нощното ядне

  • 512
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
видях че има такава тема малко по-надолу,ама моето мъни е по-голямо на 6 месеца е(почти 7) и още яде нощем.събжда се към 1-1.30  и реве.давам вода-не помага.снощи рева 1 час.като и дам да яде ,суче 10-15 минути и заспива.ако все пак се излъже и заспи без много рев и вода става към 3-4.и тогава и давам да яде.сутрин е будна преди мен и си играе с играчките в леглото и не прави проблем.вечер последно яде в 9 и нещо след къпане.въпроса ми е дали вече не е голяма за нощно ядене.едва ли премира от глад чак толкова.....през деня яде пюрета,кърмим се....

# 1
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Не го мъчи детето с измислени от лекарите режими - храни го.
И моя син сега се буди нощем горещо му е, но пие само чай от лайка. При моето дете помага, твоето явно си иска млякото.

# 2
Мисля,че има такава тема и във форума за кърмене и захранване,провери ако искаш.Според мен не е голяма за нощно хранене-това си е индивидуално.Щом се буди и иска-дай и,тя сама ще си покаже дали е готова да не се храни нощем.На мен педиатърката ми каза да откажа бебо още първия месец от нощното,но то така се мъчеше горкото ,че почнах пак да си го храня(сега е на 3 мес.)

# 3
  • Мнения: 2 126
Оххх до болка познат проблем.......Будеше се през час два за да суче,не че беш гладна.Отбих я на година и 3 месеца от тогава спи по цяла нощ и нищо не яде нито пие през нощта.Според мен си търсят близостта при кърменето Thinking

# 4
  • където има любов
  • Мнения: 307
Моята щерка се отказа от нощното хранене някъде около десетия ден.Но и да не беше,не бих я залъгвала и измъчвала с водичка и сокчета.Когата и дойде времето сама ще се откаже.Момченцето на моя приятелка беше на година и половина,когато само се отказа от нощното хранене!

# 5
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Виж в "Кърмене и захранване" Има я абсолютно същата тема  Peace

# 6
  • Мнения: 1 273
Боби е почти на шест месеца и си яде по три пъти на нощ, напоследък и повече. ooooh!  Crazy

# 7
снощи рева 1 час.като и дам да яде ,суче 10-15 минути и заспива.ако все пак се излъже и заспи без много рев и вода става към 3-4.
Ти сама си дала отговор на въпроса.Храниш 10-15 минути и спиш спокойно-не храниш-1 час рев.Какъв е смисъла по-добре го нахрани и лягайте да спите.А мисля че вечер като се храните в 9 то затова детето огладнява по-късно.Моя взе да не се буди вечер,когато го хранех в 12 и се събуждаше в 6.Мисля,че интервалът 9-6 е доста дълъг за такова малко дете.С времето когато минете на твърда храна ще спре да се буди бъди сигурна,но само на кърма по-бързо огладняват миличките.

# 8
  • Мнения: 5
благодаря на всички!ще чакам сама да се откаже и сте я храня колкото иска.ще прочета и това дето ми препоръчахте.всичко хубаво и успех на всички Simple Smile

# 9
  • Русе
  • Мнения: 2 354
при нас положението е същото и не съм се отказала да я храня и нощем.... Тя в тия жеги денем не иска да яде, поне нощем организма й да си наваксва нужното....

# 10
  • Мнения: 2 849
Виктор е неспасяем случай ,иска мляко и това си е .Ще давам мир да има ,за да се спи ,като реши сам ще спре .

Общи условия

Активация на акаунт