Цени за раждане в Тина Киркова

  • 8 305
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 108
Според мен, наистина не става дума за мошеничество, доктора вероятно си има причини да поиска тази сума. Аз просто исках да се ориентирам как вървят като цяло цените, защото тази ми се видя доста висока.

# 16
  • Мнения: 368
Аз също ще раждам там, при доктор Савова. Официалната цена е 500 лв. Доплащаш си всички екстри, които искаш - ВИП, присъствие на бащата, раждане във вода.
И на мен ми се струва висока тази сума от 1 200 лв., но не съм чувала този лекар да работи в болницата. Ако наистина е на договор за раждане там, може да си поиска каквото му хрумне. За тази цена можеш да раждаш и в частна болница.

# 17
  • Мнения: 3 447
pipilotata  , кутията ти е пълна, така че пиша тук телефоните на д-р Ташков - 865 67 49, 0888 847 159. Надявам се все още да са актуални  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 148
И аз се чудя къде да раждам, искам планирано, така че и при мен сумата сигурно ще е такава, но за нормално раждане е голяма

# 19
  • Мнения: 3 091
И аз се чудя къде да раждам, искам планирано, така че и при мен сумата сигурно ще е такава, но за нормално раждане е голяма
четете внимателно, пише, че това е цена за секцио

# 20
  • Мнения: 148
Съжалявам, толкова неща изчетох, че съм се отплеснала. Препоръчаха ми др.Генов, но явно всеки е с различни впечатления, защото други пък го оплуха, вече незнам при кой да раждам, така или иначе ще си плащам, поне да има за какво!!!!!!!!!!1 newsm78

# 21
  • София
  • Мнения: 1 750
Когато избирах болница, в която да родя се спрях на бившата Тина Киркова, точно, защото ми се видя най-уредена откъм плащания. Мислях, че като си платя 500-те лева за избор на лекар ще се приключи с даването на пари и ще мисля само за раждането. Да, ама не! Освен тези 500 лв., които платих на касата в болницата, два дни преди насроченето секцио, Д-р Маркова, която бях избрала, ми поиска още 250 лв. Обяснението беше, че 100 лв. били за анестезиоложката, а останалите за шефката на родилното д-р Григорова, която асистира при операцията. Полудях, защото няколко пъти преди това исках да съм наясно кое колко ще ми струва и тя ме мотаеше.

Та, момичета, които сте избрали тази болница, говорете предварително ясно и точно с лекарите, които ще водят раждането, колко искат и искат ли въобще някакви допълнителни пари, за да няма изненади и извиване на ръцете в последния момент!  Peace

Миналата година в тази тема обсъждахме въпроса http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=116112.0 , може да ти бъде полезна информацията.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 635
Аз също съм раждала при този лекар и определено мога да кажа, че не става въпрос за изнудване. Естествено на мен също ми се стори сумата висока, но не се наложи секцио и си родих нормално. Има и неофициални цени в Тина Киркова, но има и лекари при които не ти се налага. Гледам доста са ти писали. Успех.

# 23
  • Мнения: 66
аз родих и 2-те си деца там и не са ми искали 1 ст. платих на една акушерка първия път , за да ми помогне и да стане по - бързо - 100 лв. жената ми помогна , не искаше парите , но аз я накарах да ги вземе , а тя ги сподели с колежката си . общо взето не съжалявам ,защото се отнесе много добре с мен , по4истиме добре и т.н. а ина4е вси4ко се плаща на касата , там си има цени за избор на доктор и за вси4ко останало . препоръ4вам ви д-р Петков - прили4а на Робин Кафалиев , много е мил , разбира си от работата.тои ми помогна 2-рия път . не съм му дала 1ст.

# 24
  • Мнения: 357
Родих преди малко повече от година в Тина Киркова с избор на лекар - 550 лева. Не знам защо с 50 лв повече , но лекарката ми /Колева/ ми даде фактура. Когато отидох в 7 месец при нея тя ми каза , че е още рано и да и се обадя , когато вляза в 9. Според мен можеше да ме привиква и по-често в кабинета си /30 лв./, ако целта и е била да ми взима парите. Преди самото секцио ме прегледа няколко пъти в болницата и не ми е взела стотинка, а можеше да минавам през кабинета й. Избрах я от тук по мнения на други момичета , но и лекарката , която ми следеше бременността също ми я препоръча , когато и казах, че търся лекар там. Изключително съм доволна. Мога да ти кажа и имената на други , чиито пациентки бяха в моята стая и видях и чух - Желязкова и Ковачева, останах с отлични впечатления и от тях. Пожелавам ти успех.
А наистина, при някой лекари тарифата е 1200 , защото са външни.

# 25
  • Мнения: 368
Когато избирах болница, в която да родя се спрях на бившата Тина Киркова, точно, защото ми се видя най-уредена откъм плащания. Мислях, че като си платя 500-те лева за избор на лекар ще се приключи с даването на пари и ще мисля само за раждането. Да, ама не! Освен тези 500 лв., които платих на касата в болницата, два дни преди насроченето секцио, Д-р Маркова, която бях избрала, ми поиска още 250 лв. Обяснението беше, че 100 лв. били за анестезиоложката, а останалите за шефката на родилното д-р Григорова, която асистира при операцията. Полудях, защото няколко пъти преди това исках да съм наясно кое колко ще ми струва и тя ме мотаеше.

Та, момичета, които сте избрали тази болница, говорете предварително ясно и точно с лекарите, които ще водят раждането, колко искат и искат ли въобще някакви допълнителни пари, за да няма изненади и извиване на ръцете в последния момент!  Peace

Миналата година в тази тема обсъждахме въпроса http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=116112.0 , може да ти бъде полезна информацията.

Да, а и ако си отрицателна кръвна група, те карат да се подпишеш, че си уведомена, че нямат инжекция Анти Д и ще трябва сама да си я набавиш. Така, че още едни 100 - 150 лв. са си това отгоре

# 26
  • Мнения: 108
Само да кажа, вече имам син на 8 дни, секциото го направи доктор Кирил Киров и съм доволна и от операцията и от грижите след това.
платих 500 лева на касата на болницата и естественно подарихме на доктора бутилка много хубаво уиски и кутия бонбони.
Болницата е страхотна, има разбира се извесна бъркотия и не всичко е идеално, но като цяло имах доста хубави моменти там и повечето сестри бяха невероятно мили, за випа говоря, а жените взимат по 300 лева заплата за да се оправя една сестра с 20 бебета цяла нощ. А лошите неща бързо се забравят.

Общи условия

Активация на акаунт