех- че трябвало да се пие вода....

Общи условия

Активация на акаунт